reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

dzień dobry :))

przede wszystkim

:-):-):-)

niunia śpi, zaraz D pojedzie odebrać Matika od babci i wybywamy na majówkę, pogoda w miarę oki to trochę atrakcji sobie zafundujemy :)


Ewelinka brawo dla męża :) pięknie się spisuje, malutka mało śpi, zobaczymy czy się jej odmieni ;)
grunt że jak nie śpi, to nie marudzi ze zmęczenia :)
Nomi witamy w świecie z netem hehe
pięknie córcia rośnie i jaka radosna panienka:-)
Kania pewnie za dużo wrażeń, u nas też tak jest, jak mała ma za dużo wrażeń, to nie dość że zmęczona, to zasnąć nie bardzo może, a drzemki ma krótkie. Więc trzeba póki co uważać i dozować jej atrakcje :-p
Anka haha mleko...i wszystko jasne :p
moja jak się domaga jedzenia to ma być już teraz natychmiast i krzyk wielki o to :-D brat był taki sam:-D

miłego dnia mamuski :)
 
reklama
betina79 zgadza się.....po porodzie wiele się zmienia i szkoda mi czasu na siedzenie przed komputerem, wolę ten czas spędzić z mężem i córką.
anka26....moja Emilka jest przeciwieństwem Twojego synka....na rączkach mogłaby spędzić cały dzień i całą noc....gdyby nie mąż to pewnie ręce by mi juz odpadły. Czasami ma takie zaskoki, że jak ją weźmiemy na ręce to zaczyna płakać i trzeba ją położyć to wtedy się uspokaja, ale to niestety rzadkość:sorry2:

Ostatnio dwa dni bardzo delikatnie krwawiłam....zastanawiam się o co chodzi, bo okres powinien trwać dłużej niż dwa dni a połóg też już mi się skończył kilka tygodni temu....więc nie wiem co jest grane. Karmię piersią więc TEORETYCZNIE okresu mieć nie powinnam, ale wiadomo jak z tym jest ;-)
 
Truskafffka Tobie tez najlepszego :))i nasze dzieci moga sobie podac reke bo moj tak samo krzyczy i ma byc juz i teraz wiec czasem jak wiem ze czas karmienia a Ethan zaczyna sie krecic to juz zaczynam robic:-D:-D Jak majoweczka udana?

Ewelinka nie zazdroszcze, pewnie nawet nie masz czyas na sprzatanie:baffled:no chyba ze jest wyskok Emilki i chce akurat lezec;-) A z okresem to ja nie wiem jak jest bo niby ma leciec jak z kranu a u mnie to tez bylo cos na wzor u Ciebie:baffled:

Dzieci slodko spia wiec ja zaraz pod prysznic i do wyrka. Rano trzeba wstac
Zamierzam kupic dla dzieciaczkow kw2213_mo_30_da.jpg i dla Laurykw2213_mo_31_da.jpg
Na urlopkw2213_mo_13_da.jpg
 

Załączniki

  • kw2213_mo_30_da.jpg
    kw2213_mo_30_da.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 36
  • kw2213_mo_31_da.jpg
    kw2213_mo_31_da.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 19
  • kw2213_mo_13_da.jpg
    kw2213_mo_13_da.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Witam Mamusie i wszystkiego najlepszego dzisiaj Wam życzę.
Dostałam cudny bukiecik tulipanków od Antolka. Tym większa radość że zbierał na niego pieniążki sam i sam go za nie kupił. Był bardzo dumny z siebie a ja z niego. Do tej pory łezka w oczku mi się kręci. Mówiłam mu żeby za te pieniążki sobie coś kupił a mi wystarczy buziak i piękny rysunek ale on tak bardzo chciał dać kwiatki. I taki szczęśliwy był z tego powodu. Coś pięknego.

Ignaś za to też zrobił niespodziankę UWAGA! Przespał w nocy 11 godzin i 20 minut. od 20.00 do 07.20 bez żadnej najmniejszej przerwy :) Dzisiaj cały dzień buzia mu się nie zamyka. Bez przerwy gada i to tak głośno że masakra. Budzi się i od razu pogawędki. A monolog z lampą w kuchni był nietuzinkowy. Bardzo podoba mu się ta lampa i najchętniej to by się wyrwał i do niej poszedł.
 
