reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Kinga super, że już ci lepiej:-)
A my właśnie po spacerku:-) u nas też jest strasznie zimno, ale słoneczko jest tak piękne, że grzechem nie bylo by wyjść:happy::happy::happy:
Mala jeszcze kima po spacerku więc ja chodzę cichutko na paluszkach i cieszę się ciszą i spokojem, ponieważ tatuś z synkiem wybyli na miacho:-):-) a mam takiego lenia, ze nawet nie chce mi się ogarnąć chałupki:-p
 
reklama
Tosika to masz chwilkę dla siebie.
Mi Jakubcio wstał. Własnie mu się rosołek chłodzi i zaraz będzie jadł. My po obiadku pewnei też na mały spacerek pójdziemy ale na pieszko do piekarni :-)
A ja dzisiaj mam wenę coś do sprzątania. Hehe tylko jakoś ciuchó nie chce mi się poskładać. Pranie się pierze, obiad zrobiony...Ale Jakub na nogach węc długo czysto nie pobędzie :tak:
 
Kinga dobrze, ze juz lepiej się czujesz. Podobno wirus taki jednodniowy panuje... Mam nadzieję, ze do nas nie dojdzie... No chyba, że w twoim przypadku to taki dziewięcio miesięczny wirus :)
no wolalabym to drugie :blink:
arta mialas dzis wesoło w domu:)
tosika i pewnie! my tez na spacerku bylismy z Filipkiem chociaz na chwilę:)

milego popoludnia!
 
Ja narazie połowę przetrwałam...Wizyta teściów i wujostwa jeszcze przede mną hmmmm i niedługo powiini być :/
Jakubek się ślicznie bawi...co z tego, że wynosi wszystkie zabawki do dużego pokoju...ważne, ze jest grzeczny hehe
 
Atra bądź twarda! Trzymam za Ciebie kciuki;-)Ja zawsze przed taka wizytą powtarzam sobie TEŚCIOWA NIE JEST MOIM WROGIEM:-p
Kinguś mam nadzieję, że od razu przekażesz bb ciotką radosną nowinkę:-):-)
A my dzisiajmamy na obiadek kaczuszkę pieczoną, tylko moi chłopcy coś nie wracają i wszystko zaraz mi się spali:angry:
 
A co mnie tu wszystkie mamy zamilkły?? ;-)
Ja oddaje się rozkoszy picia kawki, bo malutka śpi a tatuś z synkiem pojechali po fajerwerki (chyba M chce roznieść w powietrz dom teściów:-p)
 
ah wiecie co... jutro idziemy na impreze domową do znajomych:) dzwonili przed chwilą bo w sumie zdecydowali tak w ostatniej chwili:-)
Ucieszyłam się.. :)

atra i jak po gościnach?
tosika jasne że wam powiem.. ;) Ja zajadam ptasie mleczko i pijemy z M herbatę:)

milego wieczoru
 
Jestem jestem:-)
Mieliśmy gości, potem pojechaliśmy na zakupki, kąpiel Jakubka i kolacja...
No teraz chłopcy się nawzajem usypiają a ja mam chwilkę spokoju:tak:
Tosika a co ty taka zadowolona przy stwierdzeniu o rozniesieniu domu teściów:-D
Kinga miłej jutrzejszej imprezki!
 
A jeżeli chodzi o jutrzejszy wieczór...to nam dzisiaj zapowiedzieli się znajomi...i nie jedni a trzy pary hehe na szczęście dwie pary z dziećmi więc będzie spokojnie no a jedni znajomi zostają na nockę ale swoich bliźniaków zostawiają u rodziców więc sobie posiedzimy
 
reklama
Tosika teraz ty zamilkłaś:confused:
Kinga a Filipek idzie z wami czy zostawiacie go gdzieś?

Lecę na kolacyjkę...
Jakubek już śpi a my trochę głodni steśmy he
 
Do góry