reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości

Właśnie to jest problem, że obawiam się, że moje nakręcanie się i stres z tego wynikający opóźni mi jeszcze ten okres i wtedy dopiero będę świrować. No widzisz, czyli praktycznie żadnych objawów nie masz bo wymioty po szczoteczce możemy wyeliminować ;)
Też mi się wydawało, że na mdłości za wcześnie, po prostu nigdy nie miałam takich objawów, albo ich nie kojarzę. Zwykle dzień przed lub w "ten" dzień pojawiał mi się okresowy ból podbrzusza i nic więcej a tutaj ból głowy, zawroty, mdłości, kłucie w jajnikach, zimno mi choć chyba nie powinno. Dziwnie się czuję. Rano zrobiłam test choć był przeterminowany więc nie wiem czy to jeszcze działa (choć kiedyś znajoma mi powiedziała, że te testy nie mogą się przeterminować), ale pokazał 1 kreskę. Może za wcześnie go zrobiłam bo dzisiaj 26dc. choć zazwyczaj tak dostawałam @ w ostatnich miesiącach. Rano po teście ucieszona byłam i stwierdziłam, że na pewno nie jestem w ciąży a teraz znowu mi się kręci w głowie, okresu jak nie było tak nie ma, bólu brzucha wcale więc znowu mam czarne myśli i taka huśtawka u mnie od kilku dni. W ciągu jednego dnia zmieniam zdanie po 5 razy :) Niech już ta @ przyjdzie i żeby się już to skończyło.
Właśnie nakręcenie może jeszcze opóźnić przyjście okresu.
Ale nie czarujmy się to jest silniejsze od nas 😉
Mam nadzieję że wszystko potoczy się po Twojej myśli.
 
reklama
Właśnie nakręcenie może jeszcze opóźnić przyjście okresu.
Ale nie czarujmy się to jest silniejsze od nas 😉
Mam nadzieję że wszystko potoczy się po Twojej myśli.
Dzisiaj czuję się fatalnie nawet za dnia, już nawet stwierdziłam, że chciałabym, żeby to była jelitówka bo po 1 dobie byłby spokój a tak już z tymi mdłościami męczę się od chyba 3 lub 4 dni i końca nie widać. Liczyłam, że dzisiaj dostanę bo późnym wieczorem pobolewał mnie brzuch, niedługo wprawdzie ale jednak i miałam nadzieję, że rano będzie niespodzianka ale u mnie dalej nic za to czuję się fatalnie. Mam też 37 temperaturę więc znowu zaczynam fiksować.
 
Dzisiaj czuję się fatalnie nawet za dnia, już nawet stwierdziłam, że chciałabym, żeby to była jelitówka bo po 1 dobie byłby spokój a tak już z tymi mdłościami męczę się od chyba 3 lub 4 dni i końca nie widać. Liczyłam, że dzisiaj dostanę bo późnym wieczorem pobolewał mnie brzuch, niedługo wprawdzie ale jednak i miałam nadzieję, że rano będzie niespodzianka ale u mnie dalej nic za to czuję się fatalnie. Mam też 37 temperaturę więc znowu zaczynam fiksować.
Ja przed okresem tym ostatnim który mi się spóźniał również miałam takie bóle podbrzusza czasem miałam wrażenie że okres się rozkręcił i pewnie go dostałam (zakładałam wkładki dla pewności) a tu mijał dzień za dniem a okresu brak.
Nie chciałam robić testu żeby się nie rozczarować No ale jak się spóźniał ponad 20 dni zrobiłam i wyszedł pozytywny ❤Może ktoś stwierdzi Boże tyle czasu jej się spóźniał i nie robiła testu ano nie robiłam żeby się nie rozczarować bo ja chciałam zajść w ciąże.
Poprzednie ciąże robiłam szybko testy i nic z tego dobrego nie było.

Nie chce straszyć bo może być że zwyczajnie Ci się spóźnia czasem wystarczy stres / nerwy i obsuwa jest gwarantowana.
Kup test i zrob.
Nie znam się na testach przeterminowanych nigdy nie miałam na zaś testów kupowałam na bieżąco kiedy była potrzeba.
Test około 10 złoty więc myślę że to nie jest duża kwota a pewność będzie na 99 % jak zobaczysz wynik.
 
Ja przed okresem tym ostatnim który mi się spóźniał również miałam takie bóle podbrzusza czasem miałam wrażenie że okres się rozkręcił i pewnie go dostałam (zakładałam wkładki dla pewności) a tu mijał dzień za dniem a okresu brak.
Nie chciałam robić testu żeby się nie rozczarować No ale jak się spóźniał ponad 20 dni zrobiłam i wyszedł pozytywny ❤Może ktoś stwierdzi Boże tyle czasu jej się spóźniał i nie robiła testu ano nie robiłam żeby się nie rozczarować bo ja chciałam zajść w ciąże.
Poprzednie ciąże robiłam szybko testy i nic z tego dobrego nie było.

