reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
Czesc dziewczyny,
Witam Was bradzo serdecznie, mam nadzieje ,ze bedzie na się dobrze współpracowac.
Poczatkująca na tym forum :elvis:.
Moja córeczka urodzila się piątego marca 2007 roku, karmie cały czas piersią. Jeśli chodzi o podawanie innego jedzonka niż moje mleczko małej, to dwa dni temu podałam pierwszy raz marchewkę ze słoiczka łyżeczką. Zaakceptowała ją bez problemu i umiała jeść i połykala.Troszkę się pomazała ale wyglądała słodko.
Czesc
 
Dziś podejście nr 2 do dyni z ziemniakami. Jesli odrzuci to zastanawiam się czy ryzykować i spróbować podać jabłko z dynią, czy może absolutnie na jakiś czas tej dyni jej nie dawać i zaproponować coś innego, a do dyni wrócić za jakiś czas. Jak myślicie? :happy:
 
Witam nową Marcóweczkę!!!
Agutek-jak Tola nie będzie chciała tej dyni to może spróbuj za pare dni, może jej minie i później ci zje. Ja dzisiaj robie drugie podejście pod zupke z porem i zobaczę że jak się bedzie Wika krzywić to jej nie bedę tego kupować. Wczoraj zjadła cały słoiczek ale się krzywiła, zobaczymy dzisiaj. A na deserek Gruszki Williamsa. Te to są pyszne:)
 
martwi mnie jedzenie Natalki:-( wczoraj po kąpieli nie chciała jeść więc dałam jej butle na śnie ok 23 rano o 6 wstała i nie chciała jeść:no: tylko chce pić, teraz dałam jej słoiczek banan z brzokwiniami zjadła cały:tak: a mleka nawet nie chce ruszyć:wściekła/y: zje pewnie gdzieś tak ok 14 i do wieczora nie będzie jadła:no: tylko piła
 
Dziewczyny a jak podajecie dzieciom te soki przecierowe? W butli czy łyżeczką?? A jeśli w butli to z jakim smoczkiem? Bo one są gęste więc nie wiem czy przez zwykły smoczek z dziurkami przelecą...
 
Chyba jednak większość z nas ciągle zarywa nocki. :dull: Niezależnie od formy karmienia.
I podejrzewam, że to trochę jeszcze potrwa. Ale co tam, przeżyjemy :-p

j nie zarywam nocek generalnie - mala spi od 21 do 6-7:-)sporadycznie zdarzaja sie sytuacje takie jak wczoraj, kiedy zachcialo jej sie gadac i spiewac o 2 w nocy:eek:zabawne to bylo, chociaz meczace:-D
 
reklama
debiutantko ja jak juz podaje to przez aventa smoczek trojprzeplywowy:tak:;-)a jakie soczki przecierowe masz na mysli???
 
Do góry