reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

Ja narazie tylko jedną butlę na dzień daję od środy - aczkolwiek w środę nic nie wypiła.
Dzisiaj jednak nie podałam butli i jedziemy tylko na piersi - byliśmy poza domkiem więc przystawiałam tylko do cyca.
Nad ranem 3 razy przystawiałam pod rząd do lewej piersi, bo miałam tyle pokarmu, że po każdym karmieniu nadal była twarda i miała pełno guzków.
Myśmy też byli wczoraj poza domem, ale wolałam butlę podać niż karmic piersią ;-) Wzięłam ze sobą butelkę, Bebiko i na miejscu zrobiłam :-) Mały wypił prwie 100 ml, ale niedługo potem musiałam go do cyca przystawić, bo butli już nie chciał, chyba tylko o ciumkanie mamusinego cycusia mu chodziło ;-)

Ja po nocnej przerwie w karmieniu (20-3 albo 20-5) też mam piersi twarde, nabrzmiałe i pełne mleka :tak:
 
reklama
Pobolewa mnie brzuch, latam do kibelka, więc nie będę ryzykować, nie daję dziś cyca :no:

Mały wypił właśnie 80 ml i przysnął :tak:
 
debiutantko - uważaj na orzechy laskowe, wszędzie piszą, że uczulają, a w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do wstrząsu, czy jakoś tak :confused:

A jakie buraczki jesz?? Bo mam ochotę, ale nie wiem, czy mogę takie octowane :confused:
 
Będę odciągać pokarm i wylewać..

Skoro całą noc wytrzymują, to i w dzień może jakoś damy radę ;-):-D

Boję się tylko, że teraz to już ilość pokarmu jeszcze bardziej mi się zmniejszy :sick:

Nie umiem dużo odciągnąć, albo mam "zły" laktator.. Raczej to pierwsze..
 
malaga ja też nie umiem odciągać :no:
raz próbowałam i kompletnie mi nie wyszło i dałam sobie spokój...gorzej jak będę musiala kiedyś to robić, ze względu na odstawianie małej a nie dam rady - trudno...najwyżej eksploduję :-D
 
A jakie macie laktatory? Bo ja sobie kupiłam ręczny Chicco, ale nie byłam z niego zadowolona. Czasem działał, a czasem nie. Teraz mam pożyczony taki najprostszy Medeli z taką pompką jak do roweru ;-) i działa niezawodnie, tylko mięśnie bolą. No ale niektórzy specjalnie się męczą na siłowni :-D.
 
Ja sobie kupiłam jak miałam nawał pokarmu a córa ciągnąć nie chciała i z bólu już nie mogłam - ręczny Aventu. Ale nie umiem cholera odciągać i leży w szafce. Generalnie zatem jak do tej pory bardzo nietrafiony zakup, a tak długo zwlekałam z kupnem i jednak się skusiłam jak już cierpiałam :dry: Ale póki co jednak nie wiem po co ;-)
Może jednak jeszcze się przyda :rolleyes:
 
reklama
U nas też z Aventem nie mogłam sobie poradzic i nic odciągnąć, ale jak kupiłam najprostszy Medeli ( taki własnie jak blueberry77) to sprawa wydała sie bajecznie prosta i używam go jak zajdzie potrzeba. Polecam przed odciaganiem ciepły prysznic z 2 minuty na piersi i laktator działa :-)..i jeszcze jedno trzeba myslec o czymś miłym i nie denerwować sie ze nie leci....
 
Do góry