reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
ha ja też piwem nie gardzę ;-):-D

wczoraj przyjechał do nas kumpel, poszliśmy do pubu i baaardzo nie gardziłam :-D
to dzisiaj taki dzień "leczniczy" ;-) był - gdzieś do 11 byłam dziiiwna :-D ale po pomarańczach w ilości niemałej doszłam do siebie :-D

Mała za to szczęśliwa dzisiaj strasznie była - bo u babci nocowała i cały dzień prawie z babcią spędziła - a babcia (jak to większoość babć) niewiele zabrania :-D
 
i generalnie to taki dzień spokojny był - praca, dom, forum :-)

bo ja się chyba uzależniam :-D

a Tobie jak dzień minął?
jak Filuś?
swoją drogą - to też chyba strasznie radosny brzdąc....?
 
ha ja też piwem nie gardzę ;-):-D

wczoraj przyjechał do nas kumpel, poszliśmy do pubu i baaardzo nie gardziłam :-D
to dzisiaj taki dzień "leczniczy" ;-) był - gdzieś do 11 byłam dziiiwna :-D ale po pomarańczach w ilości niemałej doszłam do siebie :-D
no pewnie! czasami trzeba sobie wyjsc z domu.
A dla mnie na kaca najlepiej batony działają np snickers lub mars i do popica cocacola:-p

a co do babć to tak jest że na wszystko wręcz pozwalają wiem jak to jest:tak:
Filip jak był malutki to spał u tesciów i u moich rodziców a od kąd skonczył 10miesiecy to juz za żadne skarby nie zostanie na noc u dziadków:no: ryk!
babcie przychodza na służbe do nas;-)
 
i generalnie to taki dzień spokojny był - praca, dom, forum :-)bo ja się chyba uzależniam :-D

a Tobie jak dzień minął?
jak Filuś?
swoją drogą - to też chyba strasznie radosny brzdąc....?
hehe prawie każda z nas jest uzależniona od forum:tak::sorry2:
a u mnie tez spokojnie dzien minął. rano bylam na zakupach potem z malym na miasto wyszłam i reszta dnia w domu.
A co do mojego syna to rosnie jak na drozdzach to fakt. Wszyscy daja mu wiecj niz ma, co najmniej 2 lata ;-)
 
no pewnie! czasami trzeba sobie wyjsc z domu.
A dla mnie na kaca najlepiej batony działają np snickers lub mars i do popica cocacola:-p

a co do babć to tak jest że na wszystko wręcz pozwalają wiem jak to jest:tak:
Filip jak był malutki to spał u tesciów i u moich rodziców a od kąd skonczył 10miesiecy to juz za żadne skarby nie zostanie na noc u dziadków:no: ryk!
babcie przychodza na służbe do nas;-)


oj trzeba!!!


Gabi nie ma problem ów z zostawaniem u babci, raz tylko jak musieliśmy służbowo wyjechać na dwa dnie, to gdy wróciliśmy to na nasz widok poszła do pokoju ze spuszczoną głową mówiąc pod noskiem i smutno "zostawiają mnie. zapomna mnie" :-( myślałam że się rozryczę.... i powiedziałam że żadnych takich długich wyjazdów więcej dopóki Mała nie skończy 4 lat :-)
 
hehe prawie każda z nas jest uzależniona od forum:tak::sorry2:
a u mnie tez spokojnie dzien minął. rano bylam na zakupach potem z malym na miasto wyszłam i reszta dnia w domu.
A co do mojego syna to rosnie jak na drozdzach to fakt. Wszyscy daja mu wiecj niz ma, co najmniej 2 lata ;-)


jejku, Tobie też tak muli ta stronka?

to tak jak z Gabrysią - też duża i wszyscy jej dają trzy z kawałkiem ;-)

a duzy Filuś się urodził?
Gabi miała 60 cm i 4 kg! to już na starcie była do przodu ;-)

a jak rośnie jak na drożdżach to dobrze - zdrowy chłopak!:-)
 
reklama
Do góry