reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Wziełam sie dzis za robote i niestety wkopałam sie bo musze ją skonczyc a troche mi jeszcze zostało haha. Porządki w szafach, prasowanie itd garderoba nam sie odświeżyła wiec wiadomo ze trzeba poprzebierać z szaf co nie potrzeba
001.gif

Dziś Filipek dostał już jeden prezencik imieninowy!
002.gif
bezrękawnik od dziadków
001.gif

Przed chwilą była druga babcia na kawce
001.gif
Filipek oczywiście popisówa od razu
icon_cool.gif
bo On tak zawsze jak ktos do nas przychodzi
001.gif

Niedługo bedziemy juz szykować syneczka do kąpieli i spania
001.gif
 
reklama
Czesc! uu widzę że pusto sie zrobiło u nas:sorry2:
U mnie wszystko ok. ostatnio mam full roboty! no a teraz to dopiero mi sie zacznie hehe ponieważ od dziś się gościmy!:tak:
Dziś są imieniny mojego kochanego męża
jutro obchodzi je Filipek
a w sobote ur teściowej
nieźle...:-)
nie wiem jak to przetrwamy my wszyscy. Jeszcze dzis na miasto musze szkoczyc jakies prezentu kupić.
A co u was dziewczyny?????
pozdrawiam!;-)
 
Witajcie.
U nas wszystko ok... Jakubek szaleje...chyba będą mu szly górne jedyneczki, bo jakiś taki marudny się zrobił i widać, że cierpi biedactwo. U* nas ostatnio istny jarmark hehe kupiliśmy małemu wyjazdową spacerówke...taką żeby mało miejsca zajmowała...bo nasz cosmo to trochę duży więc tylko do jazdy po Iławie będzie...a mała spacerówka będzie miała stałe miejsce w bagażniku samochodu, teraz chcemy małemu kupić rowerek...taki na trzech kółeczkach, żeby miał na teraz podpurki na stópki i pałąk do prowadzania. No i wreszcie ja sprzedałam swoją suknię ślubną...niby zbytnio się nie staralam...ale sam kupiec przyszedł i mam teraz więcej miejsca w szafie hehe!!
Dzisiaj siedzimy w domku...pogoda jest be więc trzeba wymyślać zabawy, żeby się nie nudzić.
Kinga wszystkiego dobrego dla Michala od naszej trójeczki!!
Hehe faktycznie macie imprez...
A ja mam dzisiaj za zadanie wymyśleć coś ciekawego na niedzielę...Może pomozecie??
Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
Czesc kochaniutkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale się za Wami stęskniłam własnie zajechalismy do domku. :-):-):-) Nie ma jak to u siebie u rodziców było suuuper ale home sweat home:tak:. Kurcze rozpakuje walizy i przeczytam co u Was ale z tego co widze nie mam duzo do nadrobienia:szok::szok::szok::szok: Laski co się dzieje ????????????????????????? Wywiało Was????????????????????????????

A i najwazniejsze Kinguś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIEKNIESZE DLA FILIPCIA!!!!!!!!!!!!!!!!! WIELKIE GRATKI!!!!!!!!!!! Z OKAZJI IMIENINEK - przepraszam ze tak póxno ale rodziców komp sie rozklekotał:rofl2:.

Zajrze póxniej mam nadzije że ktoś napisze:dry:
 
Witajcie Sarenki.
Dopiero dziś mam sprawny komputer.
Kinga wszystkiego najlepszego dla Filipka.
Wczoraj zmarł mój dziadek... Rak zniszczył Go w niecałe 3 miesiące. Po prostu straszne.
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Odezwę sie jak z tego ochłonę
 
reklama
Do góry