reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

oki ja pisze:tak:
5 butla 210ml z kaszką glutenową
9 kszka ma wode (owocowa)
12 obiadek
15 butla 210ml (czyste mleko)
17 owoc
19:30-20 butla zagęszczona kaszką ewentualnie nan2R z kleikiem ryżowym
Tak się przedstawia nasz dzień:tak: do tgo dochodza chrupki i codziennie ciasteczko hipp:-)
 
reklama
A u nas jest tak:
5:00 mleko z kaszką pszenną 160 ml
9:00 mleko z kleikiem kukur. 160 ml
12:00 obiadek z mięsem lub rybą 1,5 słoika + 1/2 żółtka co drugi dzień
16:00 kaszka na mleku z deserkiem lub kisiel z deserkiem
19:00 mleko z kaszką ryżową owocową 160 ml
 
U nas:
06.00 mleko z glutenem
10.00 deserek na mleku
13.00 kaszka na gęsto
16.00 obiadek
19.30 mleko z kleikiem lub kaszką

Dzisiaj mąż kupił 2 słoiczki Gerbera po 8 miesiącu. Przeczytałam, że w składzie jest już ser żółty :sorry2: Mam nadzieję, że reakcja będzie dobra ;-)

Dziewczyny zwiększyłyście już dawkę glutenu? Dzieci dobrze zareagowały? Ja będę musiała na dniach zwiększyć.
 
ja z zalecenia pediatry już w drugim miesiącu podawałam mleko z kaszką kukurydzianą bo się nie najadał... piersią przesałam karmić na początku drugiego miesiąca gdyż Kacpuś mnie pogryzł do krwi...a teraz je prawie wszystko:-) bo nie je tego co nie lubi (a nie ma takiej rzeczy) i tego co nie może np. pikantne potrawy itp
 
Agutek, jaką dajesz kaszkę? Ja próbowałam młodemu dawać kaszkę na gęsto zamiast jednego mleka, ale coś mu nie wchodzi...

Praktycznie wszystkie jakie są dostępne na rynku. Obecnie z Nestle z jabłkami. W kolejce czeka z Nestle z bananami i z Bobovity z gruszkami. Zauważyłam, że chyba najmniej smakują jej malinowe.

Może Karolek musi troszkę się przyzwyczaić i więcej czasu potrzebuje? Moja na początku w ogole kachy jeść nie chciała, ale po kilku próbach zaakceptowała ją :sorry:
 
U nas jest tak:
ok 6.00 cycek
ok.8 cycek
ok 10.30 kaszka Hippa z połową owocowego słoiczka
ok 13.30 zupka z mięskiem albo warzywka z mięskiem ( półtora słoiczka) ( co drugi dzień pół żółtka)
ok 16.30 deserek owocowy ( słoiczek) ( czasem dorzucam do tego kapkę kaszki
ok 19.00 kaszka Hippa z połową owocowego słoiczka
W nocy cycek ( zazwyczaj ok 1.00)

A ja mam pytanie z innej beczki.
POd czym teraz , jak się zaczęło robić chłodniej śpią Wasze dzieciaczki?
U nas na tapecie są kocyki. Ale zastanawiam się powoli nad jakąś kołderką. Tylko że młody się strasznie wierci w nocy i nie wiem jak to będzie.
 
reklama
U nas jest tak:
ok 6.00 cycek
ok.8 cycek
ok 10.30 kaszka Hippa z połową owocowego słoiczka
ok 13.30 zupka z mięskiem albo warzywka z mięskiem ( półtora słoiczka) ( co drugi dzień pół żółtka)
ok 16.30 deserek owocowy ( słoiczek) ( czasem dorzucam do tego kapkę kaszki
ok 19.00 kaszka Hippa z połową owocowego słoiczka
W nocy cycek ( zazwyczaj ok 1.00)


Kaskada, widzę, ze Ty też karmisz piersią i w zasadzie tylko w nocy i rano. Twój Synek nie domaga się cycka w ciągu dnia?? Ja zaraz po powrocie z pracy, pomimo tego, że zwykle jest niedługo po zupce (a w zasadzie obiadku bo robię gęste zupki) muszę mu dać cycka bo jak mnie widzi to chce... Może to nie z głodu a raczej z tęsknoty ale tak czy owak ok. 15stej a potem 17-18 oraz 20stej pije. Oczywiście w nocy też raz lub dwa razy...
 
Do góry