reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Jaki mąż dobry...
A ja od rana na pełnych obrotach, bo jakub jeszcze goście byli...
a teraz zamiast odsypiać...
 
reklama
Melduję, że ja również zapisuję się do klubu "Nocnych Marków":-p właśnie się rozpakowałam, wstawiłam pranie i popijam herbatkę..... bo niestety jako "zaoczna stołówka" na nic mocniejszego nie moggę sobie pozwolić..... a co do buszowania po nocy, to ja jestem pierwsza liga....a za to rano z łóżka nie można mnie zrzucić, dobrze, ze Antosia lubi sobie pospac do 10tej, małego tatuś wozi do szkoly(aczkolwiek trochę mi się buntuje, dlaczego tylko on musi rano wozić:wściekła/y: ale jako prawdziwa kobitka "tłumaczę" mu, że mała wstaję w nocy 6 razy na cyca i wtedy ja sie wybudzam - oczywiście mala wstje góra dwa razy:-p) :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
ja nawet w dzień nie chce spac...mam okazje ale nie chce mi się.
i teraz pewnie do 2 bede przed tv siedziala... masakra he
spokojnej nocy dziewczyny:)
Pa :blink:
 
Tosika udana jesteś hehehe
Kinga miłych snów

Ja dziewczyny uciekam...Jeszcze chwilkę w łóżku pobuszuję...ale przeglądając katalog...Bo net strasznie wciąga i czasu się nie kontroluje.
Śpijcie smacznie NOCNE MARKI!!
 
Święte slowa Atra!!!:tak: Jak sie zacznie klikać i do tego w doborowym towarzystwie to można do upadłego to robić (hihihihih) ja chyba też idę pobuszować.... ale chyba w lodóweczce :-D Pa dziewczyny
 
Witajcie dziewczyny z rana. Mój As wstał już o 7 więc i ja na nogach:angry:
A tak bym pospała do 9...marzenia hehe

Pogoda u nas nie zaciekawa...straszna mgła:baffled:
Poadrawiam
 
My też już wstaliśmy:-D:-D:-D pijemy kawusię....bezkofeinową;-) i się szykujemy na spacerek. U nas też jest mgła i to sporawa ale wyszło sloneczko i jest tak sympatycznie!!
 
Tosika witaj!
Jakubcio mi zasypia. Wybawił się z kolegą, bo koleżanka-sąsiadka z synkiem była na kawce:-)
Mam nadzieję uśnie zaraz a ja obiadek odgrzeję i jeszcze ogarnę te wszystkie zabawki, bo popołudniu kuzynka z meżem przyjeżdża.
 
Atra jak tak czytam, to sądzę, że jesteś towarzyską duszą:-) fajnie, normalnie witaj w klubie:-p
a ja się wycwaniłam i wysłałam tatusia na spacerek z dzidzią:-):-) oczywiście uzasadniłam to tym, że ja muszę się wyszykować ponieważ ze starszakiem jadę do lekarza (w końcu do człowieków wychodzę:-p) bo mnie dziecię się pochorowlo (migdałki ma powiększone), oprócz tego zalecę jeszcze do firmy zobaczę czy wszystko gra, no i może o jakiś sklepiczek zachaczę wracając:blink::blink::blink::blink: (oczywiście tego mu nie powiedziałam:-p) A tak między Bogiem a prawdą to bardziej mój szanowny M powinien mykać z wózeczkiem niż ja, ponieważ zrobił ostatnio babdania i ma strasznie podwyższony cholesterol i taki ruch dobrze mu zrobi!!:tak:
 
reklama
Tosika...no to są już dwie dusze towarzystwa hehe Ja przy dłuższej "samotności" wysiadam:baffled:
A mi Jakubcio zasnął...mam nadzieję, że trochę pośpi.
Gdzie pracujesz?
 
Do góry