reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Witamy! Napisz nam coś więcej o sobie i maluszku. Mało nas tu trochę a to dziwne, bo województwo nasze do najmniejszych to nie należy :dry:

Małż na budowie wylewa posadzki a ja z bąblem znów cały dzień sama - tzn z mama jeszcze. Kryzys małżeński zażegnany mam nadzieje ze na dobre :dry:
Pogoda obrzydliwa, zimno i pada troszkę. A miałam nadzieję na dłuuugi spacerek.
 
Mało nas tu trochę a to dziwne, bo województwo nasze do najmniejszych to nie należy :dry:
mało to nas tu też nie jest ale za to mało na forum dziewczyny zaglądacie. Gdyby co dziennie każda zajrzała to byłoby zupełnie inaczej i na pewno weselej :sorry2: :tak:

witaj Aniu!!:-) miło że do nas zajżałas i mam nadzieje że zostaniesz z nami na dłużej;-) koniecznie napisz cos wiecej o sobie i swoich skarbach:-)

A u nas trawją porządki, ja piore firany i zaraz wieszam, duzo mi juz nie zostało a to tylko dzieki mojemu kochanemu mężowi który mi pomaga:-p
No a na 17 startujemy na imprezkę grilową!!!!! :-)

pozdrawiam!!

 
Kinga - to u was taka ładna pogoda? U nas leje jak z cebra i tak zimno, że trzeba w piecu rozpalać. Mój mąż wróci pewnie zziębnięty jak nie wiem, mam nadzieję tylko, że się nie przeziębi.
 
reklama
witam słłonecznie!!!!!:-) bo taka pogoda dzisiaj w Olsztynie.

Męża własnie wysłałam na spacerek z Neluszką a ja smigam zaraz na drzemke. Kurcze coś się zaziebiłam i wolę zostać w domku pod kołderką:rofl2:.

Kinga miłej imprezki życze. Koniecznie napisz jak byłi no i standardowo zdjecie Bomba!!!!! Niezły przystojniacha robi sie z Twojego Filipka:tak:

AnnaS witaj u nas na BB:-) Koniecznie napisz coś o sobie :tak: czekamy !!!! na fotki !!!

Nineczko ciesze sie bardzo że kryzysik zażegnany kurcze tak czasami bywa samo życie ale dobrze że już jest ok ;-) i to najważniejsze tak trzymać.

A reszta kobitek HALLOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!! Odzywac sie bo sie poobrażamy :-p:-p:-p:-p:-p

Miłej niedzieli laski !!!!!!
 
Do góry