reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hmm... Zupka kalafiorowa :cool2: Żeby tylko było bliżej ... Mniam mniam :-)
Gratulujemy ząbka! U nas już drugi lezie - kupą mości panowie! ;-)

Grubelku - ja myślę, że maluch powinien się pojawić tego lata ;-):-D:-p Także powinnaś się wyrobić :cool2:

Moje dziecko oszalało po szczepieniu! Ani mysli o spaniu :szok: O tej porze to już od godzinki co najmniej kimała słodko a ona rozrabia w łóżeczku i chichra się jak szalona :dry: Dziś czekała nas niespodzianka w punkcie szczepień. Okazało się, ze rozszerzyli kalendarz szczepien o darmowe hib :-) I dlatego za miesiąc znów szczepienie a już myślałam, że na pół roku spokój :dry:
Hania dała koncert sezonu - tak piszczała (bo to nie był płacz tylko wisk), że nie było osoby w przychodni, która by się za nami nie oglądała i nie zasłaniała uszu :baffled: Lekarz się śmiał, że kiedyś będzie występowała w operetce bo warunki ma znakomite ;-)

 
reklama
Kinga - dopiero załapałam, że ty ślub bierzesz! Kiedy ta szczęśliwa data?
Ja swoje przygotowania wspominam jako małe piekiełko. W jednym miesiącu slub i obrona, z przygotowaniami musieliśmy się uwinąć w pół roku, 2 przeprowadzki w międzyczasie... Wesoło było, wesoło :-)

 
czesc moje sarenki .
1. przystanek olecko zaraz czytam - marta dam znac co i jak jak wróci szacowny małżowy;-);-);-)ale super było by sie spotkac.;-);-);-);-);-);-)tylko ja to bym poszła w tańce a nie ganiała za majutkiem . moze tatusiowie zaopiekowali by sie pociechami a mamusie w ..rejs"
2. nineczko - no słyszłam o tym szczepieniu/. my sie nie załapilsmy. dzis była tez u lekarza bo cos na katar bo nie mam nic w domu a maja chyab sie troche zasmarkała i spotkałam znajomą opowiadała ze jej dziecko 2,5 ma 3 dni goraczki po 40 stopni . okazało sie ze to skutki szczepionki na pnumokoki -,,pneumo23" - ufff dobrze ze my mamy juz to szczepienie za soba i przeszłysmy bez zadnych objawów poszczepiennych .
kinga - juz blisko . godzina ,,0" zbliza sie wielkimi krokami.:-D:-D:-D:-D:-Dale dasz rade . wszytsko bedzie pieknie ;-)a jak powrót do pracy ?jak sobei radzisz?

martusia - przybliz cos o tym miejscu gdzie jedziecie ??????jak kwatery jakie ceny???moze jakis macie sprawdzony adres???

grubelku - juz niedługo kochana zobaczysz synusia. i szybko wracajac do formy wskoczysz do olecka ;-);-);-);-);-);-)

kinga :szok::szok::szok::szok:gratulujemy ząbka . prezent na dzien dziecka super:laugh2::laugh2::laugh2:
natala ....hop hop????pusc juz tego chłopa i napisz do kolezanek .:-D:-D:-D:-D
znikam bo znów bladym switem odesse sie od kompa a potem jakims dziwnym cudem nie moge wstac rano:cool2::cool2:
 
Ależ dziś było gorąco! Hania zaliczyła dziś pierwszą kąpiel w baseniku. Radochę miała nie z tej ziemi :-) Nie przeszkadzało jej nawet, że nalała sobie wody do oczek i napiła się jej troszkę :-D Wieczorem padła a pewnie jutro zrobi mi pobudkę o 5 rano :cool2:
Planowaliśmy wypad do Giżycka ale w ten upał jazda samochodem z małą to nie najlepszy pomysł.
Jak widzę wszystkie korzystałyscie dziś z dobrodziejstw pogody :dry: :cool2:
Uciekam spaciulki. Miłej nocki!
 
witam
nineczko wy kapiel w baseniku a my w jeziorze . ulalalal ale była radosc , nie mogłam majutka wywlec z jeziora. :-Dide sprztac jutro inspekcja przyjezdza:tak::tak::laugh2::laugh2:
 
I Antoś wczoraj cały dzien pluskał sie w baseniku:-) Mamusia zreszta też:tak::tak:
ledwo zyje, wczoraj zorganizowałam wieczór panieński, działo się:tak: dzisiaj cały dzien bedzie zalatany:-( tyle spraw do załarwienia, wpadne później:tak:
 
Witam!

