reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

necia zdrówka życzę Ty wiesz.. Filip tak jak Ci opowiadałam w zerówce dobrze! i ma super koleżankę Justynę ;))) zawsze chodzą razem w parze na spacerach. :cool2:
A Pawełek mowisz z rozrabiaką się zakumplował? hehe :D ciekawe co się z tego wykluje no. teraz dzieci mądrzejsze od radia hehe
 
reklama
Heja!my dzis bylysmy na szczepieniu ,musze powiedziec ze mala byla dzielna mimo ze nieobeszlo sie bez placzu ale mamine przytulenie i cycus pomogl ,teraz czekam czy aby niebendzie miala objawow poszczepiennych marudzenia i goraczki ale podobno to normalne,a i ogolnie wracam do zycia :)tylko ta jesienna pogoda mnie czasem dobija ale ciepla herbatka pomaga .ale dzis mialysmy przygode wyszlysmy na miasto a tu ciach patrze kolko od wozka odpadlo i sie toczy my sobie a on sobie ,okazalo sie ze blokada sie odblokowala i tak sie stalo na szczescie przymocowalam z powrotem mam nadzieje ze nikt niewidzial bo to musialo komicznie wygladac:-D
 
Aga a Twój synuś jak tam w szkole?

necia fajnie że pytasz,dzięki ;-)
Alan w szkole super :tak: Żadnych problemów ( na razie heh ;-))
W tym tygodniu obchodzą olimpiadę i Alan we wtorek przyniósł do domu ZŁOTY MEDAL :tak: za najwyższy skok :)
Jesteśmy taaacyyy dumni.
Poza tym wszystko ok kochana:)
Wam zdrówka życzę bo widzę że choróbska nadal są przy was :unsure:
Pozdrawiam!!

Teśka gratki dla małej:)
Mnie też zaczyna brać po woli jesienna depresja.Za oknem szaro,buro i wietrzenie ehhh jesień!
Pozdrawiam również!
 
Ostatnia edycja:
Jesień piękna jest
nie ma co się dołować tylko korzystać z uroków tej pory roku:)
My np dużo czasu spędzamy poza domem na spacerach zbieramy listki, kasztanki, żołędzie, szyszki itd.. może być naprawdę miło:tak:
gorzej jak zacznie padać deszcz,ale i na to są sposoby! ;-) tylko chcieć.


Miłego dnia!!!:happy:
 
Witajcie

Ja w pracy... Dzisiaj mamy meksyk bo są rozmowy kwalifikacyjne...i tak tydzień bądź dwa...
Ja zaraz zrobię sobie kawkę...

Miłego dnia!!
 
Hej!co za dzien dopiero spokojnie usiadlam ,jezuuu w koncu i nerwy uspokoilam ach ta tesciowa wrr ,ale juz spoko dzieki dziewczyny za podtrzymanie na duchu ,jeszcze jutro sporo roboty ale to juz i ja do tego sie niemieszam ja z mala siedze a w sobote wielki dzien no po nerwach w koncu bendzie bo taka bieganina ze jeden na drugiego warczy.a mala po szczepieniu w domu jednak plakala i dostala lekkiej goraczki ale szybko przeszlo.paaaa niewiem moze jutro jeszcze sie odezwe ale niewiem wiec od razu zycze milego poczatku wekendu i wogole fajnego cieplego wekendu ,u mnie na suwalszczyznie juz ma byc od jutra zimno ,ach przetrwamy paaa:)
 
Witajcie Dziewczyny:) U nas zdrówko powolutku wraca Adaś o niebo lepiej się czuje wraca mu apetyt :) ale kaszelek jeszcze go męczy :( Pawełek już też prawie zdrowy za to u niego w zerówce od kilku dni dosłownie pustki chodzi 11 osób z 25
shocked.gif

Teśka a teściową olewaj jak Ci pisałam :) to najlepszy sposób !! Sama też mam problemy ze swoją ach długo by opowiadać
Kinga no no Twój synuś szybko zaczął :) dziewczyny, romantyczne spacery trzymanie się za rękę :)
Aga brawa dla Alana za złoty medal:) rośnie Ci olimpijczyk!!!
A co u pozostałych Mazurskich mam się dzieje? Jakoś mało nas tu ostatnio:(
 
reklama
u nas dziś nic się nie chce. Dobra pora na porządną pyszną:tak:

dzisiaj u nas popołudnie zakupowe zawsze jestem wykończona po tym wszystkim:sorry2:

Teśka jutro wasz dzień:-)
 
Do góry