reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
martwi mnie jedzenie Natalki:-( wczoraj po kąpieli nie chciała jeść więc dałam jej butle na śnie ok 23 rano o 6 wstała i nie chciała jeść:no: tylko chce pić, teraz dałam jej słoiczek banan z brzokwiniami zjadła cały:tak: a mleka nawet nie chce ruszyć:wściekła/y: zje pewnie gdzieś tak ok 14 i do wieczora nie będzie jadła:no: tylko piła
Wiktoria tak miała wczoraj, mleko zjadła o 8 i tylko 120ml i dopiero póżniej o 22 a takto dałam jej tą zupkę a o 18 zamiast mleka (bo nie chciała) to dałam jej deserek, a soków to wypiła 1,5 butelki tylk rozcieńczonego. To pewnie od tej cholernej pogody

Ja też nocek nie zarywam:) Wika śpi od 24 do 7-8 rano.
 
Wika jakoś nie umie pić z tego trójprzepływowego Aventu, zalewa się czasami nawet na I. Będę musiała ja przyzwyczajać powoli.
Ja na razie daje same klarowne soczki. Nie kupowałam jeszcze tych przecierowych.
 
reklama
Do góry