reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Witajcie Kochane.
IZAKASIA witaj :-):-) fajnie, że co jakiś czas dołącza ktoś nowy :tak:

Co do plam to ja też stosuje mydło :happy:

A wy ciotki nie wiecie, że Amelusia dziś skończyła 2 latka :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Amelcio co prada już wieczorek...ale wybacz cioteczka dzisiaj nie wie na jakim świecie żyje...

W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą... !!
 
Amelko słodzinko Ty nasza
Żyj nie licząc wcale lat
I z uśmiechem patrz w świat :)
wszystkiego najlepszego z okazji 2urodzinek!
:-):-):-)


 
AMELCIO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KSIĘZNICZKO Z OKAZJI URODZINEK WSZYSTKIEGO O CZYM TYLKO MARZYSZ SKARBIE, NAJPIEKNIEJSZYCH URODZINEK cI ZYCZE I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ................ ciotka Monia i koleżanka Nelusia :-):-):-)
 
Dziękujemy za życzonka. Imprezka dopiero w sobotę. Nie wiem kompletnie co zrobić do jedzenia.
Dziś w nocy wraca Rafał :-):-) Szkoda, że tylko do niedzieli, ale zawsze :tak:

Pogoda sie popsuła............ buuuuuuuuu, pada deszcz. A ja chciałam wyjść na cały dzień z domu :baffled:
 
oj, kobietki, jakie Wy kochane jesteście!:tak: - takie milutkie pzyjęcie. Dzięki!!!

wczoraj wieczorkiem chciałam z Wami pogadać, ale przyjechał kumpel z NY ;-) i do dziecka wezwaliśmy babcię a my do pubu ;-) i nagle 3 nad ranem się zrobiła :-)
i choć bawiliśmy się świetnie to myślałam o Was - bo tak się cieszę że z Wami jestem :-)

i śniło mi się że wszystkie włamałyśmy się do banku i wyszłyśmy z reklamówkami pieniędzy :-D

i Amelci składam spóźnione :zawstydzona/y: choć baaaardzo szczere życzenia: Amelciu, rośnij nam zdrowo, śmiej się mnóstwo i bądź cały czas taką cudowną dziewczynką!!!! :-)
 
co do plam, ja stosuję vanish, ale tylko ten podwójny - nie działa tylko na plamy z farby niebieskiej :tak: i potem zawsze płuczę trzy razy, bo Mała ma skórkę tak delikatną, że księżniczka na ziarnku grochu to przy niej nosorożec :-D
ale spróbuję mydła szarego bo przypuszczam, że delikatniejsze i .... tańsze ;-)
 
co do plam, ja stosuję vanish, ale tylko ten podwójny - nie działa tylko na plamy z farby niebieskiej :tak: i potem zawsze płuczę trzy razy, bo Mała ma skórkę tak delikatną, że księżniczka na ziarnku grochu to przy niej nosorożec :-D
ale spróbuję mydła szarego bo przypuszczam, że delikatniejsze i .... tańsze ;-)
to racja, vanish trzeba bardzo dobrze spłukać:tak:
a szare mydło tez jest bardzo dobre i bezpieczniejsze i tansze;-) polecam!

milego dnia!

kucia a co u ciebie?
 
reklama
Do góry