reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Gratulujemy ząbka Amelusi :-):tak::-)

Jednak ze mnie blondyna... Albo komputer mnie nie lubi :dry: Nie mogłam zrzucić zdjeć, bo komputer nie mógł znaleźć aparatu. Poprosiłam męża i proszę - nie ma problemu...

Tak więc przedstawiam naszą ostatnią sesję (nie umiem wklejać zdjęć w pole tekstowe :confused::dry:):
 
reklama
nieneczko zdjatka rewelacja . nie ma jak ciepełko.
natala - grattulujemy ząbulka i remonciku
moje dziecko od dzis sika na nocnik . co chwila ja rozbieram ona sika i bijemy sobie brawo. troche to męczace ale warto sie pomeczyc na rzecz odrzucenia tych strasnych papmpersów . jeszcze wczoarja na same słowoi nocnik wyła jak poparzona dzis sama siada i biej sobie brawo.;-);-);-);-)oby jutro cos sie nie pozmieniało . :cool2:
grubelku ????no własnie a moze to juz a my nic nie wiemy?
 
z tym budzetem to sie okaże bo pewnie za pare dni znów na nocnik nie spojrzy a juz mam za soba dwa razy mycie podłogi:baffled::baffled::baffled:( bo sie wymkneło co nieco w trakcie zabawy:-D:-D)

ale ja odpoczywam . maja juz spi. czekam na pizze zaraz dowiozą . oglądam jakis kabarecik na tvp2 i jest git. zaraz powinien zameldowac sie małzonek na gg z dalekiego świata i dzionek kolejny minie błogo. a juz od poniedziałku szalenie i szybko ale moze to i dobrze człowiek chociaz czasu nie ma na tesknoty :confused:
 
Chyba naprawdę Grubelek już się rozdwoił :confused:

MADZIA - pizza! Nie znasz litości :-( Ależ mi smaka narobiłaś...

Hania nauczyłą się raczkować do tyłu. Tzn nawet nie wiem czy to można nazwać raczkowaniem :baffled: Podnosi dupkę, prostuje łapki i odpycha się nimi do tyłu i dupka znów na ziemię. Umie już tak łazić po całym pokoju :cool2: Czas zacząć myśleć o zabezpieczeniach schodów itp. :dry:


 
nineczko wielkie brawa dla haniusi. no pewnie czas zabazpieczyc schody nawet nie wiesz jakie mogą byc zwinne takie maluszki. zreszta tylko patrzec a pomknie do przodu.
oj mam nadzieje ze u naszego grubelka wszytsko ok. siedze i mysle czy juz jest po czy tylko moze jakis weekendowy ma zastoój z kompem. marta pewnie doskonale sie bawi na zlocie . a natala z mezoweym. o kindze juz nie wspomne. ( dawno jej nie było)

a jak u was z pogodą u nas totalna klapa . dzis jesiennie az mnie krew zalewa i jakos żle sie czuje jak tak paskudnie za oknem. niby nie pada ale cały dzien zachmurzony i strasznie wieje , dobrze ze maja dzis wyjatkowo grzeczna mimo iz nie spała. teraz powooli zaczyna wymyslać ale jeszcze troszke i lulku.
zmykam teraz kąpac mojego trolka i pewnie jeszcze wskocze zobaczyc czy ktos sie zameldował.
 
To tylko znowu ja :cool2:

U nas też paskudnie :no: Nędzna pogoda i samopoczucie. Niech już będzie ładnie to zawsze jakiś spacerek dłuższy, opalanko na leżaczku...

Grubelku - odezwij się jeśli możesz! Czekamy na jakieś wieści!


 
Witajcie. MADZIU zgodnie z Twoim zyczeniem melduje sie :-)

Siedze sobie smutna przed kompem bo mam cichy dzien z Rafalem...
Lezy przez caly dzien przed telewizorem, a ja musze nad nim skakac i jeszcze Amelka sie zajmowac :wściekła/y: Mialam nadzieje ze jak wroci to mnie troche odciazy a jest dokladnie odwrotnie - przez niego mam jeszcze wiekszy zapieprz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie wytrzymalam i w koncu wybuchlam! No i efektem tego jest to ze sie do mnie nie odzywa :baffled:
Ale to nic, ja tez bede silna i sie nie odezwe :tak::tak:

Amelka zasnela o 17 i zanosi sie na to ze do rana bedzie juz spac. Jutro musze dac jej mocz na kontrol czy juz lepiej... Mam nadzieje ze tak bo za chiny ludowe nie wrocxe do tego szpitala!
:confused::confused::confused:

Jasnie Pan raczyl sie podniesc z lozka i poszedl sie myc wiec ja chwytam za browarek i zajme mu miejscowke ;-);-);-):-):-):-)

dobranoc
 
reklama
natalko powiem ci tam nie warto marnowac tych wspólnych dni na gniewaie sie. ......powiedziałas co myslisz i to powinno mu wystarczyc. udawaj ze nie było sparwy i wyjdz moze ty pierwsza na zgode....oczywiscie nie zapominajac o narastającym problemie:tak:
tak na marginesie mój sie rozleniwił ze ho ho. az sie boje byc w jego skórze jak wróci. juz bedzie teraz na stałe wiec sie wezme za niego.
pogadaj zmęzem na spokojnie i bez emocji a jak trzeba to załatw to inaczej;-);-):zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a temui szystkeimu winna jest POGODA .zasrana .....
 
Do góry