reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Dziękuję bardzo Wam wszystkim za współczucie.
Dziś był pogrzeb :-(, dopiero wróciłam.

Kinga wielkie gratulacje!!

Amelka chora juz od 2 tygodni. Nasz "cudowny" lekarz nie potrafi dobrac antybiotyku. Juz 2 razy zmienial. najgorsze jest to, ze ona nie chce wogole pic tych syropow, wszystko wypluwa. nie wiem co robic, moze pojde i poprosze o jakies zastrzyki...:baffled:
 
Natala moze rzeczywiście zastrzyki będą "lepsze" w takiej sytuacji, a próbujesz podawać łyżeczką, jakims dozownikiem, strzykawką? Julka też nie chciała najlepiej idzie "strzykawka" od Nurofenu albo łyżeczką od lekarstw, albo małą buteleczka Nuby Butelka do lekarstw nuby (343425741) - Aukcje internetowe Allegro wtedy jej sie "podoba" A co jest Amelce? Przeziebienie....?
 
ja też myślę że skoro mała nie chce łykać leków to trzeba raczej zdecydowac sie na zastrzyki. Najważniejsze aby dziecku pomóc. Zdrówka życzę córeczce.
Buziaki dla was

Dobranoc
 
Witajcie Kochane.
Dziś witam się już w lepszym humorze.
Amelka jakby lepiej się czuje :tak: Za dwa tygodnie skończy 2 latka... Jejku nie wiem kiedy ona tak urosła. Serce się raduje, jak na nia patrzę. Tyle już mówi :rofl2::rofl2: Z Warszawy jeszcze nie dzwonili... trzeba czekać...
W poniedziałek jadę wybrać sukienkę ślubną, już nie moge się doczekać. :happy:

A co u Was?
Kucia jak przygotowania do ślubu? Stres się zaczyna powoli? Jak Neluszka?

Kinga to na pewno szczęśliwa, gratuluje zdjęć, super wszyscy wyglądacie :tak:
Grubelku, Nineczko co słychać? Jak dzieciaczki?
 
reklama
Amelka juz 2 latkabedzie miała jejjj jak ten czas leci co? :-)
Ja tez za glowe sie łapie i sie ciesz jak patrze na naszego synka, zaraz skonczy rok i 4miesiące szok! :-)
rosną nam dzieci rosną! in iech tak bedzie najwazniejsze aby były zdrowe i radosne!:tak::-)

pozdrawiam!
 
Do góry