reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Dezzi jak czytam o reakcji na brata to aż łza mi się kręci:)) A teściową olej!! Ja pewnie będę ryczeć jka głupia jka zobaczę Gabrysia po tych kilku dniach;-)

Kania gratulacje:-D:-D:-D:-D:-D

Ciekawa jestem kto jutro powita swoje dzieciątko na świecie...bo tak się miło czyta , że kolejna z nas ma bobasa w ramionach że chcę więcej takich newsów:))
 
Kaniu - Gratuluję Tobie i całejrodzince:) Cudownie, że już nie będą dręczyły Cię skurcze!Całusy dla Gabryni:*
Ewelinka - są skurcze, ale moi zdaniemza delikatne, więc siedze dalej w domu. Zobaczymy jak się wszystkorozwinie:) dużo Ci zostało prania i prasowania? Na grupie masznumer telefonu do mnie, możesz pisać, przekażę dziewczyną, żejuż urodziłaś, chyba, że sama bedę w tym czasie na porodówce(ale myślę, że będę już w domu z Młodym)
betina - nie zwlekaj tak z tymfryzjerem, ja już raczej nie pójdę, chyba, że jutro się potoczedo centrum na jakies szybkie farbowanie...:|


Anka - możesz za mnie napisać jedenrozdział pracy:p a ja posprzątam Ci w domu:) Też sobie wynajdujezajęcia, ale tylko po to, żeby nie mieć wyrzutów, że tak małopisze:|


Deizzi - nie słuchaj teściowej, mojamówiła, żeby dziecko w tetrowe pieluchy ubierać, to tylkoniekulturalnie prychnęłam :) Hormony chyba dalej Ci szalają:D alewcale się nie dziwię, że płakałaś, bo przecież Antoś, to Twójpierwszy, mały mężczyzna:)
szczebiotka - właśnie siadam znowu dopisania, ale nie wiem ile dam radę pisać, bo boli mnie kręgosłupi mam straszne mdłości:( A Ty sobie śpij smacznie, niech Biankasię zrelaksuje i nie wychodzi:)

Straszne mdłości mnie męczą od rana:| I spać mi się chce:| ech, siadam do pracy, żeby chociaż tylko trochę napisać. Całusy ciężarówki:*
 
Gratulacje dla Wszystkich mamuś już rozpakowanych :)

U nas 37 tydz... czuje się dobrze, troszkę kręgosłup zaczyna na dole pobolewać ale ogólnie nie jest źle :) Torby już prawie spakowane, jeszcze robimy ostatnie zakupki. Dziś złożyliśmy łóżeczko i już czeka na Naszego synka :tak:
 
fryzjer umowiony, kosmetyczka tez. moze nawet jeszcze masaż uda mi się zaliczyć (podobno przyśpiesza poród ;) ). Ale w związku z tym do wt na porodówkę się nie wybieram :)

anka26 u mnie z pieczenie dzis nic nie wyszlo, choc juz mialam pomysl nawet. ale sie okazalo ze ani grama masła mi nie zostało ;)
natalia mdłości czy wymioty. bo jesli to drugie to moze organizm przed porodem sie oczyszcza..?
ala moze Twoje newsy beda kolejne.. ? ;)
 
betina - mdłości, dlatego się na porodówkę nie szykuję, ale nie mogę nic jeść, bo tak mi niedobrze:/ Groszek jest nisko, więc na pewno nie naciska na żołądek... Może się czymś strułam :|
 
ala-84 też zawsze wchodzę z zaciekawieniem na forum czy już przypadkiem nie ma kolejnego bobaska na świecie :-)
natalia88 prasowanie zakończone, ale reszty ciuchów nie piorę że nie mam miejsca w komodzie.....chyba to znak, że mam wystarczająco dużo ubranek i tak na poważnie to więcej nie potrzebuję bo nie wiem czy chociaż raz każde z nich moja córcia założy. Ciekawe kiedy się ten Twój bąbelek urodzi :-)
 
reklama
Betina ja nie tak szybko...no chyba,że ją siłą wyciągną:-D

Ewelinka ja mam właśnie naszykowaną torbę do prania dla młodej i jutro mam kolejne podejście;-)

U nas jutro chyba ostatni weekend we trójkę, no może przed-ostatni :) Lukasz nareszcie będzie cały z nami więc będziemy się cieszyć sobą:-D:-D:-D
 
Do góry