reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hej dziewczynki:-)

Nie było mnie przez weekend, bo mąż wrócił i trzeba się było sobą nacieszyć :tak: Dziś znów wyjechał rano i do piątku jesteśmy same z Amelusią...

My Walentynki mieliśmy dopiero w piątek, ale było bardzo fajnie.

Kucia myślałam, że tylko ja zostałam tu ze ślubem cywilnym zaledwie, a tu się okazuje, że jeszcze Ty :-p
My mamy wszystko do ślubu kościelnego i wesela na 18 października zarezerwowane, ale otworzyli nie dawno u nas nowy dom weselny i zastanawiamy się nad zmianą lokalu, bo w tym nowym dużo fajniej i bardziej sie opłaca.
Dlatego pewnie zmieni się też termin. Może i dobrze, bo ja wolałabym w ostatnią sobotę sierpnia lub pierwszą września. Zawsze to jeszcze cieplej :tak:
Życzymy z Amelką zdrówka dla Nelusi :-):-) No i pięknie wyszła w kapieli :happy2::happy2:
 

Załączniki

  • DSCF1775.JPG
    DSCF1775.JPG
    75,4 KB · Wyświetleń: 13
reklama
WITAM DZIEWCZYNY !!!!!!!!!

Już dzisiaj troszke lepiej z Nelunią podaje jej Plantex kurcze tylko te oczko trosze zaropiałe sól juz chyba nie pomaga.

Grubelku
ta maść jest na recepte o której pisałaś?

A tak w ogóle to jestem na etapie szukania prywatnego pediatry :szok::szok::szok::szok: szok !!!!!! Jest cieżko chore czasy płace składki a prywatnie trzeba szukać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Natala ja to mam teraz Meksyk już niedługo mamy ślub organizujemy od razu chrzciny także załatwiania jest że ho ho :shocked2::shocked2::shocked2: ale jestem dobrej myśli. Jak masz sale bliżej to pewnie czemu nie lepiej i tam. Ja to mam samych gości przejezdnych to musze zorganizowĆc jeszcze nocleg a czasu mało ..... zOBACZYMY A

A tak swoja droga Amelka to juz zuch dziewczynka ;-)))) słodziutka

Kinga jak tam remoncik?????

pozdrawiamy wszystkich :-):-)

 
Witam

Kucia tak na recepte...:tak: z oczkami nie ma żartów, lepiej idź do lekarza... co do prywatnego nie znam w Olsztynie , ale ostatnio byłam u dermatologa i ta pani miała napisane: alergolog, dermatolog, pediatra... wiec może ona tez ogólnie leczy...:confused: Jak cos to moge poszukać namiarów..

Natala piękności...:tak: Twoja córcia oczywiscie...
 
Grubelku jak bedziesz miała jakis namiar do pediatry bede wdzieczna. Mała przed chwileczka znowu miała atak teraz spi ale tak nie do końca szykujemy sie do szpitala niech ją obejrzą.
Boze mam nadzieje ze to nic poważnego.

Spokojnej nocy dla WAS.
 
reklama
OJ DZIEWCZYNY miałam cieżki wczoraj dzień. Mała usnęła dopiero po czopku uspakajającym Viburcol chociąz mmoże juz po prostu była zmeczona tym płaczem .Lekarz zbadał ją i mówi że to mogą byc ząbki (podoba mi sie określenie mogą w przypadku niemowlaka :no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jest najbezpieczniejsze chyba) mowi że wygląda na zdrową może być lekko nerwowa dzieci tak mają. Z drugiej strony 3 miesieczne dzieci tak maja że spią w dzien a ona nie , cos ją więc musi męczyć . Musimy zrobić posiew z moczu na bakterie zobaczymy. Zaczynam się juz zsatanawiać czy to nie moja wina może coś zjadłam sama nie wiem głupieje.
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mam nadzieje że u Was chociaż w porządku i spokojnie

Grubelku dziekuje za namiar na lekarza skontaktuje się z nią na badanie Neluszki.

Pozdrawiam
 
Do góry