reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

witam

ja tak na chwilę,dawno nie zaglądałam,ale chęci było brak teraz troszkę czasu mniej
tydzień temu urodziłam więc zajęć doszło,na razie dochodzę jeszcze do siebie,a i już zapalenie mam za sobą,nawał pokarmu już był w 2 dobie
mały na razie ze spaniem rożnie czasami ma problem z zaśnięciem także nosidełko poszło w ruch bo naprawdę nic nie mogę zrobić,ale miejmy nadzieję,że jakoś się to unormuje
starsze dzieci wpatrzone w brata,mała go pilnuje jak tylko zapłacze to mnie woła
mamy nadal z nią problem,bo nie chce spać u siebie w łóżku tylko przychodzi z płaczem do nas juz nie wiem co zrobić aby spokojnie spała

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Miska GRATULUJĘ syneczka!!

Moje maluchy siedzą już w wannie :) Niedługo dobranocka i spaciulki. Ja dzisiaj dla poprawy humorku, a może na zabicie małego kasa kupiłam sobie butki :) i tak już mi wiosną zapachniało :)

Tak się dzisiaj rozleniwiłam, że jak pomyślę o jutrzejszej pracy to mi ciężko na duszy się robi :)
 
miska gratulacje! :)

Przed nami nowy tydzień, ja na antybiotyku i na szczescie dziś juz mogę normalnie funkcjonować dzięki temu.
Aby do czwartu... to dzień 62urodzin mojego taty:) a potem to czekam już tylko na urlop i jedziemy na kilka dni nad morze:)

pozdrawiam!
 
Czesc dziewczyny:-)
mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie:)

obiecuje sobie ciagle ze bede sie udzielac i mi kiepsko idzie, ale teraz sobie postanowienie zrobilam wiec moze sie uda:)
poczytalam kilkanascie ostatnich stron, swoja droga nie bylo tego tak duzo, i powinnam byc mniej wiecej na biezaco:)

no to teraz uciekam spac, do jutra!

pozdrawiam Was wszystkie!!!!
 
marta wiem co czujesz...
ale czasami tak już jest, gorzej aby mogło być potem znowu lepiej!

marta28 witaj! pozdrawiam serdecznie!
 
Dzieki dziewczyny:)

Martus chyba cos w powietrzu wisi bo ja tez kiepski dzien mam, do tego glowa mnie boli...
Sterta prasowania mnie czeka a tak mi sie nie chce... no ale musze sie zebrać bo w sobotę pakowanie...

Uciekam Olke polozyc i sama sie klade..
 
Witajcie Dziewczyny:) I od razu widzę że Maluszek Miski przyszedł na świat!!! Gratuluję Skarbeczka :))) A co do córeczki to napisz coś więcej co się dzieje ?No i życzę dużo zdrówka i siły:)
Kinguś współczuję choróbska oby szybko minęło !!!! Buziaki:)
Marta28 witaj Kochana i zaglądaj częściej :) Buziaki dlaOli
A co do dnia to przyłączam się do Was Dziewczyny bo też miałam kiepski nawet baaaardzo:( dobrze że już minął !!! Mam nadzieję że wszystkie obudzimy się w lepszych humorkach:) Tego Wam i Sobie życzę :tak:
 
Ja już lepiej stanowczo ale teraz Fiol chory, ma zapalenie ucha. do końca tygodnia w domku siedzi.
Jutro idziemy na urodziny dziadzusia;)

Pozdrawiam was
siedzę w pracy, dobrze że mam tu net:)
 
reklama
hej dziewczyny i ja wpadłam zobaczyć czy coś piszecie:-p
dla wszystkich schorowanych dużo zdrówka życzę
Miśka gratulacje narodzin dzieciątka

U nas po staremu
mały łobuz na maksa nadal za wiele nie mówi leniuch mały za to wiązankę po swojemu potrafi już wykrzyczeć jak tylko słyszy NIE:-D:-D:-D
ubaw chwilami mamy po pachy z niego
no i zrobił sie miluiński podejdzie sam przytuli się powie KO...(kocham)
ładnie robi na nocnik tylko muszę go pilnować bo sam nie woła ale siada bez protestu a to już wileki krok no i jak wychodzimy to wraca z suchą pielucha(bo na razie na dwór zakładam mu pieluchę wiadomo)
ostatnio zaczął ładnie jeść z czego bardzo się cieszę bo ze 2 msc temu zrobił sie jak przecinak:sorry2:
pozdrawiam was serdecznie sorki że tak tylko o sobie
 
Do góry