reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

u nas spanie do 10 to norma. Dziś też z Filipem spaliśmy do 10 a zanim wstalismy to i juz 11 :errr:
Ja dziś idę na zakupy jak mąż wróci. Chłopaków zostawie i ide kupić coś sobie..
musze jakoś poprawić sobie nastrój.

a puki co zajadamy się z Filipkiem m&msami :) i mamy kolorowe buźki:-p młodemu się podoba ta zabawa :-D
 
reklama
Kinga pierwszy raz od 3 lat wstałam o 10.30 nie pamiętam już kiedy tak długo spałam,chyba jeszcze jak nie było Alana a że mój tryb życia jest taki a nie inny to mam teraz konsekwencje długiego spania,głowa mnie i boli i krótki dzień mi się wydaje ohhhh:baffled::szok::-D
...a zakupy zdecydowanie poprawiają humorek :-)
 
Jestem po wyrawniu tego zęba- ósemka to była ale luzik, nic nie bolało;-)

Zazdroszczę Wam długiego spania hehe, chociaz i ja nie narzekam bo Piotrus bardzo ładnei śpi, zasypia wieczorem o 21 i budzi sie na pierwsze karmienie o 3, póniej tak koło 6, no a później już częsciej, no ale przynajmniej kilka godzin w nocy spie.
 
hejka
Do mnie przyszła z rana @,zdycham z bólu,na szczęście istnieją środki przeciw bólowe,chyba się uzależnię :baffled:

Dziś na zakupy nie muszę iść bo wczoraj z mężem pojechałam do wielkiego centrum i kupiłam to co chciałam,małe pierdółki a zmieniają wygląd domu aż miło :happy2:

miłego dnia dziewczyny!
 
Witam was! ja po zakupach jestem , kupiłam synkowi sweter i sobie bluzeczkę.
Teraz biorę się za porządki muszę koniecznie.. :sorry2:

a moj Filip nakleja sobie styczniowy kalendarz na drzwi :happy2: kupiłam styczniowy miesięcznik dla przedszkolaków wiec ma co robic i wycinać :biggrin2:

Dziewuszki miłego dnia
poczytam was pozniej raczej bo nei mam czasu teraz.
Po południu jeszcze zakupy nas czekają spożywcze. zawsze jestem po nich wykończona i muszę łykać plussza aby przetrwać dzień do końca :confused2:


Aga współczuje @ wiem co to za ból:zawstydzona/y: 3maj się
marta100 dobrze że już w domku i jest okej:)
 
Aguś łączę się z Tobą w bólu z tym ze u mnie nie jest to spowodowane krwawą merry a dniami płodnymi. Co dziwne w nich zwijam się momentami z bólu a w trakcie @ loozik. Więc jako środek antykoncepcyjny ta sytuacja jest wręcz idealna ale jak przyjdzie co do czeog to dopiero będę świeciła oczyma :baffled:
 
reklama
Do góry