reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Asinka bidulo wiem co czujesz u mnie też Pola nie przybierała za dużo... teraz jest tylko na mm i to zagęszczanym żeby nie ulewała i ładnie przybiera 0,5kg w 2 tyg:) jest na hipp'ie i powiem Ci że już kilka różnych przetestowałyśmy i smakuje, pachnie (nie mówie że rewelacyjnie:|) ale lepiej od innych!!!

Żabka jestem dumna z Arturka w takim razie!!

Mikowata nic się nie martw, zapytaj lekarza co z tym fantem zrobić, próbuj małego inaczej kłaść póki co!!


Odnośnie karmienia - polecacie dziewczyny jakieś konkretne krzesełka do karmienia?? pola raczej za miesiąc nie siądzie... także zależało by mi żeby max się rozkładało!! znalazłam super krzesełko, wręcz idealne...
Chicco Krzesełko do karmienia 3w1 POLLY MAGIC 2013 (3334263515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko cena chyba nieco przesadzona....
 
reklama
Trytytka asinka spróbujcie emfamil a.r szczególnie trytytka. To mleko jest zageszczone i dla dzieci z tendencja do ulewania. U nas sie sprawdzilo. A asinka nie jest tez tak ze wlasnie teraz mala moze wolniej przybierac? Mnie dr powoedziala ze w 3m tak sie dzieje. Trzymam za was kciuki!
 
Dzieki Nimitii ale ja niestety nie zmienie mleka bo to jedyne mleko po ktorych sa normalne kupki, wczesniej po mm'ach nie robila wcale albo sama zielona wode:-( takze pediatra zalecila nie kombinowac tylko zageszczac takim preparatem z bebilonu ktory nie zmienia ani smaku ani wlasciwosci mleka. Moj bobas nie przybieral jak glownie jadla moje mleko, nawet jak nie ulewala to duzego przybierania na wadze niestety nie bylo...
 
hejka

słońce się pojawiło, byczymy się na ogródku ;)

Asinka współczuję stresów :( jestem pewna że sprawa się zaraz wyjaśni i będzie wszystko dobrze, ale co mama przez czas oczekiwania przeżyje...ehhh więc tulę serdecznie i trzymam kciuki za szybką diagnoze i przybieranie małej :)
Trytyka my mamy krzesełko tego baby designa-tego typu KRZESEŁKO STOLIK BAMBI BABY DESIGN +GRZECHOTKA (3340629220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jeszcze po Matiku :) byłam z niego bardzooo zadowolona, różne kąty oparcia, regulacja wysokości, kółka, łatwy do czyszczenia, składany..służył nam nie tylko do jedzenia, ale i zabawy np -malowanie farbami, ciastolina itd. dzięki temu obszar brudzenia ograniczony hehe a dzieciak ma wygodnie :)
i możesz się rozejrzeć za używanymi, taniej a można dorwać fajną okazję :) My ten Matikowy kupiliśmy używany, posłużył długo młodemu a i teraz Melka skorzysta :)

Miłego dnia mamuśki :*
 
Ja krzesełko mam po Wiki w tym stylu KRZESEŁKO DO KARMIENIA STOLIK, ROZKŁADANE BabyHome (3358482638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale nie szalałam z ceną bo na podstawie doświadczenia koleżanek od początku zakładałam, że mała będzie z niego korzystać tylko do czasu aż będzie bardzo stabilnie siedzieć. No a potem się przesiadła to krzesełka ikeowskiego IKEA Krzesełko do karmienia Antilop ZABEZP + TACKA (3338945915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i w nim je do tej pory. A jest świetne bo lekkie, łatwe do rozłożenia i przetransportowania i co najważniejsze nieporównywalnie łatwe do czyszczenia bo w krzesełkach jak to pierwsze ten brud gromadzi się wszędzie łącznie z tym, że pod materiałem i potrafi być zabawa. A to jest plastikowe i czyści się mega łatwo a Wiki je bardzo lubi.
 
długo nas nie było bo ciągle gdzieś biegamy:)))

Asinka głowa do góry u nas też z wagą średnio,łapiemy sięobecnie na 3 centyl...ale ja mam jużdosiwadczenie z patyczakiem Gabrysiem:p

Krzesełko do karmienia to u nas bloom Bloom Fresco Classic Czerwony - Krzesełka i Stoliki - BabyBoom super wygodnei już z niego korzystam w pozycji dla niemowlaka podczas wspólnych posiłków:))

Wczoraj świetowaliśmy 4 miesiące NEli:)) Młodajużumie się przerwacać w diwe strony, zaczyna pełzać więc muszę uważać jakleży na łóżku:p Nadeje jak szalona, W Gabrysiu zakochana po uszy:))
 
reklama
Do góry