reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam z rana :-)

Maarta ze stadem hihihi :-D:-D:-D Ratunku!!!

Nineczko ja ich znam bo w szpialu miałam "przyjemność".... :dry: no i z opowieści...

Madzia zazdroszcze wyjazdu nad morze... :happy: też bym chciała, ale niestety w tym roku nic z tego... ehhhhhhh... :sick:

A gdzie sie podziała Kinga :confused::confused::confused: dawno jej nie było... No i Natala też cos się nie odzywa :confused:
Miłego dnia dziewczynki!
 
reklama
Jestem jestem :-):-) Ciche dni juz minęly na szczęście :tak::tak::tak: Korzystamy z pogody i prawie nie ma nas w domu. W koncu to pierwszy taki dlugi pobyt Rafala w domu od 10 misiecy wiec zmuszeni jestesmy wszystkich odwiedzac no i przyjmowac gosci u siebie...
Amelka chodzi juz prawie prefekcyjnie. Rzadko kiedy sie wywraca i nie traci rownowagi :laugh2::laugh2::laugh2: Doczekalam sie tego, a teraz czekam kiedy zacznie mowic ;-);-)

Pomysl ze spotkaniem uwazam za swietny :tak: Przypominam ze padla tu kiedys propozycja spotkania sie na Pikniku Country. Jestem za!! :-D
 
Witamy witamy :-)
Towarzystwo nam się rozpisało w końcu ;-):-)

maarta - świetna gromadka :-D Ty to się na tych weseliskach wybawisz! Leć do lekarza, bo jako świadkowa gardziołko powinnaś mieć zdrowe a głos donośny :-D

Morze - marzenie :cool2:

Jutro szczepienie. Jest tak gorąco a lekarz przyjmuje w samo południe :baffled: Zanim ja się dotelepię z wózkiem do tej przychodni to padnę na pysk :dry:


 
byłam u lekarza i dostałam antybiotyk- zapalenie gardła plus zapaleni krtani, to się naśpiewałam;-) doktorka powiedziała ze do soboty musi przejść.
ja proponuje na spotkanie Olecko a konkretnie pzrystanek Olecko pod koniec lipca, maja byc bezpłatne koncerty lady pank i big cyc, moze cos jeszcze, musze poczytac. Z tym, że noclegi trzeba by było juz rezerwować bo pozniej moze byc wielka bieda:tak:
my w wakacje tez na 100% jedziemy nad morze, jak co roku, z tym ze u nas kierunek Palanga, w tym roku jedziemy w połowie sierpnia.
Nineczko powodzenia na szczepieniu.
Natala dobrze ze juz dobrze, my ostatnio tez mielismy ciche dni, a najgorsze jest to ze ani ja ani mąz nie odpuści:-D takie dwa z nas uparciuchy i "twardziele":laugh2:
 
Olecko na spotkanie mi baardzo pasuje :-) Obędę się bez noclegu ;-)
Ostatniego przystanku Olecko słuchałam w zeszłym roku ze szpitalnego łóżka. Chciałyśmy się urwać na koncercik z dziewczynami ale nie miałyśmy ubrań i stwierdziłysmy, że banda cieżarnych w pidżamach na pewno zwróciłaby czyjaś uwagę ;-):-D:cool2:
Ale za to namiętnie wnosiłyśmy na oddział lody (które swoją drogą troszke się zepsuły - kiedyś były smaczniejsze, latem to był stały punkt w drodze z Białego do Gołdapi :-p)
O mamo! Która godzina! Idę spać, bo Hania pewnie zrobi mi jutro pobudę o 6tej.
 
hihi Nineczko:-D ja osobiście nie przepadam za lodami, ale dobrze wiedzieć.
Dałyście czadu w szpitalu:laugh2:
Ja myslałam o spotkanu z noclegiem, tak, żeby mozna było sie "odprężyć". na pewno teraz znalazłabym jeszcze cos taniego, w olecku jest duzo prywatnych kwater dla studentów, noclegi po 25-30 zł za osobę.
a tutaj wklejam dla zainteresowanych program przystanku olecko
14 Przystanek Olecko - 2006 Regionalny O
 
witajcie dziewczyny!
Wybaczcie że ostatnio rzadko zaglądam na forum ale pracuję. I mam mało czasu dla siebie, jak już mam to padam na glebe:-)
U mnie i Filipka wszystko ok! W dzień dziecka wyrósł naszemu brzdącowi pierwszy ząbek!:-D
Ja tak jak wspomniałam, pracuję i już zaczynamy się sprężać do ślubu, w piątek ide kupić zaproszenia,miało być na 35osób a jest już 40:eek: cóż....
No i musze się za suknią rozejrzeć w końcu.
Buziaki wam zostawiam i waszym dzieciom kochanym:-)
Pamiętam o was!
pozdrawiam serdecznie
 
Witam się i ja.... :-)

Fajne by było takie spotkanie tylko ja to chyba w tym roku odpadnę... :-( wszystko zależy od tego kiedy maluch się pojawi... zobaczymy... :happy:
Maarta wracaj do zdrowia... :tak:
Miłego dnia dziewczynki!
 
reklama
martaa szybko zdrowiej kochana! ściskam cie mocno+ buziak;-)

Ja własnie zrobiłam obiad, masakra bo zawsze mam problem co zrobić:confused: No ale na dziś wymyśliłam zupke kalafiorową:-). Zapraszam do Iławy na pyszną zdrową zupkę!!!!:-D:tak:

Miłego popołudnia!
 
Do góry