reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Kucia hehe.... oj nie maja jak moja Jula spała wdzień i całe noce od urodzenia, tak Wik niestety w dzień sypiał i sypia bardzo mało.... 3x po 30 min czasami raz 1,5 godz a drugi raz 10 min... zalezyod dnia..... zrób badania..... słuchaj a moze mała jest głodna? jak u Ciebie z pokarmem....?:confused:
 
reklama
Wróciłysmy ze spacerku Neluszka śpi.

Grubelku co do pokarmu jest dobrze dostawiam normalnie zjada chcetnie najada się. Sądze że przyczyna tkwi w czymś innym.

U nas ładna pogoda a u Was az grzechem by było nie iśc na spacerek :tak::tak::tak:

Dziekuje Wam za wsparcie jesteście kochane:-):-):-)
 
Witam wieczornie:-)

Ale cisza....

Kucia no tak... myslę że rzeczywiscie idź do pediatry prywatnie.... napewno nie zaszkodzi...:tak:

U nas nic ciekawego... tzn miałam straszny dzień... ale od poczatku... Wczoraj p południu Wik pierwszy raz sam usiadł... mało tego usiadł nie podpierając sie tylko podciagnał na mięsniach brzucha (pod plecami miał poduszke) :szok: w szoku byłam ale to był tylko jednorazowy wyczyn... jak narazie pełza do tyłu i podnosi sie do raczkowania ale cały czas jeszcze jak sie podniesie to pupka mu szybko opada i lezy jak zabka...;-) Do tego jest przeziebiony ma katar i kaszle... od tego kataru....temperatury nie ma na szczęście tylko z noska mu leci i złosci sie okrutnie...:angry: oczywiscie lecze go ale jak jutro bedzie tak dalej to idziemy do lekarza ....:baffled: i co najgorsze ostatnio strasznie sie awanturuje... wscieka dostaje spazmów...:baffled::baffled::baffled: a Julka bardzo stara sie o to... zabiera mu zabawki, kładzie sie obok i przewraca go... a ja szału dostaje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mówie tłumacze a ona za chwile dalej swoje.... uparta koza...:angry: i dzisiaj oboje jakby sie powsciekali ta rozrabiała co chwila nowy pomysł (pomijam to że wczoraj ugryzła Wika w nos :wściekła/y:), wylewanie picia, wrzucanie zabawek za telewizor (stoi tak w rogu), zdemontowała wszystkie piankowe puzzle (46 szt...:dry:) i nakładała na głowe - wtym czasie siedziała na nocniku... :shocked2: wariatkowo... ok 14.00 miałam juz dośc, padałam na pysk, bo do tego Wik marudził i tylko na rączkach było mu dobrze....

Ale co u Was? czemu nie odzywacie sie...? :confused: Nineczko, Kinga, Maarta, Martaja.... o Madzi nie wspomne :angry::angry::angry:

No! To miłej nocki....:tak:
 
Witam sie porannie i kawusiowo :-)

Oj Grubelku współczuję. Ja też miałam wczoraj ciężki dzień, bo pilnowałam córeczki siostry. Do tej pory nie widziały z Amelką świata poza sobą, a teraz... :baffled: Biją się, gryzą, szczypią, i co tylko...:no: O wszystko dosłownie. :angry: Po dwóch godzinach miałam dość, no ale co zrobić.
Kucia jak Neluszka? Mam nadzieję, że już lepiej naszej kruszynce.
Reszta dziewczyn zapracowana i nie mają czasu na BB zajrzeć... :-(
Miłego dzionka.
 

Załączniki

  • DSCF1783.JPG
    DSCF1783.JPG
    57,1 KB · Wyświetleń: 12
Natala Ty to masz oko....;-)

Buziaki dla Nelci!!!

No tak noc spokojna... poza Julki wilkiem o 6.00 podobno ją złapał....:baffled::baffled::baffled: ale Wik w nocy nie kasłał, a teraz znowu zaczął... na 17.00 jedziemy do lekarza...:tak:

Natala to fajnie miałas... i jakie radosne Aniołki na zdjęciu (a gdzie różki...?):-p

Miłego dnia!
 
WITAM WSZYSTKICH CIEPLUTKOOO :tak::tak::tak::tak: ;-)

NATALA I GRUBELKU NELUSZKA dziekuje za życzenia i za pamięć oczywiście :-):-):-) jesteście kochane :tak::tak::tak:

Grubelku
widze że miałas cieżki i męczący dzień :szok::szok:
Maluszki potrafią dać w kość oj tak. :baffled::baffled: Zdróweczka dla WIKTORKA życze duzo dzieci teraz choruje jakoś te choróbska krążą w powietrzu.

Natala Ty tez widze niezły sajgon miałaś ze szkrabami. Gratuluuuje cierpliwości a tak ślicznie na zdjeciu wygladają szkraby dwa ;-)

Jeszcze raz dziekuje Wam za wsparcie nawet nie wiecie jak bardzo mi pomagacie

Neluszka wczoraj znowu była niespokojna :no::no::no: W tygodniu ide do pediatry prywatnie. Zobaczymy jak na razie nosze całuje i pieszcze dobrze ze Kubuś czyli mój mąz mi pomaga sama nie dałabym rady.

Zbieramy się na spacerek z Neluszką.
Ściskam cieplutko i duuuuuuuuuużo całusów śle ja i Neluszka
 
Różki do zdjęcia schowały... hihi :tak::tak:

My też zaraz sie na spacerek wybieramy bo szkoda tak piękną pogodę marnować na siedzenie w domu.

Buziaki dla wszystkich maluszków i wilków :-):-)
4589ccd9ph4gkg.gif
 
Hej! Wpadamy na chwilkę:-)
Cieszymy sie z Nelusia juz lepiej, I wszystkiego najlepszego z okazji miesiecznicy:-)
Wszystkim zdróweczka zyczymy!
 
reklama
witam! sorki że was zaniedbuję dziewczyny ale mamy od poniedziałku remont w domu no i brakuje mi czasu na BB. Nadrobię!!:tak:

buziakuje was i ściskam!
pozdrowionka!

wszystskiego naj dla NELKI:-)
 
Do góry