reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

U nas z jedzeniem dzisiaj też kiepsko. Co chwilę był ryk przy butli. Nie wiem o co jej chodziło :no:
A tej dyni z ziemniakami mam jeszcze jeden słoik. A potem jabłko z dynią. Ciekawe czy to mi ruszy :rolleyes: Jutro zrobię jeszcze jedną próbę, może miała po prostu dzisiaj zły humor i focha i dlatego nie jadła :rofl2:
 
reklama
dziewczyny obkupilam sie w te sloiczkowe jedzonko , deserki i obiadki a niuniek pluje nimi we mnie jak sie patrzy . nic mu nie smakuje
zaczelam mu sama gotowac
wczoraj marcheweczka z ziemniaczkiem
i owoce tez daje swieze b inaczej wczale by nie jadl
chyba sama te sloiczkowe jedzonko wciagne bo synek kreci nsem:-(
 
Mateusz chyba lubi tę dynie bo jakoś nie protestuje a ja skosztowałam i paskudne :-D. Za to jak mu zrobilam swojskiego kartofelka z marchewką ugotowane na parze i przetarte to się krzywił .... Dziecko półproduktów...:no:
moja córka dzisiaj wypiła sok z dyni:tak: ja spróbowałam i muszę przyznać że jest PASKUDNY a Natalce smakował:baffled:
w tv mówli by dawać dziecią szpinak:tak: widziałam słoiczki hippa ze szpinakiem po 4 miesiącu ale jakoś ten kolor wyglądał strasznie:baffled:
 
Ja mam kupiony ten szpinak, ale wiadomo trzeba powoli wszystko wprowadzac. Każą nawet jedną nowość na tydzień, ale tym sposobem to to, co jest po 4 miesiącu skończyłabym chyba wprowadzać w 9 miesiącu :rofl2: Staram się więc nowość wprowadzać raz na 2-3 dni... Także szpinak jeszcze chyba troszkę poczeka, bo chciałabym dojść do lekkich zupek jarzynowych najpierw...
 
Agutek- wczoraj jej dałam dynie z ziemniakami i były 3 kupy a dzisiaj z nowości to tylko kaszka. Zobacze dam jej na noc kaszkę bo może musi się przyzwyczaić
Roksi-ja też widziałam ten szpinak ale tak jak ty zrezygnowałam po samym kolorze. BBLLLEEE!!
Ja i tak podziwiam nasze dzieciaczki że one w ogóle te zupki i obiadki jedzą, przecież to jest dobre żeby wymioty wywołać a one to szamią. Podziw wielki!!
 
Mateusz chyba lubi tę dynie bo jakoś nie protestuje a ja skosztowałam i paskudne :-D.
Mi też ta dynia nie smakuje, ale Piotrusiowi tak :-D Zjadł dziś cały słoik :-) Generalnie jak jest głodny to zjada wszystko :-)
Szpinak też :tak:

Dziewczyny - Wy się nie sugerujcie kolorem czy smakiem dania ;-) Nasze maluszki nie są przyzwyczajone do takich smaków jak my - czyli posolonych, przyprawionych rzeczy :-p One się dopiero uczą, jak co smakuje i trzeba próbować im dawać wszystko (odpowiednio do wieku) :-)
Mam w przedszkolu dzieci, które nie tkną się żadnego warzywa, żadnej surówki, czasem nawet żadnej sałatki owocowej, takiej zupy nie, takiego mięska nie, kaszy nie - normalnie koszmar :no: Ja konsekwentnie będę przyzwyczajać Piotrusia, że wszystko da się zjeść ;-):-) Dla mnie te dania słoiczkowe są dosyć mdłe, ale byłabym w stanie zjeść, nawet ten szpinak :tak: Próbowalam i posolony byłby niezły ;-):-D
 
Ja mam zamiar nauczyć córkę, że warzywa są dobre, ale wszystko w granicach rozsądku. Na pewno ma swoje gusta i jeśli coś jej smakować nie będzie to zmuszać jej nie będę. Chciałabym jednak, aby polubiła większość warzyw, chociażby dlatego, że ja jestem antywarzywna, jakoś nie nauczono mnie i wiele warzyw po prostu nie lubię i nie tknę...więc chciałabym aby córcia jadła to co zdrowe. Wiem po sobie jaki jestem niejadek i np. w gościach ciągle muszę się tłumaczyć, że to czy tamto mi nie smakuje i aż mi głupio :-p
 
reklama
A ja wszystkożerna, a zwłaszcza warzywożerna :-D:rofl2: Za mięsem nie przepadam, zwłaszcza wołowym, ale warzywo chyba każde zjem i w każdej jadalnej postaci :-D:rofl2:
 
Do góry