reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
U nas tez Walentynki przebiegły szałowo:szok::szok::szok:

Dostałam od meża prezecik w postaci zegarka i kwiatuszki:tak::tak::tak: Nelucha dostała zabaweczke oj jak sie cieszyła Skarbus mały.
Wczoraj mielismy ostra akcje mała niespała od 1ej do 12tej kurcze chodziłam jak neptyk pojechalismy do lekarza prawdopodobnie ma zapalenie pęcherza dzisiaj oddalismy mocz do badania. Oj czepiaja sie te chorubska mojej dzidzi. Do tego jesczce zaropiałe oczko pani pediatra kazała kupić swielik z kolei pani w aptece wyśmaiła mnie i kazała zmienić lekarza mówi ''swielik dla tak małego dziecka?'' I weź tu ufaj lekarzom:crazy::crazy::crazy::no::no::no:

Martwie sie o ta moją niunię dostałam skierowanie na usg przezciemiaczkowe zobaczymy.

Fajnie dziewczyny że spedziłyście Walentynki w tak miłej atmosferze :-):-):-):-)

Kurcze tez musze Was znaleźć dziewczyny na naszej klasie dzisiaj w wolnej chwili chyba sie tym zajmę.
A tymczasem miłego wekendu i duuuuuuuuuuuuużo zdróweczka kochane. CAŁUSY
 
kucia zmartwiłaś mnie troche, mam wielką nadzieję że z Nelusią wszystko dobrze. Ściskam i całuje mocno was. Ah na pewno wszystko jest ok!!:tak:ZDRÓWKA ŻYCZĘ!
kucia a wy przed ślubem? widze po sówaczku..

a my w pn zaczynamy remont w domu, teściu bedzie kładł nam kafelki na przedpokoju. Sama nie wiem czy nie lepiej sie przetransportowac na te 3dni do rodziców z synkiem. W domu bedzie meksyk:no:
U nas duużo śniegu jest, idziemy na sanki po obiedzie z synkiem:happy:

Miłego dnia!
pozdrawiam wszystkich
 
KINGUŚ Gratuluje spostrzegawczości :-):-):-):-)
5maja zeszłego roku bralismy ślub cywilny w tym roku w końcu zdecydowalismy sie na slub kościelny własciwie to w końcu czas nam na to pozwolił troszke działo sie u nas w 2007:tak::tak::tak:

Jak masz mozliwosc Kingus to pewnie lepiej sie przetransportować :tak::tak::tak: na czas remontu . Ja bym tak zrobiła.

Też wybieram się z Neluszka na spacer. dzwoniła do nas pani z laboratorium Neluszka nie ma zapalenie pecherza czekamy na badanie usg. Sama juz nie wiem co jest grane ale dzisiaj kruszynnka tak bardzo nie płakała.

Miłego popołudnia dla WSZYSTKICH :-):-):-)

PS CIEKAWE CO U RESZTY MAMUS SŁYCHAĆ...
 
Witam się...

Kucia przykro czytać takie rzeczy...:-:)-( Trzymam kciuki żeby z Nelcia było wszystko w porządku... :tak: I tak... odnośnie zaropiałego oczka Julka miała jak była malutka i dostaliśmy maść-antybiotyk przeszło po kilku dniach - Gentamicin 0,3%, a co do niespania w nocy... może miała kolkę? dawałas jej Plantex czy cos takiego? jakieś masaże brzuszka okłady z ciepłej pieluszki...? a może ząbki...? ślini się już... wiesz moje dzieci od 3 m-ca sliniły się i złościły a zęby Jula miała dopiero po skończonym 9 m-cu a Wik po 6 m-cu.... No i ciesze sięże z pęcherzem się wyjaśniło....


Kinga jaki Filipek już duzy...:szok: pamiętam jak był taki maleńki....:-) Ja na Twoim miejscu przeniosłabym się na czas tego remontu...:tak:

No a u nas wszystko ok... poza tym że Julce znowu wylazły te plamy....:wściekła/y: smarujemy ale chyba w pt znowu do dermatologa.... eh... zobaczymy...

Miłej nocy!
 
Witam wszystkie mamusie :-):-):-):-)

Grubelku jak na razie jestem na etapie masowania kącika oczka Neluni troszke przechodzi czekam do jutra jak bedzie gorzej faktycznie pójde po maść:tak::tak::tak: Neluni zaczełam podawac Plantex i masowac brzusio dzisiaj jest juz lepiej chociaż jestem czujna i cały czas obserwuje.

Własnie dziewczyny kiedy Wasze maluszki zaczęły zabkowac i jak im pomóc? Stosowałyście żele? zabawki chłodzaone w lodówce ? Co pomogło? Chce sie troszeczke dowiedziec cos na ten temat wcześniej:tak::tak::tak:

Dzisiaj mój mąż ma urodzinki :szok::szok::szok: Zamierzam zabrać go do kina i na kolacje :confused::confused::confused: wyjatkowo popilnuje Neluszke jego siostra chociaż sama nie wiem zobaczymy jak sie bedzie czuła kruszynka najwyżej zostaniemy w domku i tak pewnie bedzie miło....:tak::tak::tak:

Kinga jak tam remoncik?


Grubelku a czy te zmiany na ciele Julci to nie uczulenie? Robiłas testy? Kurcze biedna kruszynka...


Miłego dnia wszystkim

 
reklama
Rany jaka fota!!!:-D:-D:-D:-D SUPER!

Kucia ja mam Calgel... smarowałam dziąsełka ale czy pomaga może na troche ... poza tym nagle pojawia się nowy smak więc jest chwilowe zainteresowanie... Poza tym polecam Viburcol - czopki homeopatyczne przy zabkowaniu pomagają dziecko się uspokaja... na Wika działają... zasypia wtedy spokojnie i spi do rana.... zreszta jak nie zabkuje to tez spi całe noce i bez czopków... ;-) No i oczywiście gryzaki do lodówki i heja... co jakiś czas nowy....

Testów nie robiłam bo dopiero od 3 lat... a ja podejrzewam że to reakcja organizmu na nadmiar czegoś... może nabiał...? zobaczymy....

no i Wszystkiego naj... dla męża!;-)
 
Do góry