reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Witam się z Wami po weekendzie.
U mnie jako/tako, Gabrysia wojuje, zwłaszcza po nocach, mam wrażenie że jest głodna, wczoraj poszło w ruch mm, zjadła dwa cyce i ryk, więc zrobiłam flachę 60 ml, zjadła 30 i się uspokoiła. Nie wiem czy to jakiś kryzys czy co, a może po prostu mnie zaczyna brakować mleka z tego stresu itd. Już sama nie wiem. Dziś pobudka o 24, ale nie jadła, o 2 zjadła, wzięłam ją do Nas do łóżka i o 6 zjadła. Teraz jeszcze dosypia. Poza tym Oliwia dziś poszła do dyżurującego żłobka, nowych pań, nowych dzieci i trochę się martwię, ale myślę że będzie dobrze.
Patrycja jak Filip? Mam nadzieję że nie rozłożyła go choroba?
Asinka a próbowałaś odciągać mleko swoje i pomieszać z mm, tak po jednej miarce? Mam nadzieję, że to chwilowy kryzys, i minie szybko. A teściowej teksty po prostu olej. Trzymam kciuki za wyniki badań.
Żabka gratulacje dla Arturka.
Mikowata myślę, że głowa się wyrówna sama, po prostu kładź główkę raz w prawo, raz w lewo choć wiadomo to też na chwilkę bo dziecko samo sobie ułoży tak jak będzie chciało.
Trytytka super, że Poli mleko podpasowało :-) Co do krzesełek to mam po Oliwii, ale jakie to już Ci nie powiem, bo stoi w piwnicy ;-)
Ala najlepszego dla Nelki :-)
Kinajaka i jak synek zareagował na nowości?
Witaj LLiLuu i Danny :-) link do suwaka wklejasz w sygnaturę - wejdź w ustawienia - po lewej stronie w kolumnie będzie coś takiego - edytuj sygnaturę, pojawi się okienko w którym wklejasz link suwaczka po czym zatwierdzasz i już jest :-)
 
Cześć dziewczynki u nas znowu ciężka nocka, mały jadł tak 19.47, dojadał 20.47, potem pobudka 00.48, 2.20,5,7 . Chciałam mu już podać butelkę z mm. ale mu nie smakuje! Jak tylko poczuł smak, wypluwał. Próbowałam Bebilon i NanPro z Nestle. Czy ktoś miał tak i któreś mleko może jednak dziecku zasmakowało? :) Jeszcze słyszałam, że z Hippa dobre, tak?
 
Hej Kobietki!

Ostatnio jakoś nie miałam weny do pisania na forum, chyba jakiś spadek formy mnie dopadł...
Gabrysia dziś kończy 3 miesiące i jest coraz bardziej kochana, niestety kłopoty z kupkami nadal trwają, ostatnio pojawiły się nawet żyłki krwi, do tego doszły problemy ze skórą na buzi, potężny płacz przy jedzeniu. Z przybieraniem na wadze też mogłoby być lepiej - waży teraz 5230g. Do pediatry poszłam głównie po to, żeby potwierdziła moje obawy i niestety wygląda na to, że Gabrysia ma skazę białkową:-(.
Dzisiaj byliśmy na badaniach, żeby wykluczyć jakąś infekcję. Malutka bardzo krzyczała przy pobieraniu krwi, ja się spłakałam z nerwów, bo prośba o przepuszczenie nas w kolejce spotkała się z wielkim oburzeniem (nikt oprócz nas nie był z dzieckiem), dopiero po interwencji pielęgniarki weszliśmy wcześniej. Aż ręce opadają, jak wielka znieczulica panuje.
Bardzo się boję, jak to się wszystko rozwinie, bo Gabi ma objawy AZS na buzi i karku. Drapie się strasznie, więc automatycznie te zmiany się zaogniają. Odstawiłam mleko, jogurty, twarożki, nawet kawy nie piję, bo czarnej nie lubię, na razie nei zrezygnowałam tylkoz żółtego sera... Mam nadzieję, że to pomoże, choć bardzo poważnie zastanawiam się nad przejściem na mm.
Co ciekawe, moja waga nadal stoi w miejscu. Przez ostatnie 2 miesiące schudłam może pół kg.

Przepraszam, że na razie tylko o sobie, ale musiałam się trochę wyżalić. Zaraz poczytam, co u Was.
 
hejoo :)

no i mamy waakajce:-p u nas miesiąc, bo w sierpniu młody zapisany do przedszkola, niech ma trochę atrakcji ;)
matik lata między podwórkiem, babcią, domem, właśnie przyleciał i chce robić..zadania:-D

dziś rano..
Mati na kibelku..z gazetą..tworzy..
mówię mu żeby się pospieszył bo chce mi się siku

On:-okeej poczekaj chwilke
zaraz wychodzi, otwiera drzwi i krzyczy do mnie... wwwwłłaaaalaaa :-D


Ala gratki dla Nelki :) pięknie się rozwija:tak::-)
Kinajaka no proszę Filipek już wcina pyszności ..ale ten czas leci :)
lilu witamy:-) buziaki dla dzieciaków :*
Kania a jak Oliwia po tym chorowaniu? Gabrysię w końcu nic nie dopadło, tak?
trzymam mocno kciuki żeby już spokojnie było, żebyś odpoczęła nieco
Za Oliwkę trzymam kciuki :)
patula u nas mała pije bebiko, w szpitalu był hipp i też chętnie piła..mam wrażenie że jej wszystko jedno, byleby z cycka nie leciało, tylko z butelki :-D
ale dziewczyny faktycznie polecały hippa, no i pomysl Kani z mieszaniem swojego i mm dobry :)

miłego dnia :)


dopisane;

Makunia tulę, znieczulica faktycznie koszmarna :(
na problemy ze skórą nam bardzo pomogła maść-mediderm
ale pewnie jak jesteście pod opieka pediatry to ona coś poleci
trzymaj się, a dla Gabrysi wielki buziak z okazji trzech miesiączków :**
 
Ostatnia edycja:
czesc lliluu i danny?:)
Makunia szkoda mi tej Twojej Gabrysi.bidulka musi sie meczyc:(Mam nadzieje ze szybko jej przejdzie.Buziaki dla niej za skonczone 3 miesiace :*
trytytka Artek tez jej teraz hippa i ma ten bebilon nutrition:)
Patula mojemu wszystkie mleka smakowaly jakie probowal wiec mi ciezko cos doradzic.tylko ze on od poczatku na mm.
Kaniu Oliwka napewno da sobie rade wsrod nowego otoczenia :)
Artek idzie od wrzesnia do zlobka:(jak ja to przezyje to nie wiem:confused2:jakos musze sie oswoic z ta mysla:(a krzeselko mamy dostac od znajomych. jeszcze go nie widzialam ale podobno fajne jest.
 
reklama
Do góry