reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
marta śliczny śliczny! :)
co do choinki u nas od soboty stoi ale w przyszłym roku będziemy chcieli kupić wiekszą też :tak: możliwe że będzie już dwójka dzieci wiec prezentów wiecej!:-)
Śnieg i u nas spadł wczoraj:) Filip zachwycony na dworze sie pobawił :-)

Nineczko no i jak tu zimy nie kochać :-D a nasz Filip jak zobaczył śnieg to powiedział: łaaaaał ale fajnie śnieg pada lalalalalaa:rofl2:" radocha heh
 
Dotarłam po weekendzie a tu fiu fiu pogaduchy jak się patrzy.

Marta witaj z powrotem ahh Piotruś śliczniusi :-D Cieszę się ze jestes zadowolona z porodu ;-) czytając od razu przypomniały mi się moje dwa niestety nie tak przyjemne :-p

U nas śnieżek tez popadał choć zupełnie z innej okolicy jesteśmy ;-) Co prawda nie pierwszy po lecie :-) i nawet przymrozek mamy od piątku... pewnei z tego powodu ze tak nagle sie aura pozmieniała dziś garowaliśmy do 10tej :szok: mąż do pracy zaspał Amadeusz z wielkim wysiłkiem otworzył jedno oko jak tata wstawał po czym wkulnął się do Oliwierka i leżeli jeszcze do 11tej a ja? cóż z nimi :-D:-D:-p
 
Witam
A Ja wam bardzo ale to bardzo zazdroszczę że możecie cieszyć się białym śniegiem:tak:U mnie raczej jest to nie możliwe,chyba cud musiałby się zdarzyć aby śnieg spadł,co prawda w zeszłą zimę zasypało Wielką Brytanie ale jakoś na tą zimę jak na razie śniegu nie zapowiadają a szkoda :-(

...a tak poza tym to u mnie jest super,Marta oglądałam zdjęcie na nk,śliczne są:-)jeszcze tylko 4 dni pracy i urlopik juuupiiiii:)
a co u was laseczki,jakoś cichutko tu u nas i jakoś puściutko :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
u mnie mężuś chory i do końca tygodnia na l4 w domku.
zajmuję sie nim czule:)
no i przygotowania do sobotniej imprezki ur trwają... :)

Pozdrawiam wszystkich!;-)
 
Hej dziewczyny!!!
Dawno mnie nie było. Chorowaliśmy:-( Ale teraz już lepiej i szykujemy się do 1 choinki Miłoszka:-)
A oto mój urwisek kochany:-D
 

Załączniki

  • SL274164.jpg
    SL274164.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 21
  • SL274489.jpg
    SL274489.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 16
  • SL274500.jpg
    SL274500.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Dziękujemy:happy: już ja zadbam o to aby szybko wyzdrowiał :tak:

Tak tak dbaj o męża:-)

Dziękujemy za miłe slowa, Piotruś rosnie:tak:ciagle je i spi, wiec na pewno zdrowy:-D

I ciagle biało za oknem, super. Wczoraj byłam z Małym na pierwszym 10 minutowym spacerku. Przez najblizsze dni odpuszcze bo mroźno sie zrobiło.

Agi witaj;-) Miłoszek sliczny chłopczyk:-)
 
Do góry