reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

siemkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kinguś wybacz kochana pomyłke. Ja to zawsze cos klepne a jeszcze teraz nie trudno o gafe bo krece sie jak neptyk niewyspana hihihi i co róż kogoś myle oj gapka ze mnie :tak:. Lece kochane bo na 16ta do pracy musze nacieszuc się moim skarbem.



 
reklama






A my dzis wieczorkiem na plaże pojechalismy, pogoda sliczna:)

kucia powtarzam: śliczne zdjecia pieknie wyglądalaas:)) o i córcia jest jak fajnie:))
 
co u was dziewczyny???
no i znowu cisza no :dry: nakopac wam mam?!:-p

co z MADZIĄ? i MARTAJA? i resztą no...

U nas oki doki. Robie obiad i czekamy na starego. A potem pewnie gdzies razem ruszymy!

pozdrowionka i buziaki :-)
 
Witajcie Kochane..................
Mam ostatnio doła jak stodoła.......................:-:)-:)-(
Nie wiem sama co mi jest.
.......................
 
hej!
ja wczoraj sobie podrinkowałam z dziewczynami:-) wesoło było.
Dzis sobota trzeba dom sprzątnąć ale jak narazie mi sie nie chce bo ładuję akumulatorki;-):-pheh

natalka
a co sie dzieje?? cos sie stało czy tak poprostu masz doła hm

miłego weekendu!!!
 
Hej!! Natala głowa do góry!! Mnie czasami tez takie dni dopadaja ze ciagle tylko ryczec sie chce:-(
Ja przepraszam za zadkie zaglądanie ale jakos z czasem krucho, poza tym piękna pogoda ech.... całe dnie bym tylko na podwórku siedziała.
Super autko Kinga a Filipek jaki juz dorosły hehehe!
 
Natala - łączę się w bólu :-( Też mam doła jak wielki kanion :wściekła/y: Mój szanowny małżonek potrafi zaleźć za skórę. Wygoniłam na spacer z małą i mam czas na samotne posmęcenie...

Wczoraj wieczorem wróziłyśmy z Białego. ząbek zatruty i 2 czerwca z powrotem jazda na leczenie :baffled: Ale nie boli, dostałam też antybiotyk na trudno wyżynające się ósemki. Ścięłam włosy ale to nic nie dało, bo nadal wyglądam jak wypłosz, w ogóle mam dziś taki dzień, że głowa boli, jestem gruba i w ogóle fe...
Nie męczę więc i idę się nad sobą litować do wyrka :-p Miłego dnia!
 
reklama
Siemeczka laski!!!!!

No kochane co za doły?????? Pomyslcie sobie kochane że mamy fajniutkie dzieciaczki, mężowie czasami potrafią w dac w kość ale to normalka taki gatunek. Głowa do góry kochane jak by się dobrze skupic troszke plusów jest żeby uzbierać pozytywny nastój. I pogoda bedzie coraz piekniejszaaaaaaaaaa........:-) słońce, niebieścoiutkie niebo, faceci w stringach ;-) i tak dalej....... także głowa do góry :-D:nerd::nerd::nerd:
 
Do góry