reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Atra kawusi na noc ci nie zproponuje, ale niech ci mężuś masażyk zrobi (mój mi obieca masaż od m-ca i dalej czekam hihihihi)
Kinga jutro jak znajdę test to ci napiszę (bo mam w miarę świeży hihihi), dzięki za życzenia. Acha jak przełąnaczałam się na nasze forum, to weszłam gdzieś na początek br. jak klikałyście i akurat Twoje zdjęcie było (te w kitce) i powiem Ci Kinguś, że fajnie wyglądałaś ale teraz jest suuuuper, bardzo ci pasuje ta fryzurka!!:-)

Dziewczyny, tak piszecie o starzeniu się,że normalnie myślę która wam wiosenka leci??;-)
 
Tosika chłop mi zasnął...a neich śpi... :)
Kochana a coś ty taka ciekawska co do wieku hehehe po 20-stce jesteśmy ;)
 
Ostatnia edycja:
sprostowując to nie ja pisałam o starzeniu sie bo ja jeszcze nie czuje sie staro!:-)

tosika dziekuje za test i za komplementa;-)
a może bys w koncu dodała jakąś waszą fotencje? hm? zdjecia tu mile widziane

mąż mnie ciągnie do łóżka a ja nie chceeee:-D
 
Kinga ja też staro się nie czuje...metaforę rzuciłam....
A mąż niech jeszcze trochę się pomęczy sam...milej mu będzie mieć żonkę w łóżku jak jeszcze trochę potęskni :p
 
Kinga bądź twarda nie daj się!! hihihihihihihi

Dam, dam zdjątko tylko najpierw nauczę się jak to się robi:-p:-p:-p A tak na marginesie myślę, że jak będziecie przejazdem w olsztynie to wpadniecie do koleżanki z bb na kawusię :-) to wtedy na żywca się poznamy:happy::happy::happy:
 
reklama
Do góry