reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

haha no widzisz ja lubie zmiany!!!! :tak:
fajne ciuszki:happy:

A ja spadam juz spać bo oko mi sie jedno klei ;-) czas na mnie. Jeszcze prysznic.
Do jutra dziewczyny!! Dobranoc
 
reklama
witam.
my juz po pierwszym spacerze:happy: dzis sliczna pogoda w iławie:tak: u was tez tak ładnie?
mykam na kawe i biore sie za obiad.
Filip dzis w parku poznał równiez Filipa o 4mies starszego;-) he fajnie razem wygladali
 
siemkaaaaaaaaaaaaaaaaaa nocne marki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak Wam minął 1szy maja?????????????? Kurcze u nas naprawde ładna pogoda była a teraz ulewa:szok:. Ale dobrze że w dzień nie padało. U nas dzisiaj tesciowie zawitali na obiadzik razem pojechalismy do pensjonatu gdzie bedzie weselicho - dzionek szybko minął. Jutro w planach mały gril u znajomych ale przy deszczu cięzko bedzie :rofl2:

Kinga foty Filipka zarąbiaste:tak::tak::tak: a włosy niczego sobie !!!!!!!!!!!!! Kurcze Ty jak juz poszłaś za ciosem to widze że jeszcze nie raz nas zaskoczysz kochana!!!!! Mąż to pewnie tez nie może nadążyć ale suupeeerrrrrr wyglądasz:tak::tak::tak:

Natala suuper że masz juz meża przy sobie zazdroszcze tej tęsknoty :-) Nacieszycie sie pewnie sobą :blink: i suupeer!!!!!!!!!!
Mam podobna zajawke jak Ty Natala tez szukam ciuchów na allegro chovciaz mam ich pod dostatkiem bo tesciowa mnie nimi zawala regularnie to ja zawsze coś tam znajde na aukcjach a to co pokazałaś co kupiłaś ZAJEFAJNE!!!!!!!!!!!! Gratuluje dobrego gustu!!!!!!!!!

A co u reszty dziewczyn słychac ?????????????? Jak bedziecie miały wolny czas - odzywac sie kochane. I ekspresowa fota z odiwedzin tesciowej.Nelucha próbje ugryźć nos teściowej!!!! to jej ostatnia zabawa Noski noski MIŁEGO WIECZORKU DO JUTRA.



 
Siemka kobitki.

Jak Wam mija dzionek ??????????????????? My w domku siedzimy własnie wrócilismy z zakupków bo co tu robić w taka pogode :rofl2:. A co u Was?

A to focia z moim serduszkiem uuukochanym ;-) sama trzyma buteleczke mojaaaa córcia.

 
Hej u nas wszystko ok! łikiendzik majowy trwa ;-)
wczoraj grill a dzis wypad na miasto popic troche znowu:-p
odezwe sie w wolnym czasie bo teraz ide robic obiad.

pozdrawiam

 
Cześc dziewczyny jestem z czerwcówek 08` pisze z pytaniem: czy któraś z Was ma namiary na jakąś fajną położną ze szpitala miejskiego w Olsztynie. Będę wdzięczna z anamiary
Pozdrawiam mamusie z Mazur!!!
 
witaj magdzia! ja ci niestety nie pomoge bo z Olsztyna nie jestem moze inne dziewczyny:tak: zostan z nami! napisz wiecej o sobie:-) spodziewasz sie dzidzi jak widzę, bardzo fajnie gratulacje!
No ja pewnie tez predko na drugie sie nie zdecyduje, dopiero jak synek bardziej sie usamodzielni na pewno potem nieco lżej;-)
 
Aleeeeeeeeeeeeeeeeee tu pusciutkooooooooooooooo :szok:. Pewnie każdy ładuje akumulatorki cio ? Pogoda nas nie rozpieszcza w Olsztynie dzisiejszy grilek odwołany buuuuuuuu szkoda:baffled: a tak poza tym szał weselny już powolutku nas ogarnia pojutrze przyjeżdza już do mnie mama:tak: - pomoże mi troche przy Nelusi a ja do końca załatwie z Kubą formalnosci weselne.
Aleeeeeeee mam lenia a Wy?:nerd::nerd::nerd:
 
reklama
magdziara witam ja znam suuper połozną ale niestety z wojewódzkiego :sorry2:

Ja za to znam położną ze Szpitala Kolejowego ale jakoś tak z sentymentu, przekonania a może dlatego, że mam tam swojego lekarza - zostanę przy Miejskim.

witaj magdzia! ja ci niestety nie pomoge bo z Olsztyna nie jestem moze inne dziewczyny:tak: zostan z nami! napisz wiecej o sobie:-) spodziewasz sie dzidzi jak widzę, bardzo fajnie gratulacje!
No ja pewnie tez predko na drugie sie nie zdecyduje, dopiero jak synek bardziej sie usamodzielni na pewno potem nieco lżej;-)

Dziękuję za miłe zaproszenie. Tak rzeczywiście czekam na dzidzię. To będzie drugi syn. Pierwszy ma juz 7 lat od września idzie do szkoły. Mieszkam jak wspomniałam w Olsztynie. Pracuję jako nauczycielka w jednej z tutejszych szkół. Jestem zadomowiona na forum Czerwcówki 2008, ale nie omieszkam Was odwiedzić.
Pozdrawiam!
 
Do góry