Upał, upał,upał....... :baffled: Ja chce do Skandynawii!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak:
Dziewczyny a te Wasze dzieciaczki to kąpały się w basenikach na dworzu..... ? :confused:
Bo ja to jakos tak myślałam że jeszcze za zimno.................. :baffled: głupia matka jakaś przewrażliwiona jestem i nadopiekuńcza chyba............. :confused:

Madzia a jeziora już przestały kwitnąć? Bo jeszcze w poprzedni weekend to były paskudne.... Przynajmiej Bełdany - mąż był i zdał relację, jak inne nie wiem..

To jak ładnie będzike to chyba jutro też będziemy się kąpać... a co tam... w baseniku oczywiście...:-)
No i teraz najgorsza wiadomość ;-) W niedziele mąż mój wyjeżdża do Paryża w delegację wraca dopiero w środe rano... :baffled: Nie lubie być sama szczególnie teraz... :eek: ale cóż jakoś przetrwam... dobrze że Wy jesteście.... :-)

Maarta to Ty świadkową będziesz?? :confused: Hmmm fajnie ja byłam raz świadkowa na ślubie i ostatnio świadkiem na rozwodzie (u tej samej koleżanki zresztą :-D) mąż powiedział że na ślubną świadkowąsię nie nadaje.... :baffled:

Miłego dnia!
 
grubelku warchały cudowne . nie ma juz zielonych zakwitów. zreszta brodzenie po wodzie dalekie jest od kąpania ale w takie upał nie mozna wytrzymac nie zanurzajac nóg:eek::eek::-):-)zreszta ja z tych odważnych :-D:-D:-Dnarazie bez wykwitów na skórze wiec chyba mozna sie pluskac. nawet nie wiedziałam ile ludzi odpoczywa juz nad jeziorkiem - sezon w pełni. jutro tez planujemy jeziorko juz rodzinnie ;-);-)grubelku szybko minie rozstanie . nawet nie zauwazysz jak minie czas . ;-)

nieneczko ---juhu????co z tobą;-);-);-);-)npisz szybciutko kolezance jak spedzasz weekendziek

marta ale ci zazdroszcze tego panienskiego i weselicha, moze i ja jutroi z kolezanka udam sie na piwko . mąz sie chyba nie pogniewa jak na 2 godzinki znikne. :eek::-p:-p:-pnie byłam nigdzie pól roku a i wczesniej nie przypominam sobie zebym wybywała :confused::-p
 
Madzia odwazna jesteś, w Olecku to woda własnie kwitnie więc wole do niej wchodzić:tak:
w zasadzie wpadam i wypadam bo juz padam, zmeczona jestem, jutro wielki dzień, od rana fryzjer, kosmetyczka itd, wracamy w niedziele na noc. Antoś zostaje z ciocia, nie wiem jak ja zniose tak długą rozląke z Dzieckiem:confused:
papapa miłej nocki i udanego weekendziku!!
 
reklama
Witamy witamy :-)
Wczoraj się nie odzywałam, bo najpierw wpadł mój teść ze szwagrem z niezapowiedzianą inspekcją (uwielbiam takie niespodzianki :confused2:) a potem mieliśmy gości na grillu (poszłam spać przed północą ale co niektórzy oglądali wschód słońca he he).

Grubelku - na dworze w baseniku i bez nerw :-) W taki upał! Tylko leję ciepłą wodę i hopsa. Sama bym chętnie tam wlazła ale basenik może nie przetrwać :-p A co do mężusia - jak kocha to wróci ;-):-D Jak na skrzydłach a ty nawet nie zorientujesz sie kiedy.

maarta- dobrej zabawy! Pstryknij fotkę jak wyglądasz na balowo i wrzuc wścibskiej koleżance ;-) :-D
Byłam dziś nad naszym bajorkiem i u nas śladów kwitnienia nie widać ale pewnie wkrótce znów pojawią się sinice. Jak co roku...
Madzia - leć na piwko! Nie patrz na meża - zadowolona żonka to podstawa szczęśliwego związku :-p:laugh2:
A jak zwykle od jutra się odchudzam :cool2:
Właśnie włomotałam paczkę delicji :zawstydzona/y: A wesele tuż tuż a do zrzucenia jescze dycha :sorry::no: Lekko nie będzie :confused2:
 
Do góry