reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

właśnie gotuje ryż:tak: moja już jadła ryż w jakimś daniu i jej smakowało:tak: i w ogóle dania z kawałkami jadła bardzo ładnie:tak: a jak ja ugniotłam jej widelcem to nie chciała:no:
Chiałam się spytać jakie podajecie kaszki z glutenem:confused: bo wczoraj szukałam w sklepie i nic nie było:no:

u nasd jedzenie wygląda tak:
ok 5 mleko 210ml
ok 9 kaszka na gęsto (owocowa na wode)
ok 12 jakiś deserek
ok 14 obiadek
przed 17 butelka 210ml
o 19:30 butla 210ml zagęszczone kaszką (2 łyżeczki na 210ml)
 
reklama
roksi - kaszka pszenna bananowa po 9 miesiącu Bobovity - jedna płaska łyżeczka do mleka przez 2 miesiące, po tym okresie ekspozycji zwiększamy do 2 łyżeczek, aż w końcu przechodzimy już normalnie na tę kaszkę :tak:
 
Ja na 180 ml mleka daje 4 miarki kaszki ryżowej (bobovita) i 3 kaszki kukurydzanej (nestle) a glutenowa to zwykłą manna błyskawiczna jak gotuje zupkę i bobvita od 9 mca ( tylko nie egzotyczna, bo tam są cytrusy)
Ten kleik kukurydziany to u nas hit- zarówno do mleka jak i do zupki:-)
 
reklama
Do góry