reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

aga truskawki są już po 3zł ale do czasu waszego przyjazdu na pewno beda jeszcze tansze bo jest wysyp truskawek!
atra fajnie że jestescie z grila zadowoleni:happy:

A dziś już pogoda się zepsuła no! pada deszcz:confused2:
Nie wiem co bedziemy robić z Fifim... trzeba bedzie pomyslec na zabawami w domciu:sorry:

Idę kawkę pić
Miłego dnia!
 
reklama
maarta100 zastanawiam sie od kilku dni gdzie my się spotkałyśmy i za chiny ludowe nie mogę sobie skojarzyć, a moze to były staraczki jakś końcem zeszłego roku? juz sama nie wiem...

HMMM nie mam pojęcia skąd ale na staraczkach nie byłam na forum....

I ja się objadam czeresniami i truskawkami:tak:
Atra fakt, czasami dzieciakom potrzebne jest totalne wymęczenie;-)ja czasami w szoku jestem ileż to energii ma w sobie taki mały szkrab.
 
HMMM czasami dzieciakom potrzebne jest totalne wymęczenie;-)ja czasami w szoku jestem ileż to energii ma w sobie taki mały szkrab.
ja również podziwiam dzieci za tą energię :-):-D
Filip od 8-9 na nogach az do wieczora 20. i potem pada ze zmęczenia po sekundach.
Tylko że u nas już od dłuższego czasu nie ma drzemek w dzień:no::blink:
 
hejka
Ja się tylko witam i uciekam zjeść śniadanie,muszę też ogarnąć troszkę dom i pewnie do pracy pójdę.
Pogoda u nas jest piękna i strasznie ciepło:)
Już nie mogę doczekać się do urlopu:)))
A w sobotę wybieram się na zakupy,muszę kupić kilka rzeczy dla siebie i prezent dla bratanicy :)

miłego dnia kochane:)
 
Dzień dobry mamuśki ;-)
Moi przystojniacy i ja już po śniadanku. Oliwierek ogląda baje "Ogrodnik Gordon" akurat ta na mini mini się napatoczyła a ogląda zwykle wszystko jak leci :-p a Amadeuszek sprząta salon tzn odkurza ;-) Mama ma chwilkę wolnego na to aby sobie kawke wypić i pobazgrolić troszkę na bb.
Kinga fakt dzieciaczki nie wiadomo skąd czerpią te energie a już najwiecej mają w trakcie zabawy jak już coś wymyślą ja 24latka padam o oni z wielkim uchachaniem marudzą że mama ciapa i chą jeszcze...:sorry:
U nas tez pogoda paskudna już nawet nie chodzi o ten deszcz ale jest straszny wiatr i podejrzanie zimno. Jeszcze wczoraj maluchy biegałt w samych majteczkach a dzis taka nagła zmiana i to jaka nieprzyjemna...
Maarta skoro nie staraczki a miesza mi sie już bo tam byłam zaledwie miesiąc i zawiesiłam póki co zwiększenie rodziny ;-) to może i na forum 3 latków bo widze że nasze pociechy sa prawie w identycznym wieku róznica 2 miesięcy :-) w każdym razie pamietam Twojego Antosia z jakiegoś zdjęcia w hustce na głowie zawiązywanej z tyłu z takim mega magicznym uśmiechem jestem na 100% pewna ze ta fotka to on :-D
 
I ja mam chwilkę dla siebie;-) Soedze z Antosiem w domkiu bo jakies dziwnej wysypki dostał, byliśmy u lekarza i okazało się, że to infekcja, a wystraszyłam się, że to mogło być poczatek ospy, a co gorsza szkarlatyny. Szkarlatyna teraz znowu w przedszkolach się pojawiła:-(

Syneczki hehe ależ Kobeito masz pamięć:szok::happy: faktycznie przy suwaczku było takie zdjęcie Antosia:-) hehehe
No i najprędzej kojarzysz mnie z 3-latków;-) A Dzieciaczki w podobnym wieku;-)

Kinga Antoś śpi w dzień, ciagle biega, skacze, a zawsze śpi po 2 godz w dzień:tak: Oczywiście w nocy równiez dobrze sypia:-) Pod tym względem nigdy mi Synek w kość nie dał, uwielbiał spać, ciekawa jestem jakie teraz będzie Maleństwo;-) Mam nadzieję, że akurat tą dobrą cechę odziedziczy hehehe
 
aga u nas widze na przemian z pogodą u was ładnie a u nas teraz deszcze. Zebyscie mieli tylko pogodę w lipcu na urlop.
Ja tez już sie nie moge doczekać. Odliczam czas do końca czerwca a potem jeszcze tylko pare dni:-) i zaczynamy...
marta100 to fajnie że Ci synek tak w dzień lubi spać:tak: mój to mimo że ma w sobie tyle energii ciągle cos robi i jest naprawdę zmeczony to nie zaśnie już w dzień. A szkoda.. bo bym miała chwile dla siebie. No ale może drugie dziecko bedzie bardziej wyrozumiałe:-p;-)
syneczki moj Filip z minimini przestawił się już na cartonnetwork:confused2: a tam takie bajki że brak słów:sorry::-)
 
aga u nas widze na przemian z pogodą u was ładnie a u nas teraz deszcze. Zebyscie mieli tylko pogodę w lipcu na urlop.
Ja tez już sie nie moge doczekać. Odliczam czas do końca czerwca a potem jeszcze tylko pare dni:-) i zaczynamy...
dokładnie nie mogę się doczekać:)
myślę że pogoda będzie słoneczna,3mam kciukasy za ciepłe słońce na nasz urlopik:)
Fajnie że i wy Kinga się gdzieś wybieracie,odpoczniecie sobie i zwiedzicie:)
 
Kinguś mój Olik to mega wrażliwiec jak tylko widzi choć drobną przemoc a co na kartonie jest normalką czy to strzelanie z jakiegos wypasionego lasera czy podduszanie:eek: od razu zakrywa rączkami oczka i każe przełączyć a mini mini jest w 100% przeznaczone dla niego :tak:;-)
Maarta100 wiem wiem pamięć to ja mam fenomenalną kierunek studiów mi ją wyćwiczył :-p do twarzy i nazwisk mam wręcz niewyobrażalną, ale to z kolei dzięki pracy tyle osób mi się przewija pzrez kancelarie że nie sposób sobie tego nie wyćwiczyc :cool2:
Kobietki co robicie dziś na obiad? ja nie mam zupełnie pomysłu ta dzisiejsza pogoda mnie źle nastraja i jak patrze na te stosy rzeczy do prasowania to mnie normalnie trzęsie.
 
reklama
Ja byłam z Filipem na dworze, szalał po kałużach w kaloszach:laugh2: chociaż jakaś rozrywka dla dziecka! Teraz pijemy ciepłą herbatkę:happy:

Ja też nie mam jeszcze pomysłu na obiad...:no:
pewnie pierogi wyciągnę z zamrażarki w ostateczności
 
Do góry