reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
witam serdecznie

a ja znowu z zaległościami,ale jakoś czasu brak na ogarnięcie wszystkiego

codziennie coś wiecznie w biegu

mam pytanie do dziewczyn które mieszkaja w olsztynie,pamiętam,że jest jakaś hurtownia odzieży dla dzieci
jakby któras mogła powiedzieć gdzie byłabym bardzo wdzięczn,jutro będe w olsztynie i chcę przy okazji zakupy zrobić

pozdrawiam serdecznie
 
Miśka, pod kościołem na wyszyńskiego jest fajna hurtownia "maluszek"
jest po drugiej stronie ulicy bobas, na lubelskiej też hurtownia jest, na nagórkach chyba wańkowicza, tak trochę między blokami, i w olimpie na wilczyńskiego jest całe piętro przeznaczone dla maluszków. Mam nadzieję że pomogłam wiem że jest ich więcej ale te o których pamiętam i do nich zaglądam wypisałam :D
Pozdrawiam
Ja lube jeszcze pepko
 
witajcie, zgłaszam się z pytaniem do mam z Iławy i okolic czy wiecie coś na temat szkoły rodzenia w tym regionie?? chciałam się wybrać, ale coś mi się wydaje że tu nic nie ma takiego..
 
Witajcie!!
Bakaalia ja jak byłam w ciąży to coś słyszałam o szkole rodzenia...ale nie uczestniczyłam... A czy faktycznie zajęcia się odbywały to nie mam pojęcia.

Pozdrawiam całą resztę dziewczyn!
 
reklama
kinga to super:-) a jak Filipek?zdrowy?
necia młoda ania aniaa bietka teśka marta miska agnieszka co tam u was kochane?
sorki jeśli o kimś zapomniałam
u nas pogoda do d...
mały pije to bebiko i poki co wysypki nie ma i nawet już zaczyna je lubić więc źle nie jest
 
Do góry