reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witamy cieplusio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj zaliczyłayśmy z córunią ładne 3 godziny spacerku dzisiaj zapowiada się powtórka:-):-):-) Ślicznie świeci słoneczko az chce sie wstawac z rana:tak:
Nineczko dziekuje za komplementy ;-) to miłe....

Natala nie dziwie Ci się taka rozłąka to zawsze powoduje spadek nastroju ale to tylko miesiąc... szybciuteńko zleci :-) zobaczysz

Martaja niezła gromadke miałas w domku:rofl2: to było wesoło że ho ho !!!!!!!!!!!!!! A tak swoja droga młoda mamuśka z Ciebie - fajowsko!!!!!!!!!!!!!!

Maarta z wózeczka jestem zadowolona to dwa w jednym gondola i spacerówa jest super zwrotny, szybko sie rozkłada i składa i cena przystępna 850 zł i odziwo w internecie droższy niż wsklepie o stówke:dry:. Tylko niestety troszku waży albo ja juz troszke słaba;-).

Kinga czekmy na focie herów.

Dziewczyny napiszcie mi od kiedy dawałyście oprócz mleczka kaszki itd swoim skarbom plissssssssssss nie wiem czy juz moge dawac zupki jak Nel ma ponad 4 miechy a zjada na razie moje mleczko mleczko modyfikowane i herbatki. Z góry dzieki.

spadam na spacer do miłego ....

 
reklama
Kucia a no młoda...i pewnie nie byłabym jeszcze mamusią...ale pewien fakt przyspieszył moją decyzję o dzidzi...I w życiu nie będe żałowała...Gdybym się zdecydowala za kilka lat...uznałabym ten czas za stracony he!
Ja mam wózio Cosmo firmy baby dreas i jestem zadowolona! Wózeczek jest tani i dobry...polecam!

Kucia co do podawania innych posiłków...ja zaczynałam dość wcześnie ale mały już od 12 doby życia był na modyfikowanym mleczku... Ale pomalutku możesz zacząć wprowadzać kaszki...

U nas pięknie. Mam dziś męża popołudniu więc czekam ze spacerkiem na niego...
 
hej! włosy już mam sciete. baterie sie ładują do aparatau wiec potem dodam zdjecie.
w iławie sliczna pogoda, byłam z Filipem na spacerku, kupiłam mu jensy i bluze juz na wiosne:happy:
mój mąż dzis niestety cały dzien w pracy dopiero poznym popoludniem sie zobaczymy:-(

milego dnia!
 
Kinga bardzo pieknie:tak: slicznie wyglądasz;-)
Dziekuje za opinie na temat wózka...
Kucia ja od 5 m-ca zaczęam podawac słoiczki gerbera, masz bardzo duzy wybór i na każdym napisane co można podawac bo kazde jest od innego miesiaca. My zaczelismy od jabłuszka, bo jabłuszko nie uczula, ale pierwszy raz lepiej nie podawac surowego.
Później kolejno zupki-jarzynowa z indykiem czy kurczakiem, jak bedziesz gotowac sama to na pewno nie na kostce, bez przypraw i bez skórki. Nalezy pamietac ze nasze dzieci dopuki ich nie nauczymy nie znaja smaku przypraw więc takie pozornie bezsmakowe papki bardzo im smakuja. Jak odawac to chyba wiesz, ze po troszku, na poczatek proponuje pół słoiczka gerbera jabłuszka np z gruszka albo z marchewką.
 
Kinga ekstra fryzurka, ja też wybieram się w czwartek do fryzjera na strzyżenie bo już za długie mam te włosy... :sorry2:
Kucia spokojnie możesz podawać zupki już dla Neli. Ja podawałam od dnia, w którym Amelka skończyła cztery miesiące. Zaczęłyśmy od słoiczka z zupką jarzynową. Z tego co pamiętam to lekarz nawet zalecał, żeby już zacząć dawać, ale uważać, żeby w składzie nie było selera, bo podobno może uczulać takie małe dzieci. Śliczne fotki wklejasz :-)

Ja snuję się po domu smutna, bo jakoś mi dziwnie samej. Nikt mi nad głową nie jęczy, że chce jeść... :laugh2::laugh2:
 
Witam i ja.....:-)

Kucia ja zaczynałam od marchewki (ze słoiczka), potem jabłuszko - to jak mieli skończone 4 m-ce. Potem dwuskładnikowe przeciery jarzynowe np dynia z ziemniakiem czy ziemniak z marchewka i tak samo z owocami jabłko z marchewką itp. na poczatku po 1/3 malutkiego słoiczka przez 2-3 dni potem jak nic sie nie działo to zwiekszałam porcje.... a! robiłam 1 dzień przerwy między nowościami (2-3 dni marchewka jak ok to 1 dzień nic i 2-3 dni jabłko). A na poczatku 5 m-ca lekarka kazała wprowadzić mięsko bo Wik to olbrzymek czyli prosta "zupka" + kurczak. Oprócz słoiczków kaszki ale ja raczej nie jestem ich zwolennikiem bo to zapychacze więc na poczatku 1 kaszka tygodniowo (mleczno-ryżowa z bananami) potem stopniowo przeszłam do 2 na tydzień czasami do tych kaszek dodawałam owoce ze słoiczka.

Melduję ze u nas bez zmian :-)

Pogoda piekna więc siedzimy na podwórku....

Miłego dnia!
 
reklama
Hej! miło mi że wam sie podoba moja fryzurka:-) niedługo jeszcze maluje na ciemny.
Dzis byłam z Filipkiem na spacerze od rana bo tak u naś ślicznie i ciepło!:-)
oto pare zdjec był też z nami mój tata.




z dziadkiem








pozdrawiam i milego dnia życzę
wybaczcie że nie poczytam co pisałyscie ale musze leciec obiad robić teraz.
buziaki!
 
Do góry