reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Moje najmłodsze dwa bobasy śpią od godziny a ten trzeci najstarszy wcina czekolade i wglapia się jak sroka w gnot na tv :baffled: a ja? zajadam chleb z twarożkiem po mojej lewicy piwko tzn było piwko w lodówce kolejne więc jestem spokojna :-ppo prawicy myszka na pół żywa :-pmała katastrofaale od czasu do czasu działa :-pzagłębiam sie teraz w aktach miłego wieczorku dziewczyny.
 
Witam z rana!
I miłego dzionka życzę wam

a co tam u ciebie Aga???
marta100?? jak samopoczucie


Filip dopiero co wstał!! co za śpioch!:-)
 
Hej! W końcu ładna pogoda, na spacerek się wybieramy, a tak to bez zmian, czuję sie lepiej, zobaczymy co powie lekarz, jutro wizyta. Miłego dnia!
 
marta100 dobrze że u was ok. Jutro daj znać jak po wizycie:tak:

My dopiero wróciliśmy z dworu. byłam z młodym na placu zabaw. Potem zrobiliśmy zakupy na zupkę i teraz robię rosołek:)
Filip zajada się gruszką :)

Miłego popołudnia!!;-)
 
Dziś też forum świeci pustkami :szok: a ja myślałam że Was zaniedbuje i wyrzuty miałam:zawstydzona/y:
Martuś nie zdążyłam życzyć udanego urlopu
Kinguś a Ty co taka wpieniona dziś?
Aguś gdzieś uciekła ;-)
 
syneczki a czemu ja wpieniona?? pewnie chodzi ci o opis na gadu...

Nam synek zasnął po 20:) teraz siedzimy sobie z M przed tv i zajadamy sie czipsami;-)

aga a co ty sie na nas obraziłaś??? widać że na fotobloga wchodzisz a tutaj już z nami nie popiszesz??? HELOŁŁ!! :blink:
 
reklama
aga a co ty sie na nas obraziłaś??? widać że na fotobloga wchodzisz a tutaj już z nami nie popiszesz??? HELOŁŁ!! :blink:
Jestem,jestem i na nikogo się nie obraziłam :-)

U mnie jest ok,dziś miałam wolne ale za to jutro idę do pracy.Wczoraj miałam dostać paczuszkę z telefonem i niestety nie dostałam bo podobno nie było na stanie tego telefonu co sobie zażyczyłam.
Także jeśli w nie długim czasie nie znajdę u nas tego telefonu to chyba będę zmuszona wybrać inny model:(
Moi panowie już śpią a ja siedzę w necie:)

A co u was laseczki?Jak mija wieczorek?Pociechy śpią?
 
Do góry