reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Oliś też śpi teraz w takim ale że chłopak jest spory ma 110 cm to sie ledwo mieści jak chce sie przekulnąć na bok zwykle kończy się trzaskiem w drewno :-p badź zaplątanie a ani mysli się z niego wyprowadzać:baffled:
 
Kinguś audi kombi bo my w czwóreczke to musi być pakowny ;-) a peguotem czy jakoś to sie pisze to ja jeżdże taki dla mnie specjalny 307 mały i zwinny :-D
 
aga fajnie że macie nowe autko! :)
Autko nie jest nowe.Marcin jest 3cim właścicielem ale auto jest na prawdę w bardzo dobrym stanie,zadbane,czyste i reszta tych mechanicznych urządzeń w środku też jest ok:)
Ja cieszę że się mamy lepsze autko od poprzedniego ale bardziej cieszy się Marcin bo on jeździ nim cały czas a ja tylko czasami:)
 
aga jestescie zadowoleni co najwazniejsze:) to autko na pewno wieksze.

syneczki peugeot 307 bardzo ładne auto, moi teście sobie niedawno taki kupili:tak: mi się bardzo podoba i wcale nie jest aż taki mały:)

Ja od września idę w końcu na prawo jazdy!!!:-) i też troche pojeżdżę;-)
 
ja do południa z Filipkiem siedzialam, bylismy na dworze troche:)
teraz juz jestesmy po obiedzie dawno, Filip sie kimnął mąż też..
ja wysyłam zdjecia do wywołania.
Wieczorkiem wychodzimy z M na piwko i na zdjecia... :)

tyle u nas... :)
Pozdrawiam!;-)
 
reklama
Witam! Ja po wizycie u gina jestem i dostałam skierowanie do szpitala bo złe wyniki badań wyszły a poza tym ciągle jakieś plamy na łożysku są mam się położyć, zrobią dokładne badania....
No i nie tak spieszno ze szpitalem bo wystarczy ze w niedziele popołudniu się położę.
Idę teraz leżeć, miłego dnia!!
 
Do góry