reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

Kucia hehe.... oj nie maja jak moja Jula spała wdzień i całe noce od urodzenia, tak Wik niestety w dzień sypiał i sypia bardzo mało.... 3x po 30 min czasami raz 1,5 godz a drugi raz 10 min... zalezyod dnia..... zrób badania..... słuchaj a moze mała jest głodna? jak u Ciebie z pokarmem....?:confused:
 
reklama
Wróciłysmy ze spacerku Neluszka śpi.

Grubelku co do pokarmu jest dobrze dostawiam normalnie zjada chcetnie najada się. Sądze że przyczyna tkwi w czymś innym.

U nas ładna pogoda a u Was az grzechem by było nie iśc na spacerek :tak::tak::tak:

Dziekuje Wam za wsparcie jesteście kochane:-):-):-)
 
Witam wieczornie:-)

Ale cisza....

Kucia no tak... myslę że rzeczywiscie idź do pediatry prywatnie.... napewno nie zaszkodzi...:tak:

U nas nic ciekawego... tzn miałam straszny dzień... ale od poczatku... Wczoraj p południu Wik pierwszy raz sam usiadł... mało tego usiadł nie podpierając sie tylko podciagnał na mięsniach brzucha (pod plecami miał poduszke) :szok: w szoku byłam ale to był tylko jednorazowy wyczyn... jak narazie pełza do tyłu i podnosi sie do raczkowania ale cały czas jeszcze jak sie podniesie to pupka mu szybko opada i lezy jak zabka...;-) Do tego jest przeziebiony ma katar i kaszle... od tego kataru....temperatury nie ma na szczęście tylko z noska mu leci i złosci sie okrutnie...:angry: oczywiscie lecze go ale jak jutro bedzie tak dalej to idziemy do lekarza ....:baffled: i co najgorsze ostatnio strasznie sie awanturuje... wscieka dostaje spazmów...:baffled::baffled::baffled: a Julka bardzo stara sie o to... zabiera mu zabawki, kładzie sie obok i przewraca go... a ja szału dostaje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mówie tłumacze a ona za chwile dalej swoje.... uparta koza...:angry: i dzisiaj oboje jakby sie powsciekali ta rozrabiała co chwila nowy pomysł (pomijam to że wczoraj ugryzła Wika w nos :wściekła/y:), wylewanie picia, wrzucanie zabawek za telewizor (stoi tak w rogu), zdemontowała wszystkie piankowe puzzle (46 szt...:dry:) i nakładała na głowe - wtym czasie siedziała na nocniku... :shocked2: wariatkowo... ok 14.00 miałam juz dośc, padałam na pysk, bo do tego Wik marudził i tylko na rączkach było mu dobrze....

Ale co u Was? czemu nie odzywacie sie...? :confused: Nineczko, Kinga, Maarta, Martaja.... o Madzi nie wspomne :angry::angry::angry:

No! To miłej nocki....:tak:
 
Witam sie porannie i kawusiowo :-)

Oj Grubelku współczuję. Ja też miałam wczoraj ciężki dzień, bo pilnowałam córeczki siostry. Do tej pory nie widziały z Amelką świata poza sobą, a teraz... :baffled: Biją się, gryzą, szczypią, i co tylko...:no: O wszystko dosłownie. :angry: Po dwóch godzinach miałam dość, no ale co zrobić.
Kucia jak Neluszka? Mam nadzieję, że już lepiej naszej kruszynce.
Reszta dziewczyn zapracowana i nie mają czasu na BB zajrzeć... :-(
Miłego dzionka.
 

Załączniki

  • DSCF1783.JPG
    DSCF1783.JPG
    57,1 KB · Wyświetleń: 15
Natala Ty to masz oko....;-)

Buziaki dla Nelci!!!

No tak noc spokojna... poza Julki wilkiem o 6.00 podobno ją złapał....:baffled::baffled::baffled: ale Wik w nocy nie kasłał, a teraz znowu zaczął... na 17.00 jedziemy do lekarza...:tak:

Natala to fajnie miałas... i jakie radosne Aniołki na zdjęciu (a gdzie różki...?):-p

Miłego dnia!
 
WITAM WSZYSTKICH CIEPLUTKOOO :tak::tak::tak::tak: ;-)

NATALA I GRUBELKU NELUSZKA dziekuje za życzenia i za pamięć oczywiście :-):-):-) jesteście kochane :tak::tak::tak:

Grubelku
widze że miałas cieżki i męczący dzień :szok::szok:
Maluszki potrafią dać w kość oj tak. :baffled::baffled: Zdróweczka dla WIKTORKA życze duzo dzieci teraz choruje jakoś te choróbska krążą w powietrzu.

Natala Ty tez widze niezły sajgon miałaś ze szkrabami. Gratuluuuje cierpliwości a tak ślicznie na zdjeciu wygladają szkraby dwa ;-)

Jeszcze raz dziekuje Wam za wsparcie nawet nie wiecie jak bardzo mi pomagacie

Neluszka wczoraj znowu była niespokojna :no::no::no: W tygodniu ide do pediatry prywatnie. Zobaczymy jak na razie nosze całuje i pieszcze dobrze ze Kubuś czyli mój mąz mi pomaga sama nie dałabym rady.

Zbieramy się na spacerek z Neluszką.
Ściskam cieplutko i duuuuuuuuuużo całusów śle ja i Neluszka
 
Różki do zdjęcia schowały... hihi :tak::tak:

My też zaraz sie na spacerek wybieramy bo szkoda tak piękną pogodę marnować na siedzenie w domu.

Buziaki dla wszystkich maluszków i wilków :-):-)
4589ccd9ph4gkg.gif
 
Hej! Wpadamy na chwilkę:-)
Cieszymy sie z Nelusia juz lepiej, I wszystkiego najlepszego z okazji miesiecznicy:-)
Wszystkim zdróweczka zyczymy!
 
reklama
witam! sorki że was zaniedbuję dziewczyny ale mamy od poniedziałku remont w domu no i brakuje mi czasu na BB. Nadrobię!!:tak:

buziakuje was i ściskam!
pozdrowionka!

wszystskiego naj dla NELKI:-)
 
Do góry