reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

My w weekend wybieramy się do Poznańskiego zoo. Jeszcze nie wiem w jaki dzień bo wszytsko zależy od pogody. Ale takie życzenie mojego dziecka na Dzień Dziecka :)
 
reklama
Hej.
Żabka
świetne zdjęcie :-) Super, że wszystko się udało :-) Super prezent dostałaś od Gabrysi.
Zuzkon oby obeszło się bez zabiegu, trzymam kciuki.
Ala-84 to dobrze, że syn nie okazuje swojej zazdrości, bo u Nas jednak zazdrość cały czas jest ze strony Oliwii okazywana. Udanego wypadu na Mazury. Najlepszego dla Neli z okazji ukończenia 3 miesięcy.
03.2013 może kładziesz ją jak jest zmęczona na tym brzuszku i dlatego się złości?
Anka buty świetne, zestaw też brzmi ciekawie :-)
Herbata widzę,że u Ciebie podobnie jak u mnie, młodsza spokojna a starsza na duracellach jedzie ;-)
Deizzi super plan na długaśny weekend :-) Oby pogoda dopisała.
Betina79 to dobrze, że synek robi postępy, Gabrysia też coraz lepiej trzyma główkę, rączki coraz częściej przy sobie a jak złapie za paluszki to główkę podciąga razem z tułowiem.
A spotkanie z rehabilitantem dopiero przed nami :-)
Truskaffka super, że majówka udana i wszystkiego najlepszego dla córci z okazji ukończenia 2 miesięcy.

Wczoraj byłam zakupić prezenty na DD dla dzieciaczków z żłobka :-)
Mąż mnie wrobił, jest przewodniczącym i za to odpowiada.
Ale mam nadzieję że się spodoba dzieciaczkom :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, moj synek karmiony piersia od kilku dni robi kupki jak woda, żółte z malutkimi grudkami, ale bardzo rzadkie okolo 3-4 dziennie , myslicie że powinnam sie wybrac z nim do lekarza?
 
hejka :)

córka mi nie dała wyjść z łóżka przed 9 :-Dtak nam się dobrze spało że wstałyśmy o 9:30 :-D
za to jak wystrzeliłam z łóżka to na prędkości pościel zmieniałam, pranie wstawiałam, kuchnie ogarniałam :p

niunia poszła spać a ja z kawką do was zaglądam ;)

Inka dzieci na piersi chyba mogą takie kupki robić, mała też tak miała. Teraz kupki rzadziej i gęste-ale jest na mm
Kania co kupiłaś dzieciakom?
Deizzi fajna wycieczka na dzień dziecka, trzymam kciuki za pogodę;-)
Ala muuułaaa dla Nelki za 3 miesiączki :*

na weekend przyjaciele przyjeżdżają, miałam nadzieję na grillowanie, ogródek... ale prognozy są kiepskie:angry:

Miłego dnia mamuśki
 
ala a gdzie dokładnie jedziecie? może polecisz jakiś nocleg bo my się w wakacje na mazury wybieramy ale nic ciekawego do nocowania jeszcze nie znalazłam.

my do zoo chcemy się wybrać jutro lub w niedzielę .. wszystko zależy od pogody. a w piątek czeka mnie wieczór panieński koleżanki więc się trochę rozerwę :D
 
Bylam z nim juz u lekarza , mam przyniesc jutro kupke do nadania sprawdza czu nie ma jakies balterii, on ma strasznie wodniste, ze jak robi to az tak psika - tak nie mial wczesniej i tych grudek malo.
 
my juz po gimnastyce mam z maluchami - mlodemu sie bardzo podobalo do momentu jak go na brzuszku u siebie nie polozylam ;)

teraz siedzi w swoim leżaczku i gada i gada...
 
reklama
Inka no widzisz u nas też mały aż sika praktycznie jak to robi przy zmianie i lekarze mówią, że norma i nawet, że czasem przy robieniu aż pienić się może. Ale u nas tak cały czas bez zmian więc nie wiem.
 
Do góry