Nie chce straszyć bo może być że zwyczajnie Ci się spóźnia czasem wystarczy stres / nerwy i obsuwa jest gwarantowana.
Kup test i zrob.
Nie znam się na testach przeterminowanych nigdy nie miałam na zaś testów kupowałam na bieżąco kiedy była potrzeba.
Test około 10 złoty więc myślę że to nie jest duża kwota a pewność będzie na 99 % jak zobaczysz wynik.
Mnie w poprzedniej ciąży też brzuch pobolewał jak na okres, ja wtedy też się starałam więc byłam przekonana, że po wszystkim i nie robiłam testu bo wyszłam z założenia, że nie ma potrzeby, zrobiłam po 5 dniach obsuwy i wyszedł pozytywny. Ja mam 26dc więc teoretycznie mam jeszcze 2 dni do terminu choć ostatnio dostawałam ok. tego 26dc. Objawów nie mam wcale, wręcz mam objawy na ciąże, taka jest prawda.
Test zrobię w środę jeśli nie dostanę do tego czasu ale nic na to nie wskazuje.
No my jesteśmy po dwóch różnych stronach :D Tobie się ładnie udało, mam nadzieję, że mnie się uda po mojemu.
 
Mnie w poprzedniej ciąży też brzuch pobolewał jak na okres, ja wtedy też się starałam więc byłam przekonana, że po wszystkim i nie robiłam testu bo wyszłam z założenia, że nie ma potrzeby, zrobiłam po 5 dniach obsuwy i wyszedł pozytywny. Ja mam 26dc więc teoretycznie mam jeszcze 2 dni do terminu choć ostatnio dostawałam ok. tego 26dc. Objawów nie mam wcale, wręcz mam objawy na ciąże, taka jest prawda.
Test zrobię w środę jeśli nie dostanę do tego czasu ale nic na to nie wskazuje.
No my jesteśmy po dwóch różnych stronach :D Tobie się ładnie udało, mam nadzieję, że mnie się uda po mojemu.
Oczywiście życzę Ci żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli 😀
Objawów ciążowych to Ty mieć nie możesz na tak wczesnym etapie 🤪 to takie wkręcanie się.
Ja zrobiłam po ponad 20 dniach 😳😳
Objawów brak jedynie właśnie ten bol podbrzusza gdzie byłam pewna że za chwilę dostanę a czasem wręcz miałam wrażenie że właśnie ze mnie leci.
 
Oczywiście życzę Ci żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli 😀
Objawów ciążowych to Ty mieć nie możesz na tak wczesnym etapie 🤪 to takie wkręcanie się.
Ja zrobiłam po ponad 20 dniach 😳😳
Objawów brak jedynie właśnie ten bol podbrzusza gdzie byłam pewna że za chwilę dostanę a czasem wręcz miałam wrażenie że właśnie ze mnie leci.
Mam czarne myśli, mąż nie dopuszcza tego, żebym była w ciąży, twierdzi, że na pewno nie jestem ale mam wrażenie, że wypiera to zwyczajnie. Ja rano myślałam, że faktycznie jest ok ale teraz już nie jestem pewna, wieczorem miałam lekki ból okresowy wczoraj i rano test pokazał negatyw ale ból był chwilowy a test jest przeterminowany. 28dc mam we wtorek więc jak nie dostanę do tego czasu to zrobię ten test we wtorek albo w środę choć chyba się posikam ze strachu przy tym.
Jeszcze piersi mnie zaczęły boleć dzisiaj. No mam prawie komplet.
 
Mam czarne myśli, mąż nie dopuszcza tego, żebym była w ciąży, twierdzi, że na pewno nie jestem ale mam wrażenie, że wypiera to zwyczajnie. Ja rano myślałam, że faktycznie jest ok ale teraz już nie jestem pewna, wieczorem miałam lekki ból okresowy wczoraj i rano test pokazał negatyw ale ból był chwilowy a test jest przeterminowany. 28dc mam we wtorek więc jak nie dostanę do tego czasu to zrobię ten test we wtorek albo w środę choć chyba się posikam ze strachu przy tym.
Jeszcze piersi mnie zaczęły boleć dzisiaj. No mam prawie komplet.
Ból piersi to i ja miałam przy zbliżającym się okresie więc tym to bym się tak nie sugerowała.
Chociaż teraz mnie bolą ale to bardziej w nocy i nad ranem nad ranem bardziej je odczuwam.

Nie dziwię się że mąż wypiera bo jednak ciąża wywróci Wam życie do góry nogami a nie czarujmy się życie macie już ułożone.
Dzieciaki odchowane teraz tylko cieszyć się życiem.
 
Ból piersi to i ja miałam przy zbliżającym się okresie więc tym to bym się tak nie sugerowała.
Chociaż teraz mnie bolą ale to bardziej w nocy i nad ranem nad ranem bardziej je odczuwam.

Nie dziwię się że mąż wypiera bo jednak ciąża wywróci Wam życie do góry nogami a nie czarujmy się życie macie już ułożone.
Dzieciaki odchowane teraz tylko cieszyć się życiem.
Dokładnie taki miałam zamiar - ŻYĆ pełnią siebie. Nie wyobrażam sobie bo teraz to dzieci odchowane bym miała w takim wieku, że już niedaleko do emerytury. Porażka.
 
reklama
trochę dziwne, że objawy ciążowe miały by być tydzień praktycznie przed okresem przy cyklach 26/28 dni. Zrobiłaś przeterminowany test wiedząc, że i tak nie będziesz się nim sugerować gdyż nie jest on miarodajny. Każdy test przy objawach ciążowych wyjdzie pozytywny bo nie ma objawów bez ciąży. Wiec bez różnicy kiedy zrobisz
 
Do góry