reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Magdziara witaj!
No i reszta ekipy również hehe!!

My po weselu, poprawinach...zakwasy w nóżkach jeszcze nie zeszły. Ale wbawiłam się za wszystkie czasy! Później jakąś fotkę wrzuce ... JAkubcio nie był z nami na weselu ale za to na poprawinach się wyszalał...
Dzisiaj mamy słoneczko...więc jak w miarę dojdę do siebie to wyskoczymy z małym na spacerek...
 
reklama
Witajcie Kochane :-)
Weekend minął mi cudownie. Mąż zrobił mi super niespodziankę. Zabrał nas na dwa dni do Mikołajek, w sobotę mieliśmy urodzinki Amelci, wczoraj wizyta siostry z Niemiec.
Wszystko co dobre oczywiście szybko sie kończy i dziś znów same z Melunią zostałyśmy.
Została nam sterta prania i brudnych naczyń, ale dałyśmy radę ;-)
 
U mnie wsio oki!
sorki ze nie popsze ale nie mam teraz czasu.
wieczorkiem zajrzę do was;-)

a to mój syn w nowej fryzurce
 
21.gif


Amelko!
Spóźnione (przepraszam :zawstydzona/y:) ale szczere i gorące życzenia
z okazji twoich urodzinek
składają Hania z mamą i tatusiem :-)
 
Ostatnio nie miałam nawet chwilki żeby do was napisać :no: Na długi weekend pojechaliśmy do Białegostoku - odwiedziliśmy dziadków Hani i zrobiliśmy spore zakupy do domu (umywalki,kibelki,wanna,glazura, panele itd. itp.) Umęczona wróciłam strasznie. Do15tej siedzę w pracy a potem zajmuję się małym wulkanem energii, bo mąż od razu po pracy pędzi na budowę i wraca jak Hania już śpi :-( A potem to już tylko marzę o śnie hehe Ale wizja przeprowadzki latem trzyma mnie przy życiu ;-) Dziś siedzę w domu, bo nie ma kto zostać z małą-rodzice wyjechali-więc mam w końcu czas żeby zobaczyć co u was - przynajmniej dopóki mała śpi :sorry2:
Hania zdrowa i rozrabia za trzech - najchętniej siedziałaby ciągle na dworze.

Kinga - Filipek z nową fryzurką wygląda świetnie! Mały gentleman :-)
Kucia - twoja mała jest prześliczna!
Pozdrawiamy wszystkie mazurskie mamusie i ich pociechy!
 
Witam kochane.

A my co zamykamy forum mazurskich :szok::szok::szok:
Jestem na momecik kurcze ostatnio nie miałam czasu nawet zajrzec na BB ale widze że dużo nie straciłam :-D Jestem na moment miedzy przymierzaniem sukienki a kosmetyczką tyle tego zamieszania. Ale pewnie wiecie co mam na myśli. Dobrze że zajechała do nas mama i zajmuje się troszke Neluszka bo bym sie nie wyrobiła ze wszystkim. Jutro odbieram sukienke a pojutrze ślub....:rofl2:.

Nineczko dziekuje za komplemencik w imieniu Neluszki.

A co u Was laski haloooooooooooooooooooooooooooooooooo:laugh2:
 
hej Kucia! dzieki za odwiedzinki na blogu!:-);-) miło nam bardzo i zapraszamy częsciej oczywiscie. Nie dziwie sie ze tu teraz zalatana hehe
zajzysza do nas jak juz bedziesz na spokojnie, i foteczki dodasz:-p 3maj sie!

U mnie ok. chodzie z synem na spacery bo ładna pogoda
a po za tym to nic ciekawego nie slychac.
wszyscy zdrowi:-)

buziaki pozdrawiam!


kąpiel Filka
 
reklama
No kochane trzymajcie kciuki za mnie dzisiaj i za Neluszke też;-) Ale mam mega stresa:sorry2:. Miłego słonecznego weekendu Wam życze.
 
Do góry