reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
A Borysek narazie krzywi się na wszystko co na łyżeczce i pluje, czasem nawet zaczyna się denerwowac i płakać. Mam nadzieję jednak że moja cierpliwość zostanei wynagrodzona...kiedyś :-D
 
Dałam na spróbowanie małej dynię z ziemniakami.
Nie przeszło. Troszkę zjadła, a potem zaczęła odwracać główkę. Chyba to nie będzie jej ulubione danie :rofl2:

No cóż nie dziwię się, bo mi też to nie smakowało :-p Już na samym początku powiedziałam jej, że jak to zje to będzie wielka :-D
 
Ja dzisiaj dałam Wiktorii krem jarzynowy z porem i też nie zbyt jej smakowało.
Moja córeczka ma na dzień 2 słoiczki- 1 obiadek i 1 deserek, więc się przyzwyczaja i do jednego i do drugiego. Dzisiaj dałam jej pierwszy raz kaszke malinową i nie zrobiła dzisiaj w ogóle kupki a dawałam kaszke rano, to może być od tej kaszki ryżowej??
Dziewczyny, dawać jej dalej tą kaszkę czy odstawić skoro mi nie robiła kupki dzisiaj a normalnie to są 2 lub 3?
 
Ja dzisiaj dałam Wiktorii krem jarzynowy z porem i też nie zbyt jej smakowało.
Moja córeczka ma na dzień 2 słoiczki- 1 obiadek i 1 deserek, więc się przyzwyczaja i do jednego i do drugiego. Dzisiaj dałam jej pierwszy raz kaszke malinową i nie zrobiła dzisiaj w ogóle kupki a dawałam kaszke rano, to może być od tej kaszki ryżowej??
Dziewczyny, dawać jej dalej tą kaszkę czy odstawić skoro mi nie robiła kupki dzisiaj a normalnie to są 2 lub 3?


A od wczoraj tylko ta kaszka była nowością?
 
od dzisiaj rana. Na noc nie chciałam jej kombinowac więc dałam jej rano żeby zobaczyć czy zrobi kupkę i nie zrobiła. Może dam jej na noc i za parę dni się przyzwyczai
 
A wczoraj nie dostała nic nowego? Bo może to wcale nie kaszka, tylko to co wczoraj zjadła?
Ja daję od 3 dni kaszkę malinową i kupki są :tak:
 
reklama
Dałam na spróbowanie małej dynię z ziemniakami.
Nie przeszło. Troszkę zjadła, a potem zaczęła odwracać główkę. Chyba to nie będzie jej ulubione danie :rofl2:

No cóż nie dziwię się, bo mi też to nie smakowało :-p Już na samym początku powiedziałam jej, że jak to zje to będzie wielka :-D
A ja mam tego świństwa 3 słoiki - 2 kupione i jeden z paczki od HIPPa. A dzisiaj mi nasz doktor powiedział, żebym spróbowała małemu dać zupkę Gerbera (on też ma małą córeczkę, pewnie jej smakowała). No cóż, spróbuję... Tak sobie myślę, że może przez te upały też młody nie chce jeść. Za pierwszym razem jak mu dałam marchew z ziemniakami, to zjadł pół słoiczka, a potem już nie chciał.
 
Do góry