reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

późno sie położyłam spać i szybko wstaje... :sorry: sama siebie nie poznaję heh

witam sie!
ide kawke robić
milego dnie koleżanki mazurskie ;-)
 
reklama
Cześć Diewczyny:tak:
Kinga, nie tylko TY na besenność cierpisz hehe, ja również zamiast spać wcześnie wstaję a dzien mam wolny... potrzebwałam wolnego żeby trochę domek ogarnąć;)
U nas w zasadie bez zmian, zapisałam Antosia na zajęcia do przedszkola, chodzimy 4 razy w tyg na dwie godzinki, akurat zacynają się jak ja kończę pracę, na raie to wystarczy bo z Niani nie chcę rezygnować:tak:
KInga a szykujes Filipkowi jakies kinder party?
 
Witajcie!
A ja pospałam do 8:tak: Mąż wyjechał już do pracy, więc ja idę głowę umyć bo ma wpaść sąsiadka z synkiem na kawkę...
Marta fajne są takie dodatkowe zajęcia dla dzieci w przedszkolu.
 
My choinkę ubieramy w sobotę a będzie w dwóch kolorach - złotym i czerwieni. Wczoraj upiekłam pierniczki i ciasteczka na choinkę w dwóch kształtach - gwiazdki i choinki. Ciasteczna wyszły przesmaczne a pierniczki niezjadliwe ale za to ładne ;-):-D Dziś dopiekę jeszcze zjadliwych ciasteczek i poukładam te choineczki na talerzu każdego gościa. Miałam zamiar na każdej napisać imiona ale wszyscy mają takie długie, że nawet ze zdrobnieniem nie zmieszczę. Ale Hania miała ubaw z wałkowania ciasta i wycinania ciasteczek. Męcząca robota, bo ciężko przy tym wzdychała :-D
 
Nineczko no ciasteczka na choince super będą wyglądały...tylko czy długo powiszą ;-) Ja chyba wezmę stare smoczki Jakubka (są chyba trzy) i przywieszę na choince :-D:-D
My choinkę ubieramy na kolorowo. W zeszłym roku dostaliśmy sporo ręcznie malowanych bombek i chcę je zawiesić więc będzie kolorowo.
 
a ja sie zastanawiam nad choinka bo zawsze zywa stawiamy a w tym roku na swieta nas nie bedzie a 27 grudnia wyjedzamy az do 4 stycznia, więc nie bedzie komu drewka podlewać.
 
a ja sie zastanawiam nad choinka bo zawsze zywa stawiamy a w tym roku na swieta nas nie bedzie a 27 grudnia wyjedzamy az do 4 stycznia, więc nie bedzie komu drewka podlewać.
To faktycznie jak nie będzie podlewana to jak wrócicie wszystkie igły będą na podłodze...
My pomimo tego, ze tylko dwa dni nas nie będzie w tym roku kopiliśmy sztuczną choinkę, zawsze mieliśmy żywą...

A my juz jutro na zakupy...cieszę się jak dziecko
 
oooo no porosze chwile mnie nie ma i już sie pojawiły dziewczyny!:-)
Witam was!!
Filipek dopiero po 10 wstał... je własnie śniadanko.

marta100 a Ty co tak rzadko tu zaglądasz? chcesz w tyłek?!:dry::-) Co do kinderparty dla Filipa to u nas nie da rady bo nie ma dzieciaczków w rodzinie tz takim mniejszych. Moze w przyszłym roku albo za dwa lata wypali...
Fajna sprawaa z tymi zdjeciami w przedszkolu Antosia:tak:
nineczko fajna ta wsza choineczka bedzie! :-)

Ok ja zmykam koleżanki bo musze isc na miasto pieniądze pobrać
dziś byc może regał przywiozą wiec trzeba bedzie zapłacic... ;-)

miłego dnia!
pozniej zajrzę co naskrobalyscie jeszcze
 
reklama
My już po kawusi... Chłopcy się pobawili robiąc pobojowisko w pokoju:happy:
Jakub jest już padnięty więc pewnie zaraz zaśnie a ja biorę się za kuchnię, chcę szafki pomyć...Obiad mam z wczoraj więc luzik :)
 
Do góry