reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
tigger producenci mleka piszą, że w tym wieku dzieci powinny dostawać 3 porcje mleka ( w tym jedna porcja to z kaszką na gęsto).
u nas tak jest:tak: z tym że poranne jest z glutenem a wieczorne z kleikiem lub kaszką owocową:tak:
dzisiaj dałam małej skórkę od chleba:tak: miętoliła ją niemiłosiernie:tak:
 
tigger producenci mleka piszą, że w tym wieku dzieci powinny dostawać 3 porcje mleka ( w tym jedna porcja to z kaszką na gęsto).
aha, no to w porzadku, bo na sniadanko dostaje kaszke mleczno-ryzowa na mleku modyfikowanym, +porcja mleczka po przebudzeniu i przed snem:-)
wszystko sie pieknie uklada:-)a juz sie martwilam, ze za malo
co ja bym bez was zrobila kobitki:-)
 
Pytanie do mam karmiących. Jak jest u Was z @? Bo u mnie nadal cisza, zastanawiam się jak dlugo ta cisza może jeszcze potrwać ;-)
 
Debiutantko-odradzam wprowadzenie glutenu teraz ja sparzyłam się przy pierwszym dziecku radzę poczekać cierpliwie niech skończy roczek. Teraz nasze pociechy są jednak wrażliwe.
 
Pytanie do mam karmiących. Jak jest u Was z @? Bo u mnie nadal cisza, zastanawiam się jak dlugo ta cisza może jeszcze potrwać ;-)

U mnie była dziwna sprawa z tą @. 3 miesiące po porodzie jak karmiłam jeszcze tylko i wyłącznie pierwszą, bez przerw dłuższych niż 5 h dostałam taki bardzo dziwny 3- dniowy okres. Potem cisza na długie miesiące . I jakiś miesiąc , półtora po wprowadzeniu Wojtkowi normalnego jedzenia i ograniczeniu ilości karmień cyckiem przyszła już @ taka bardzo typowa z bólami, zespołem napięcia i ogólnym pod... denerwowaniem:).
Ciekawe czy znowu będę czekać kilka miesięcy na następną@ ? Ciekawe jak to jest.
 
reklama
Do góry