reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Oj jak dobrze, że jesteś. I nawet nutką optymizmu zawiało :sorry:(nie mówię o drugim poście ;-)) Nie martw się, ja wierzę, że wszystko się dobrze skończy. Nikt kto zobaczy Amelkę na zdjęciach nie powie, że jest chora :-) Dzielnie sobie radzi z rowerkiem :tak: Męża już widziałyśmy to teraz może jakaś fotka z mamusią ;-)

Byłam z małą dziś u lekarza. Wkurzył mnie na maxa :wściekła/y:Znów kazał smarować sterydami a na to ja się nie zgodzę. Mała ma skierowanie do alergologa. Dr Komar przyjmuje w Giżycku - czeka nas wycieczka. Najbliższy termin państwowo - koniec czerwca. Jedziemy do niej prywatnie 1go kwietnia. Ona mi się zakicha do czerwca na amen. Dostałyśmy na razie zyrtec, elobazę i sama kupiłam wapno do picia. W przyszłym tygodniu wizyta kontrolna i może dostaniemy skierowanie na morfologię. Ręce opadają do samej ziemi :no:
 
reklama
Przykro mi Nineczko, że Hanuś musi sie tak męczyć z tym okropieństwe:baffled:
Biedne te nasze dzieciaczki, wiecznie coś się któregoś czepia. Ja też po Bozym Narodzeniu latałam z podobnym czyms po lekarzach i dopiero po prywatnych wizytach była poprawa.
Już czasem myślę, że ci lekarze to celowo kijowo leczą państwowo, żeby wrócić do nich prywatnie i zostawić coś w kieszeni... :wściekła/y:
Całuję
 
Natala - dziękuję :tak: CO do lekarzy -masz rację niestety :angry:
Kucia - współczuję twojej malutkiej :-( Takie maleństwo a tak się musi męczyć :no: Mam nadzieję, że niedługo.

Maarta - u nas chlapka, śnieg padał ale zaraz się topił. Piękna Góra lekko oprószona śniegiem.
Co do świąt to ostatnie chwile mojego lenistwa. Następne święta już na własnych włościach - wtedy będę za dwie latała na miotle :confused2::-)
 
Kucia przykro to mówić ale jak mus to mus, mojej kolezanki mała to nosiła przez pół roczku al epóźniej juz było ok, lepiej temu zapobiegac teraz puki dziecko nie przemieszcza się samo bo później to byłby dopiero problem:-(
Natala bardzo ładny rowerek...:tak:
Nineczko u nas teraz znowu pada:szok: dr Komar jest dobry, słuyszałamo nim dobre słowa:tak: Wszyskie moje kolezanki z olecka do niego jezdza do Gizycka:tak:
Miłej nocki Laski!
 
Witamyyyyy z Nelusią wszystkie ciocIE BB:-)

U nas za oknem oczywiście zimaaaa na całego.
Noc mielismy ciezką Neluszka cały czas wierciła sie z poduszeczka freyką nie mogła sie przyzwyczaić i od 3 ej do 5tej spedziłam czas siedząc koło niej. Ochhhhh cieżko to widze ale jak mus to mus :crazy: Nie wiem cz w nocy powinna miec tez załozona ta poduche była dzisiaj cała spocona :baffled: Musze zadzwonic do lekarza i sie zapytac .

Natala Amelka pieknie wyszła na fotkach. Cudowny aniołeczek ma w sobie tyle energi i radości..... przecudna księzniczka. Nineczka ma racje czekamy na fotke z mamusią :-) A swoja droga Meza masz kochanego i dzielnego dba o rodzinke swoją :-) wszystko sie ułozy zobaczysz.

Nineczko tak mi przykro ze Hanuś musi sie meczyc ale skoro ten lekarz ma takie dobre opinie to 1 kwietnia na pewno zdiagnozuje czym to leczyć . Słów brak trzeba szukac dobrych lekarzy:baffled: a dzieci sie męczą!!!!!!!!! Czasami to mi rece opadaja na to wszystko. Kurcze mam nadzieje że w końcu wylecza Hanuś ile mozna jeździć do jasnej ciasnej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No zeby rzaden lekarz nie wiedział jak pomóc?????

Grubelku wcale się nie dziwie ze Twja mama kombinowała z tą freyką :-) sztywne to cholerstwo na maksa!!!!!!!
Teraz idziemy na kontrole 28 kwietnia mam nadzieje że długo nie bedzie musiała tego cholerstwa nosić wyglada w tym jak cyborg i pewnie tez tak sie czuje:crazy:

Kinga a coo u Ciebie? Jak sie czujesz? Cos ostatnio umilkłaś.....

AChhhh szkoda gadac. Uciekam ogarnąc mieszkankoi lecimy z Neluszka na leciutki spacerek.
 
Witajcie Kochane :-)
Kinga dobrze Cię rozumiem, bo u mnie też już przygotowania do świąt. Sprzątanie i codziennie wielkie torby zakupów. :eek::eek: Mam nadzieje, że ze zdrówkiem już lepiej. Ślicznie Filipek łóżko ścielił :-D:-D Nie źle się uśmiałam z tych zdjęć :rofl2::rofl2:

Kucia mam nadzieje, że ta dziwna rzecz między nogami Neluni to na krótko, bo aż szkoda p[patrzeć jak się dzieciaczek męczy :baffled::baffled:

Ma może któraś z Was przepis dobry na krem karpatka?? Bardzo mi potrzebny.... :sorry::sorry:

P.S. Dziękuję za wszystkie miłe słowa w moim kierunku... :tak::tak: Jesteście WIELKIE i niezastąpione :rofl2::rofl2::laugh2:
 
Witajcie po kilkudniowej nieobecności mojej :)
Nineczko, Grubelku współczuję tego okropnego uczulenia...mam nadzieję, że już lepiej!
Nineczko lekarz faktycznie jakiś nie taki..ciagle sterydy dla malutkiej...mam nadzieję, że ta pani doktor pomoże. Ja na astmę i alergie leczyłam się w Elblągu.
Kucia zazdroszczę karneru!! Ach... JA też muszę czegoś poszukać bo normalnie się zapuściłam he! I nie martw się przy zmianie naszego klimatu to jest szansa...że będzie ci na slubie za gorąco!! Co do poduszeczki, to nie wiedziałam, że taka istnieje... Ale mam nadzieję, że długo nie będzie wam służyła, bo z bioderkami bedzie wszystko ok!!
Natalko cieszę się, ze samopoczucie masz lepsze...Masz rację lepiej do wszystkiego podejść optymistycznie...Będzie wwszystko dobrze, zobaczysz! A zdjęcia z wypadu rowerkowego super!
Kinga mam nadzieję, że wyniki będą ok!
My trochę zabiegani...A to święta i wiele innych spraw. Dzisiaj trochę odsapnęłam. Zapakowalam Jakuba na przednie siedzenie i pojechałam na kawę do moich rodziców.
Poza tym ok...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:-)

Hehe.... Martaja widać! Piękne.... :tak:

Kucia straszna ta Frejka.... :baffled: ale lepiej teraz niz później....

U nas w normie... nic ciekawego się nie dzieje...

Dzis przyjeżdża moja siostra więc bede miała troche czasu na zrobienie czegokolwiek dlatego chciałam...

ZYCZYĆ WAM ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!

Nie wiem czy bede miała czas zajrzeć tu jeszcze do niedzieli....
A! Natala tak trzymaj:tak:

Miłego dnia!
I jeszcze to może którąś z Was zainteresuje, bo juz niedługo bedzie dotyczyło i naszych dzieci....
 
Do góry