reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Atra powiem ci, że jakby M rozniósł dom moich rodziców to bym się ucieszyła (uwielbiam moją mamę i mogłabym z nią mieszkać), ale teściowej to chyba bym psychicznie nie zniosła (ponieważ do nas by sie przeniosła):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moja Tonia wstała pół godziny temu i do 22 pewnie bedzie szalała:no: teraz robi świecę na macie:-) i ogląda się w lusterku (jak prawdziwa dama);-)
 
reklama
My po kolacyjce...ufff ale się najadłam:-)
Tosika to będziesz miała wesoły wieczór z córeczką:-) Nasz synek pewnie dopiero rano wstanie...więc wieczór spokojny.
 
Ciszaaaa
Ale dziewczyny mam humor hehe
Własnie przed chwilką kupiłam urządzenie wielofunkcyjne...bo y sieroty od roku bez drukarki byliśmy... i...kupiłam obraz...ciekawe co nam przyślą hehe
Tosika jak tam mała? Śpi już?
Kinga a ty dzisiaj nie markujesz z nami?

Jakoś mi te święta przeleciały. Wogóle nie czuję, ze jutro sylwester...chyba się starzeję hehe:szok:
 
No Tonia padła:-)
Atra mam takie same odczucia, ten czas przez palce mi ucieka i może przez to nie miałam czasu natchnąć się świętami czy cieszyć sylwestrem. Wiecie myślę, że wszystko to zmieniło moje male dziecię:happy::happy: Wcześniej mieliśmy więcej czasu dla siebie, na hobby, na imprezowanie, bo mały już duży chłopak byl, samodzielny, sam potrafil w domu zostać, a odkąd zagościla u nas antośka wszystko się zmieniło, nagle zaczęło czasu braknąć, czlowiek już nie może od tak sobie wyjść, zaszaleć spontanicznie. Ale my to zrobiliśmy swiadomie (w końcu przechodziliśmy to 11 lat temu;-)) i tak się cieszę, ze mamy tą istotkę!!!!!!Czuję teraz że jesteśmy pełną rodziną:-) i jeszcze jedną dzięki Malutkiej poznałam (wirtualnie jak na razie:-)) Was Dziewczyny!! Och rozklejam się chyba;-);-);-)
 
oglądamy z mężem national geographic bo ciekawy program leci:)
Filip jeszcze nie spi wiec wiecie.... ciezko posiedzieć przy kompie na spokojnie.

co do jutrzejszego wyjścia to Filip oczywiście nie idzie z nami no co wy:-D zawozimy go do dziadków na noc.

arta super ze masz humor! ;-) i nie przesadzaj z tym starzeniem bo ja sie tak nie czuje a w tym samym wieku jestesmy!:-)
tosika a Ty co porabiasz? z coreczka siedzisz ;)
 
Stary Rok mija lecz marzenia zostają
Niech one się wam wszystkie spełniają
I z Nowym Rokiem niech los wam sprzyja
A ogród życia wnet się zazieleni
Szampańskiej zabawy i mocnej głowy
na tę jedyną noc w roku! ;-)


 
Kinga dziękuję za życzenia.
Tosika...he fajnie ujęłaś to "wasze" szczęście ;-)
Jakaś dzisiaj padnięta jestem...
 
dziewczyny jaki test mi polecacie?
bo nie wiem jaki kupic a chyba teraz to wszystkie są takie same czyli bardzo czułe no nie?

Filip zasnał w koncu.. :)
 
reklama
Kinga ja miałam bardzo czuły test. Wykrył ciążę już w 2 tygodniu...ale jakiej był firmy nie powiem ci... Gdzieś mam fotkę ale zrobionego już testu...z pozytywnym wynikiem, ale to pewnie ci nie pomoże.
Ot mąż mi zasnął :/
 
Do góry