reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Kucia ja zawsze powtarzam, ze najwiekszy wróg to niewiedza, im wiecej wiesz tym mniej sie obawiasz;-)
Najlepszym przykładem, ze Dzieci zdrowieja i to z najrozniejszych chorób jest nasza Amelcia:tak: Dzielne te nasze Dziewczynki;-)
Zobaczysz, ze wszytsko bedzie dobrze:-) Trzymamy mocno kciuki:-)

Natala widze ze zakupki udane, ja ostatnio Antkowi 2 pary nowych adidasków z najnowszej kolekcji kupiłam no i w sobote do Białego jade na zakupy i do fryzjera;-)
 
reklama
Witam :-)

dawno mnie nie było....:confused2:
Miałam małych gości... siostra z kolezanka... i tak razem spedzałysmy czas ...... a przy okazji dzikewczyny zajęły się dziećmi więc troche odetchnęłam....:rofl2:


Natala chyba robiłysmy zakupy u tego samego sprzedawcy... też kupiłam ten komplecik w groszki z getrami w paski.... :-) I tez mam jakąś chorobe allegrową... :crazy: nie ma dnia bez zakupów....

Kucia trzymam kciuki żeby wszystko ułożylo się jak najlepiej....:tak: Zobaczysz malutka będzie zdrowa... musi tak być....:tak:

Martaja fajny fotelik... chyba mamy taki dla Julki.... tylko innekolory możesz wrzucic linka z allegro? czy ze sklepu? gdzie kupiłas chyba nie doczytałam...:zawstydzona/y: Też musimy kupć Wikowi....:tak: cięzko juz go upakowac w ten mały....

Miłego dnia Wszystkim!
 
Moniko dziekuje za zaproszenia na naszej-klasie;-)

Dziś byłam zanieść cv w dwa miejsca! znowu mam nadzieję heh:-)

dziewczyny życzę wam dzisiaj miłego pełnego miłosci dnia walentego!:tak:
 
Grubelku mamy podobny gust;-) Swoją drogą to zastanawiam się nad otwarciem swojego interesu ciuchowego... :sorry:
Fajnie, że miałaś pomoc przy dzieciach i sobie odpoczęłaś, też bym tak czasem chciała, choć mam tylko jedną Amelkę... :tak:

Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek... :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ach Grubelku dziękuję za zaproszenie na naszej-klasie :-) Zastanawiałam się na początku kto to, bo nie znałam Twojego imienia i nazwiska, ale Twoje dzieciaczki od razu dały się poznać :tak::tak::rofl2:
 
Grubelku i ja podziękowała za zaproszenie:-D:tak::tak:
Natal smiało, tylko jakies dobre miejsce znalkeźc i jak najbardziej otwierac swój interesik:-)
Ja ciuszki lubie kupować;-)
I wszystkiego naj z okazji Walentynek:-)
Ja od mężusia ptasie mleczko dostałam:-D:-D Dał męzus cukiereczki dla swojego paczusia:-)
 
my już po kolacji:happy: było cudnie, świece romantyczna muzyczka róże.. itd... :-) jestem mega zadowlona z tego dnia! wiem też że u nas nie potrzba walentynek aby okazywac sobie tak miłosc:tak: oby tak było u każdego

a teraz winko... film... ;-)
dobranoc!
 
witam z rana kawusiowo;-)
u nas snieg sypie a jak pogada u waas?
po południu jedziemy z mężem po kafelki do przedpokoju, będziemy mieli mały remont. może i szafki dostaniemy do łazienki..

miłego dnia dziewczyny!
 
Witam:-)
He...he.... A tak Was poszukałam....:-)
Natala co do interesu to tez o tym myslałam tylko na to trzeba miec naprawde dobry pomysł ewentualnie lokal i dobra hurtownie (albo przez internet) ciuszki ida jak idą... styczeń luty to martwe miesiące... żniwa są jak zmienia się pora roku.... ale mozna pomysleć....

A mnie mąż wczoraj zaskoczył.... dostałam róże i czekoladki... :szok::rofl2:

Miłego dnia Wszystkim!

Kinga u nas śnieg padał w nocy i jest troche biało....
 
reklama
Do góry