Deizzi strasznie sie ciesze ze synus spi pieknie i wkoncu moj doczekal sie kolegi z ktorym moze podac sobie reke:tak::-D Pieknie nam dzieci spia wiec i my jestesmy wyspane :) Nawet maja ulubiona rzecz heheh u nas lampa ze stolowego jest bardzo ciekawa dla Ethana- patrzy i patrzy:tak:Fajnie ze synus zrobil ci tyle radosci dla kazdej mamusi to przecudna dzien i pewnie kazda z nas , was byla dzis wzruszona:tak:
 
Anka to faktycznie masz fajnie :-)
Gabi nie lubi być noszona w pionie w stronę do mnie, jak już to na kotka, zwłaszcza jak boli ją brzuszek.

Truskaffka majówka się udała?
Moja jak głodna to cały blok ją słyszy.

Ewelinka
współczuję, bo naprawdę w takiej sytuacji ciężko jest potem nawet wyjść do łazienki, kuchni by coś zrobić itd.

Deizzi piękny prezencik Antoś Ci sprawił.

Dzień Mamy minął miło i spokojnie :-)
Obiadek u rodziców, potem spacerek :-)
 
Ostatnia edycja:
zakupki zaliczone i udane!!!

Etnanowi bardzo spodobal sie kocyk. Wzielam dwa zeby Laura tez miala, sa swietne:tak:
Zaraz zbieram torbe i jade kupic jakies ubranko dla synka na chrzest w sumie chcialam zamowic ale juz za pozno bo w czwartek swieto i mogloby nie dojsc.
Na obiadek beda kluski i miesko a wieczorem zrobimy chamburgery:tak:
Za oknem ladna pogoda wiec korzstamy bo od jutra znow deszcz:-(
 
:-Ddzień dobry :))

kawa jest, sernik od teściowej jest...matkooooo jaki ona dobry sernik robi, jak nic pójdzie mi w cycki buhahahaha

i chwalę się że Melka dziś kończy dwa miesiące!!!! Jest Radość hehehe

Widzę że mamy więcej głodomorów domagających się żarcia już teraz natychmiast:-D

dziękuję, majówka udana:tak:pogoda dopisała, Szcześniak występował, Grabowski..super było, generalnie to taka świetna duża -jak na nasze małe miasteczko- integracyjna imprezaprzy klasztorze, full ludzi, atrakcje dla dzieciaków i dorosłych :-) Mati wybawiony, wymalowany, zrobił sobie gliniane naczynko, pooglądał występy, pojadł pieczonej kiełbachy i lodów..
a Melka..cóż, większość przespała:-D :-D a potem patrzyła wielkimi oczami co to się wokół niej dzieje
i zaliczyliśmy pierwsze ekstremalne przebieranie kupsztala w bagażniku auta:-D


Anka super zakupy dla dzieciaków:tak:
Deizzi piękne prezenty sprawiły Ci chłopaki :-)
Kania w tym zwariowanym świecie miły i spokojny dzień to świetny pomysł na dzień mamy :tak:
 
hah truskaffka my tez ostatnio przebieraliśmy sie w wózku, bo przewijaka w poblizu bylo brak, a kupsko bylo wyjatkowo po pachy ;)

musze sie pochwalic syneczkiem moim, klade go na brzuchu tak jak pani dr zalecila dopiero od kilku dni a zrobil niesamowity postep. wczesniej od razu byl ryk, a teraz pare minut spokojnie lezy sobie na brzuchu, podpiera sie na przedramionach, glowa wysoko w pionie i rozgląda sie na boki :tak:
 
reklama
witam. jak zwykle zaleglosci ogromne. mielismy chrzest wczoraj:) jeju ogarnelam wszystko :) padam na pysk ale jedzonko i ciasta znikly ze stolu uff czyli smakowalo:-DArtek mi wczoraj od 4 rano towarzystwa dotrzymywal w kuchni.gaworzyl sobie grzecznie w wozku. malo co spal i zasnal w kosciele od razu po wejsciu obudzil sie jak mial glowe woda polewana:)ale grzeczny byl do konca mszy:)wiec zadowoleni sa wszyscy bo wszystko sie udalo :)

mam pytanie. Artek jak zlapie mnie za palce to od razu sie podnosi do siedzenia ale to chyba za wczas?
a tu wam wrzuce fotke z Mikolajem ktory jest tydzien starszy od naszego. ale nie wyglada:) nasz macha rekami i nogami na wszystki srony a tamten sobie grzcznie lezy:)DSCF2837.jpgArtus z lewej:)
 

Załączniki

  • DSCF2837.jpg
    DSCF2837.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Do góry