reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie.
Na początek Martaa masz super dzielnego synaczka!! Na szczęście już ten "koszmar" macie za sobą i będzie już ok!!
Dziękuję dziewczyny... Dzisiaj miałam najgorszy egz...strasznie się denerwowałam ale poszedł gładko :) Jestem taka happy.... I zapraszam na trunki z tej okazji :)
Pewnie z Kingą najszybciej obleję sesję... Ale jak najbardziej Kinga jestem za zorganizowaniem spotkania Mazurskich Mam tym bardziej że zbliża się wiosna i będzie cieplej :)
Zdrówka życzymy Julci...
JA uciekam stęskniłam się za moimi urwisami i za małym i za dużym :) musze nadrobić zaległości :)
 
reklama
Marta ciesze się że wszystko jest dobrze:happy2: Antos jest dzielnym chłopcem! buziam go mocno, niech szybciutko dochodzi do siebie:tak:
Martajja a Ty ciesz się chłopakami ciesz, na pewno się stęskniłaś za nimi!:-) oblejemy twoją sesje najszybciej jak sie da;-)

Miłego wieczorku!
 
Oczywiście Kinga!!
A ja zapomnialam się pochwalić, że za zdaną sesję dostałam od męża super róże :)
Jakubek już śpiocha...ja chwilkę przy komputerku i do łóżeczka...do mężusia :)
 
martaja ty już o świntuszeniu myślisz od razu!:-p

ja też własnie się kładę do łóżeczka.. a mój mężuś jeszcze przy kompie pracuje.
dobranoc
 
Witam się...:-)

Maarta cieszę się ze wszystko ok i macie już to za soba...:tak::tak::tak: dzielny Antos.....

Za zdrówko dziękujemy.... Z Julką już lepiej.... temperatury nie ma.... mam nadzieję że to już koniec z chorobami w tym roku....;-):tak::-)

Martaja gratuluję....:tak:

Co z Natalą i Madzią...? :confused:

Miłego dnia wszystkim!
 
Grubelku ciesze sie ze juz lepiej z Juleczka:-)
Ja dzisiaj w koncu troche pospałam, i tak musiałam wstawac w nocy i syropek przeciwbólowy podac ale jest juz lepiej i Antonio tez szczesliwy;-)
Teraz cały tydz znim posiedze w domku, bardzoo sie ciesz i przy okazji odpoczne do środy;-) bo od srody musez zaczac projekt robić... ech... dobrze ze Niania i Babcia na miejscu:-)
 
grubulek ciesze się i ja że Juleczka zdrowieje!:-)
marta korzystaj z tego wolnego ile się da, nacieszcie się Antosiem:-):tak:buziak dla synka!

Ja własnie wróciłam ze spacerku, śliczna u nas pogoda:happy: po obiedzie pojdę z Filipkiem jeszcze raz ale już bez wózka:-) pochodzimy troszkę a co;-)
miłego dnia!!


tak śpiochałem na spacerku..
 
Hello
Ale dzisiaj pospała...wstałam po 10 :) Ale należalo mi się po ostatnich nocach zakowania :) Na szczęście mąż ma dzisiaj nockę więc zajął się małym.
My też juz po spacerku...przepiękna pogoda!!
Mały leży włóżeczku...miał spać..ale jak narazie wcina swoje stópki i wyrzuca smoczek za łózeczko...bawi się skubaniec mały zamiast spać :)
 
Martaja gratuluję zdanej sesji :tak::tak: Mi zostały jeszcze 3 egzaminy za dwa tygodnie... :sorry2:

Marta bardzo sie ciesze ze z Antosiem wszystko dobrze. Kamień z serca. Odpoczywajcie teraz i cieszcie sie sobą :tak:

Później podczytam resztę postów, bo padam na twarz. Pol dnia dziś na sankach z Amelka i nie mam już na nic siły. Wczoraj wróciłam ze szkoły bardzo pozno i nie zdążyłam jeszcze odespać...
M. chory i śpi, Amelka tez... to i ja sie kimnę ;-)

miłego wieczorku
 
reklama
Buziaki dla Atosia super dzielny chłopak z niego:-):-):-):-)

Martaja gratuluje zdania egzaminów

Natala trzymam kciuki na egzaminach.

Miłego wieczorku dla Wszystkich

 
Do góry