reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycyna

reklama
Hej Kochane...
Jestem tu nowa..i chciałabym się z Wami podzielić moimi obawami...
Jestem w 14 tc i od wczoraj zaczęłam się dziwnie czuć...a mianowicie twardnieje mi brzusio...:confused:...wiem,że w późniejszym czasie jest to normalne, ale nie teraz...Dzwoniłam do swojej doktorki...troszkę mnie uspokoiła, ale nadal się boję...:szok:
 
Ja tez mialam przed kilkoma dniami bole...A mianowicie nie moglam sie ruszyc tak mnie bolalo, a zwlaszcza na dole w macicy i caly krzyz:baffled::dry:ruszyc sie nie moglam:dry:Pojechalam do gina i sprawdzil Mala i powiedzial ze wszystko z dzieckiem wporzadku, ale pewnie moze mi na cos uciskac dlatego macica sie kurczy (tak jak skurcz w lydce lapie) i jak poszlam do toalety i zrobilam cos wiekszego:tak:przeszlo, wiec lekarz powiedzial ze macica uciska mi na pecherz i jelito grube:baffled:Ile sie kochane strachu najadlam:dry:ale juz nie boli...na szczescie, mam sie oszczedzac i duzo lezec:happy:wiec tak robie...buzki kochane z najmniejszym bolem brzucha co was nie pokoi musicie sie kontaktowac z lekarzem:tak:to pewne....
 
Hej Kochane...
Jestem tu nowa..i chciałabym się z Wami podzielić moimi obawami...
Jestem w 14 tc i od wczoraj zaczęłam się dziwnie czuć...a mianowicie twardnieje mi brzusio...:confused:...wiem,że w późniejszym czasie jest to normalne, ale nie teraz...Dzwoniłam do swojej doktorki...troszkę mnie uspokoiła, ale nadal się boję...:szok:
Radzę brać magnez (dodatkowo oprócz witamin) a w razie bólu brzucha no spe
 
...no to moje drogie...właśnie wychodzę na USG....trzymajcie kciuki aby doktorka ujrzała ADUSIĘ :-)...po powrocie skrobnę co i jak :)))
 

Załączniki

  • 10[1].jpg
    10[1].jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 36
mni brzuszek rzadko boli raczej tylko skurcze braxtona a le mam pytanko kobiety jaki bierzecie magnez?
 
Witam serdecznie,

Bardzo proszę o poradę i pomoc. Jestem w 27 tygodniu ciąży.
Wiem, że mogę uzyskać porady od mamusiek mających podobny termin porodu i być może podobne objawy powiększającej się macicy......
Od 3 dni odczuwam kłucia w dole brzucha. Nie były tak bardzo dokuczliwe ale,dziś kiedy oddawałam mocz poczułam dużo silniej ustępuje po kilku minutach. jak się położyłam. Skurcze tez towarzysza tym bólom. Wczoraj wzięłam no- spe i pomogło. Wizytę ma dopiero 26 lutego.
Mój lekarz prowadzący wyjechał na sympozjum nie mam do kogo zadzwonić.
Proszę was kochane mamuśki napiszcie co o tym sadzicie. Bardzo się boje.

Z góry dziękuje oraz pozdrawiam wszystkie mamusie te obecne i przyszłe

~Monia~
 
moim zdaniem klucia sa normalne sama je niekied odczuwam a to z jaka sila je odczuwasz mysle ze zalezy od tego jak wrazliwa jestes na bol jesli te bole beda sie nasilaly to skontaktuj sie z lekarzem lub idz do szpitala to samo ze skurczami jesli zauwazysz ze staly sie czestsze nie zwlekaj ze zgloszeniem sie na izbe przyjec a narazie duzo odpoczywaj i nie wstawaj gwaltownie z lozka bo to nasila te bole pozdrawaim i zycze duzo spokoju
 
Dziękuje za ciepłe słowo,które teraz naprawdę może bardzo pomóc . A sama ...... śmiertelnie mogę się wystraszyć. Leże dziś i wypoczywam.
A zdarzały się tez Tobie takie kłucia w drogach rodnych dokładnie w szyjce?
Pozdrawiam cieplutko!
 
reklama
Jeżeli ból będzie się utrzymywał a skurcze będą częstsze i będą trwały dłużej niż 2 h to koniecznie jedź do lekarza jeśli nie ma Twojego lekarza to szpital!!!
Z tego co opisujesz to nie powinnaś się martwić zwłaszcza jeśli ból i skurcze ustępują dużo odpoczywaj najlepiej w łóżku
Życzę zdrówka dla Ciebie i Twojego maleństwa
Głowa do góry
Wszystko będzie dobrze:-)
 
Do góry