reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Anetko dziękujemy za życzenia :)

Głosik oddany:)


U nas Nowy Rok zaczęlismy wspaniale,zakupiliśmy z mężem sobie nowego laptopa i telewizor a co tam...coś od życia się nam należy.
Alan za to na urodziny dostał super auto :happy2:
Także 1szy stycznia uważam za dzień udany.
Teraz opijany z mężem nowy sprzęt :tak::happy2:

miłego wieczoru dziewczyny!
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!! Pomyslności, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń!!!


Alankowi sto lat z okazji ukończenia 3 latek:-) Niech zawsze sie usmiecha:-)
 
U nas Nowy Rok zaczęlismy wspaniale,zakupiliśmy z mężem sobie nowego laptopa i telewizor a co tam...coś od życia się nam należy.
Alan za to na urodziny dostał super auto :happy2:
Także 1szy stycznia uważam za dzień udany.
Teraz opijany z mężem nowy sprzęt :tak::happy2:
oczywiście że się należy! ;-)

My też mamy w planie pare zakupów na początek telewizor do pokoju Filipka :tak: mysle ze pod koniec miesiąca zamówimy :-)
 
a ja wczoraj wieczorem pokłóciłam się z M
stanowczo za długo grał i wogóle za często zajmuje się tymi gierkami:wściekła/y: Nawet synka nie zauważał jak On koło niego chodził i do niego mówił! dziecko takie smutne mówi do mnie: Mama a czemu tata tak długo gra...czemu nie jest z nami:-( A ja...:dry: grrr!
Nie bedzie już takiego grania bo przegina!
No i potem przyznał mi rację przeprosił i obiecał że już nie bedzie tak grywał długo. Bedzie miał wyznaczony czas! :cool2:
Już żonka porządek z tym zrobi!;-) nawet nie zaprotestował :-)

Anetko ja też czasami mam takiego lenia że dzizas..... :sorry2:
 
reklama
Do góry