reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Nio i ja już kończe przerwe....
a zakupki świąteczne na szczescie za soba mam, w sobote cały dzien szalałam w Białymstoku:tak:
 
wróciłam! :-)
Regał już jest, dzwonili do nas... niedługo teściu przyjedzie i pomoże mi tu wszystko porobić bo ja taka kruszyna przecie :-p
potem wam pokaże fotke jak to sie prezentuje :blink:

marta100 mam nadzieje ze juz na tak długo nie znikniesz! ;-)

buziaki**
 
Kinga i jak tam regał?
My za godzinkę wybieramy się na imprezkę do znajomych :) Wiec czas się szykować...
Odezwę się później. Wrócimy szybko, bo idzie z nami Jakubek :)
 
Wróciliśmy...było bardzo miło :-) Wypiliśmy po drineczku i wróciliśmy :tak:
Jakubcio wykąpany najedzony już zasnął...wieczór mamy dla siebie...ale co z tego jak @ zawitała hehe Ale świeczuszki zapalimy i przy winku posiedzimy...

Kinga regał fajny i caaaały w zabaweczkach :tak: tak trzymać...niedługo, po świętach i urodzinach Filipa drugi regał będzie potrzebny:tak:

Później jeszcze zajrzę ;-)
 
arta fajnie ze milo spedziliscie i spedzacie wieczor;-)
a co do regału to masz racje hehe bo ten juz wypełniony :-D
kasiamaj witaj! jasne pisz smialo :tak::-) ładnego masz syneczka :blink:

milego wieczorku koleżanki!
 
reklama
Kasiamaj witaj!! Pisz śmiało i często, im więcej nas tym weselej!!
Kinga wieczór był miły...ja jeszcze kończę piwko a mąż już zasnął hehe
Jutro z rana jeszcze koleżanka na godzinkę przyprowadzi do nas synka, bo musi gdzieś wyskoczyć a nie chce małego ciągnąć więc Jakub od rana będzie miał wesoło :-) No a potem nasz brzdąc dzień spędzi z babcią no i popołudnie też z dziadkiem (moimi rodzicami). My po zakupkach nie wiem czy nie zostaniemy u nich na nockę...No ale zobaczymy... Rodzice nas namawiają bo strasznie są stęsknieni...za wnukiem...
Oddałam dzisiaj fotki do wywołania...znowu zebrało się ponad 100 :szok: No ale to dla nas i do prezentów gwiazdkowych dołączymy fotki Jakubka. Muszę jakiś album kupić...
 
Do góry