reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Grubelku ale co będzie dotyczyło naszych dzieci??
Ok już jest...
"Uważamy równocześnie za wysoce niemoralne wykorzystywanie dzieci i ich dzieciństwa do zapewnienia miejsc pracy nauczycielom"
I ja się do tego przyłączam... Nie podoba mi się ta propozycja nowelizacji. Już jak tylko mogą chcą skrócić dzieciom dzieciństwo... Mało, że co chwila do szkół wchodzą jakieś bardzo nieprzemyślane reformy i projekty na których cierpią dzieci... Jak już Pani Hall chciałaby dorównać większości krajom europejskich niech może najpierw wprowadzi nowelizacją zajęć szkolnych...Przecież u nas jest wielkie "zaśmiecanie" głów!! W tym niech przyrównuje szkoły do innych krajów...
Albo najlepiej niech wezmą się za "ratowanie" służby zdrowia...
Im chyba się na tych stołkach poprostu nudzi!!
 
Grubelku ale co będzie dotyczyło naszych dzieci??

Albo najlepiej niech wezmą się za "ratowanie" służby zdrowia...
chyba za "rozwalenie" tej pijawki... :crazy:

Martaja a to Nasze dzieci pójda do szkoły od 6 lat a do zerówki od 5 :baffled: do tego np Julka ma znikome szanse na pójście do przedszkola w tym roku bo urodziła się w grudniu, a w pierwszej kolejności przyjmuja dzieci urodzone do 1 wrzesnia 2005... pewnie w przyszłym roku będzie podobnie.... :angry:
 
Hehe no to fajnie macie z tym przedszkolem...słów brak... Niech jeszcze kilka zamknął to zanim zacznie się planować dziecko to trzeba będzie miejsce zaklepać buuuuuu

A ja ponawiam pytanie...bo pomiedzy zdjęciami widoczne chyba nie było?!
Dziewczyny...organizujemy jakieś spotkanko "mazurskich mam"?
 
Kucia - straszna ta poducha :szok: Mam nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy i będziecie mogły o niej zapomnieć. Nie łatwo ci teraz pielęgnować malutką jeśli przy każdej zmianie pieluchy musisz się z tym motać :-(

Martaja - ja jestem jak najbardziej za spotkaniem ale może bardziej latem. Nie mam teraz możliwości, żeby nigdzie jechać :-(

Kinga- na tym zdjęciu na molo to ty :confused::eek: Nie poznałabym cię! Niezły lachon z ciebie tak swoją drogą...;-) Filipek jest prześliczny i te jego wieeelkie oczy...

Martaja - Jakubkowi też niczego nie brakuje - słodziak mały a jaki zdolny i silny! Hania dopiero niedawno opanowała stanie w wanience.
 
Witam się - Wszystkie.

Własnie wróciłam z miasta aleee umęczona jestem wybierałam suknie ślubną .Kurcze te przymiarki mnie wymęczyły okropieństwooo chyba sie starzeje :szok::szok::eek:

Mąż własnie mnie wymienił i pojechał do domku na jeden dzien jakies tam sprawy ma do załatwienia a ja z małą na noczostaje sama . Chyba urzadzimy dzisiaj z Neluchą babski wieczór :rofl2:

Martaa ja chciałam Ci powiedziec już wczoraj jak zobaczyłam Jakubka jak pięęęęknieeee wyszedł na fotach :-) Pierwsza LIGA suuupeeerrrr naprawde focie przesłodkie. Jak najwiecej takich fotek mamy piekne dzieci kochane!!!!!!
Sam wstaje w waniennce zdolnaicha suuuperrr robi się z niego przystojniak no no !!!!! A te jego oczka niebieskie jak grochy cuuudneeeee. Nie no wiecej nie powiem brak słów;-);-)

Grubelku oczywiście podpisałam sie pod petycją !!!!!!:baffled: Kurcze nie bede sie wypowiadac na ten temat bo to sa własnie te momenty kiedy wstydze sie że mieszkam w tym kraju:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Głupota i przede wszystkim nieróbstwo stad biora sie takie popiepszone pomysły!!!111 Ciekawe czy pani minister mając malutkie dziecko to samo by wymysliła!!!!!!! OT TO jest pytanie

Natala zawsze bedziemy z Wami... bez dwóch zdań :tak:

Dziewczyny ja również chciałam złozyć Wam i Waszym rodzinkom

WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIEKNIEJSZE W TE ŚWIETA....

Co donaszego spotkanka tez bym wolała spotkac sie jak bedzie cieplej może na jakims pikniku????? Ale jak trzeba bedzie to w miare mozliwości dostosuje się z Neluszką. :tak:

Czas uciekać do małej pozdrawiamy i ściskamy:-)
 
nineczko yes its me;-) zmieniłam sie od tamtego czasu hehe i ciagle sie zmieniam.
nie przesadzaj plis z tym lachonem lalka!:-D;-)


**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego:-)
 
Kochane zyczymy Wam szcześliwych i spokojnych Swiat!!!
1630238266.jpg
 
reklama
Kochani my za chwilkę ruszamy już do babci i dziadziusia...dlatego już teraz życzymy Wam:
Wesołego zająca co śmieje się bez końca.
Szczerbatego barana co beczy od rana.
Radości bez liku, pisanek w koszyku
I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania

52rj0bo5mo9.gif
 
Do góry